Авторизація | Реєстрація

Менше команд - більше кисню

  • 20.07.2007 20:51
  • 1
  • 8613

Сьогодні, 20 липня, стало відомо, що відмовилися від участі у Другій лізі (група "А") відразу дві команди - івано-франківський "Спартак" та ФК "Красилів". Обидві команди є невдахами змагань першої ліги в минулому чемпіонаті, адже за підсумками сезону опинилися в зоні вильоту.
Вірне рішення Прикарпатців
Про те, що ці команди припинять своє існування ширилися чутки ще в кінці минулого чемпіонату. ФК "Красилів", після того як перебрався із Хмельницького (восени минулого року), втратив дуже потужного спонсора у вигляді хмельницької міської та обласної ради. Звідси і амбіції команди суттєво понизилися. Тому, як бачимо, керівництво клубу або немає фінансової змоги або морального зацікавлення, щоб надалі утримувати команду в найнижчій лізі українського чемпіонату. "Спартак" втратив прихильність спонсорів за кілька турів до завершення 16-го чемпіонату, коли стало відомо достроково, що команда втратила прописку в першому дивізіоні. Масла у вогонь підкинуло ще й те, що на фоні невдач "Спартака", зовсім протилежний результат продемонстрував місцевий "Факел", який у тому ж минулому чемпіонаті отримав прописку в першу лігу. Як наслідок, у Івано-Франківську прийняли рішення перемейнувати "Факел" у "Прикарпаття". А "Спартак" ліквідувати як футбольну одиницю, щоб сконцентрувати всі фінансові потуги на одній команді.
Дивний збіг
Цікаво, що, як і "Спартак", так і ФК "Красилів" (який раніше носив назву хмельницьке "Поділля") у минулому чемпіонаті (восени - "Поділля", а весною - "Спартак") тренував одеський спеціаліст Сергій Кучеренко. І за дивним збігом обставин обидві його колишні команди припинили існування. Будемо сподіватися, що бурштинський "Енергетик", куди нещодавно запросили пана Кучеренка (до речі колишнього гравця "Ниви"), не повторить їхньої долі.
18 мінус 2-а
Відмова від участі у Другій лізі (група "А") відразу двох команд, є на руку для тернопільської "Ниви". Адже завдання у наступному чемпіонаті перед тренерським штабом буде стояти лише одне - підвищення у класі! Звісно, що виконати його в когорті 16 команд буде дещо легше, ніж серед 18-ти.
Ось перелік решти суперників тернопільської "Ниви". До їх числа увійшли давно знайомі: "Княжа" (Щасливе), "Єдність" (Плиски), "Оболонь-2" (Київ), "Рось" (Біла Церква), "Карпати-2" (Львів), "Верес" (Рівне), "Енергія" (Південноукраїнськ), "Буковина" (Чернівці), "Динамо-3" (Київ), "Нафком" (Бровари),  "Нафтовик" (Долина).    А дебютантами Другої ліги будуть: ФК "Коростень" "Арсенал" (Біла Церква). А також відродженні - хмельницьке "Поділля" та вінницька "Нива-Світанок".
P.S.: За попередньо складеним календарем свій перший офіційний поєдинок "Нива" мала зіграти 25 липня на центральному міському стадіоні. Однак через недоврахування відразу двох команд календар Другої ліги може бути змінений.

Володимир ЛІВІНСЬКИЙ


Коментарі

  • 13

    OLEG SADOVSKIY 22 July 2007, 16:14

    Шкода що Фантіки з славного города Франківська вже не ХРЮ-хрюшки ....!!!!Але від зміни назви суть неміняється... ги-ги

    П.С на*** Білій Церкві дві команди????? В стілі як "Житичі" і МФК ЖИТОМР"...результат таких двож клубізмів всім відомий...!!!!

Додати коментар

Будь-ласка, зареєструйтесь для додавання коментарів