Авторизація | Реєстрація

Перегляд теми

Виїзд Грузія-Україна...Слабо??

OLEG SADOVSKIY

Зареєстровано:
17 November 2006, 16:02

7 June 2007, 11:23  #1
8 вересня збірна України буде проводити дуже важливий матч проти Грузинів на виїзді...І кожен поважаючий себе фанат футболу мабуть хотів би підтримати збірну команду особисто!!!
аФФтор цих рядків всерйоз намилився відправитися в цей захоплюючий вояж....
Що для цьогопотрібно???? оскільки Грузія братня нам країна то лише при наявності закордонного паспорта можна легко і невимушино перетнути кордон....
Маршрутів може бути кілька.. Ось самий Оптимальний Собакою... Тернопіль-Керч...далі ..Паромом через протоку в Росію ..А з Росії "200-300 км на вскидку на південь ось і Грузія...!!! ...На Тиждневий вояж думаю доларів 200 вистарчить!!!(радився з фахівцями)
За чей час можна і пів Грузії обїхати і на Футбол без проблем потрапити...
Так що шановні фани є ще три місяці думайте...думайте:smu:!!!!!
Врятуємо "Ниву"

Ihor

Зареєстровано:
17 November 2006, 16:29

7 June 2007, 12:00  #2
    Слабо(((
    Я вже мля рік "роблю" той закордоний і ніяк руки не дойдуть (чи то ноги) занести всі документи... Так що я пас на 100%.

OLEG SADOVSKIY

Зареєстровано:

7 June 2007, 12:04  #3
    П.С. Соррі не В Махачкалу, а в Сочі(берег Чоного Моря) з відки в Тбілісі на басі...А потім можна відвідати такі міста, як Мцхете, Гори,Качьхурі,Кутаісі....Далі Поті берег Чороного Моря і Батумі (Аджарія)...
    А далі назад в Дбілісі ...І на Тернопіль!!!!:D
    Врятуємо "Ниву"

OLEG SADOVSKIY

Зареєстровано:

7 June 2007, 12:06  #4
    Да в мене також ...закордонного паспорта немає ...!!! Але мені документи не впадло занести...спокуса потусити в "Грузії" сильніша за лінь!!!:D
    Врятуємо "Ниву"

kto

Зареєстровано:
    4 September 2007, 05:17

14 September 2007, 06:02  #5
    Україна-Грузія. Відео
    Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом всё для человека; Ибо всякое дело Бог приведет на суд и все тайное, хорошо ли оно, или худо.
    Екклесиаст 12:13-14