• 05.08.2007 10:15
  • 8
  • 7596

Плюс один чи мінус два?
У другому турі чемпіонату тернопільска "Нива" зіграла внічию з одним з найважливіших своїх суперників у боротьбі за вихід у Першу Лігу
3 серпня (п'ятниця). Плиски. 300 глядачів
Запасні: 12.Паньків, 8.Хенду, 19.Семенина, 10.Кривий
Запасні: 1.Клименко, 16.Ломко, 5.Деркач, 13.Туркеня
Арбітр: О. Павлюк (Київ)
Асистенти: А. Литвин, М. Кривоносов (обоє - Київ)
Делегат ФФУ: В. Гайворонський (Донецьк)
Попередження: Миронов (10), Євсєєв (24), Омельченко (50) - Кирилов (41, 76), Лукашук (57), Грешта (59), Ніканович (62), Задорожний (83)
Вилучення: Кирилов (76) (друга жовта картка, за нецензурний вислів на адресу асистента арбітра)
Голи: Смоловик, 76 - Кирилов, 64
До цієї зустрічі обидві команди готувалися надзвичайно активно, адже і для "Ниви", яка у дебютній зустрічі чемпіонату не змогла переграти ФК "Коростень", і тим більше для "Єдності", яка в останній грі з тернополянами наприкінці матчу втратила три очки, перемога була дуже важливою. Втім, головний тренер "Ниви" Юрій Коваль звивував свого суперника ще перед самим початком гри випустивши аж троьох нападників - Олександра Семенюка, Богдана Семенця і Вадима Кирилова.

Прес-служба ФК "Нива"

В першому таймі на полі точилася рівна бортьба, причому обидві команди мали не одну можливість відкрити рахунок у матчі. Проте м'ячу на шляху до сітки заважали то голкіпери команд, то неточні удари футболістів. У складі "Ниви"в першій половині зустрічі найкращу нагоду відкрити рахунок втратив Вадим Кирилов, який після подачі кутового пробивав головою, але голкіпер парирував цей удар.
Гра у три нападники дала свої дивіденти вже у другому таймі, і наші футболісти почали грати в атакуючий футбол. Не довго довелося чекати і на голеві моменти. В одному з таких у штрафному майданчику господарів було збито Олександра Семенюка, але арбітр не звернув на це увагу. Через декілька хвилин рефері знову не помітив порушення правил , коли захисник "Єдності" зіграв рукою у своєму штрафному майданчику. Проте тернополян було не зупинити: на 64-ій хвилині пілся розіграшу штрафного Вадим Кирилов головою завдав прицільного удару, після якого голкіпер "Єдності" був змушений витягувати м'яча із сітки власних воріт. Проте втримати переможний рахунок нашій команлі так і не вдалося. Після подачі кутового на добиванні зіграв Сергій Смоловик. В принципі, тут момент був спірний, адже Микола Грешта вибив м'яча практично з лінії воріт. Проте суддя показав на центр поля. Суперечки з арбітром нічого не принесли, крім вилучення Вадима Кирилова.
Юрій Коваль, головний тренер "Ниви":
- За рахунку 0:1 у хлопців не вистачило відчуття переможця. Повівши у матчі, команда замість того, щоб продовужвати грати у такий же футбол, як грала, починає утримувати прийнятний для неї результат. І це при тому, що в другому таймі "Нива" функціонально дивилася набагато сильнішо і файтично перекрила всі "козирі" "Єдності". Але, ще ра повторюся, не вистачає психологічної впевненості, а вона формується тільки з часом і з досвідом.