Авторизація | Реєстрація

Ящук – як Воронін!

  • 24.08.2007 16:54
  • 1
  • 6481

Минулого тижня нагадав про себе ланівчанин Олег Ящук.
Колишній форвард тернопільської “Ниви” після річного пребування в складі грецького “Ерготеліса” покинув розташування новачка Суперліги Греції. Минулий сезон для Ящука виявився досить неоднозначним, а тренерський штаб “Ерготеліса” часто використовував нашого нападника в якості правого півзахисника.
Нагадаємо, що Ящук до переїзду в Грецію грав у “Андерлехті”, і є 4-кратним чемпіоном Бельгії. Однак, в Греції Олег жалівся на те, що на острові, де мешкала його сім’я, немає європейської школи для дочки, і клуб не виконував всі фінансові сторони контракту.
Тому ланівчанин нещодавно повернувся в Бельгію, де продовжив кар’єру в складі середняка вищого дивізіону “Серкль Брюгге”. Цікаво, що партнером Олега в цьому клубі став інший українець Сергій Серебреников. Їх команда минулого тижня розгромно програла на виїзді “Стандарду” – 1:4. Звичайно, такі поразки не прикрашають футболістів, але ми зараз про інше. Пам’ятаєте гол Вороніна “Тулузі”? Ось щось схоже сотворив і ланівчанин. Тільки до воріт було трохи ближче і бив Олег у дотик, що додає краси голу. На завершення додамо, що наш земляк у парі з Серебрениковим відіграли всю гру. Сподіваємося, що Ящук ще відновить свої фізичні кондиції і заб’є ще не один гол у чемпіонаті Бельгії.

Володимир ЛІВІНСЬКИЙ


Коментарі

  • 221

    Elektron 24 August 2007, 18:07

    Ящук супер

Додати коментар

Будь-ласка, зареєструйтесь для додавання коментарів