• 31.08.2007 16:52
  • 1
  • 6156

Поки що четверті
Після важкої перемоги над львівськими "Карпатами-2" "Нива" почала поступово викарабкуватися з нижньої частини турнірної таблиці
29 серпня. Тернопіль. 3 000 глядачів.
ТЕРНОПІЛЬ: Вірковський, Дурай-к, Суспіцин, Задорожний, Гринченко (Лівіцький, 77), Бугайчук (Лопушняк, 82), Саркіс (Лукашук, 66), Ніканович (Грешта, 71), Мельник, Кирилов (Кривий, 90+1), Семенюк.
Арбітр: Я.Козик (Мукачево).
Асистенти: В.Папірович, А.Папірович (обоє з Хмельницького).
Делегат ФФУ: Р.Гамаль (Чернівці).
Попередження: О.Родевич, 62, Я.Куцяба, 64, Р.Кузик, 58, П.Гордійчук, 90+1.
Голи: В.Кирилов, 35, Д.Суспіцин, 71 - І.Тістик, 70.
Досить переконлива перемога (3:0) в попередній грі проти "Росі" додала не аби якого оптимізму та впевненості перед черговим випробуванням. Львівські "Карпати-2" високих турнірних завдань не переслідують. Основна ціль тренерського штабу цієї команди - награвати молодь для головної команди Львівщини. Та незважаючи на це, самі гравці, прагнуть кожну гру відіграти на максимумі своїх можливостей. Адже спокуса в них чимала, а саме - в недалекому майбутньому поповнити склад вищолігових "Карпат".
Як не крути, а на одному бажанні далеко не заїдеш. Та і склад "Ниви" на сьогодні виглядає значно серйознішим, у порівнянні з львів'янами. І це наша команда почала доводити не на словах, а на ділі, вже з перших хвилин гри. Так у деб'юті поєдинку нападник господарів міг виводити свою команду вперед, коли вийшов на побачення з голкіпером. Однак, останній був на висоті. Але якщо не вдається щось зробити з першого разу, то можна скористатися другою спробою. Кирилов так і зробив, коли наприкінці першого тайму вдало головою замкнув навісну передачу Суспіцина - 1:0. Не залишив, поле без забитого гола і автор гольового пасу. Щоправда, цей гол нагадував не закономірність, а швидше був результатом агресії тернополян. Адже за хвилину до повторного взяття львівських воріт "карпатівці" зрівняли рахунок у грі (1:1). І велике небажання "жовто-зелених" зводити п'яту гру внічию стало для них дуже хорошим стимулом.
Після чергової перемоги "Нива" піднялася аж на четверту сходинку турнірної таблиці. Втім, радіти рано. Наші конкуренти свої матчі проводять у п'ятницю, тому результати ігор поки що невідомі.