Клас, найшвидший репортаж з мысця подый... а то прес служби НИВИ звыт напише знов аж через ТИЖДЕНь!!!!!

Yaroslav, 17 July 2008, 16:23
Не забувайте, що минулого року ми всі матчі на Кубок грали вдома.

Yaroslav, 17 July 2008, 16:22
І толку - Кубок ми всерівно не виграли б. А що, якби в наступному раунді нам попався б виїзд в Свердловськ, Калініно, Молодіжне і т.п. Ще один витратний виїзд з малими шансами на проходження далі.

Yaroslav, 17 July 2008, 16:20
І подумайте самі - якби поїхали деякі гравці з основного складу, які б вони були в неділю після двох 14-годинних поїздок в автобусі.

Yaroslav, 17 July 2008, 16:19
Загалом - яка різниця, який склад поїхав. Ті хлопці, що поїхали виклалися до кінця і навіть таким складом могли пройти далі.

Yaroslav, 17 July 2008, 16:18
І після цього наші мали ще декілька моментів для взяття воріт сталеварів. Але матч так і закінчився.

Yaroslav, 17 July 2008, 16:17
Забили з явного метрового офсайду, але боковий, який був на лінії подій чомусь не підняв прапорець. Як наслідок - вихід один на один і гол.

Yaroslav, 17 July 2008, 16:16
Другий тайм наші відіграли краще, мали моменти для взяття воріт, але не пощастило... В контратаці Сталь забила 2 гол.

Yaroslav, 17 July 2008, 16:14
Потім, наші адаптувалися до гри і почали давити сталеварів. В одній з контр в кінці 1 тайму Сталь забила гол, який суддя не зарахував.

Yaroslav, 17 July 2008, 16:11
На початку матчу Сталь просто давила наших, адже хлопці ще не відійшли від 14 годинного переїзду. Як наслідок - гол.

Yaroslav, 17 July 2008, 15:56
Нормально наші грали. І рахунок міг бути зовсім іншим. Трохи не пощастило... Другий гол був забитий з 100% офсайду.

Gray, 17 July 2008, 15:45
SERIJ_, ти смішний... який вищоліговий графець захоче йти в 2 лігу? Я думаю тих що купляють це і так добре....

Vityok, 17 July 2008, 14:46
Тоді треба було взагалі зі змагань знятися

Ancaster2008, 17 July 2008, 12:51
Yaroslav 17.07.2008 11:03 Ти їздив? Як наші грали і чи були хоч якісь шанси,який грав склад?

FERNANDO, 17 July 2008, 12:07