Авторизація | Реєстрація

Перегляд теми

Читати всім !!! Модель або Шаблон поведінки Ultra!

OLEG SADOVSKIY

Зареєстровано:
17 November 2006, 16:02

16 May 2007, 19:42  #1
З вашого дозволу пропоную вам статтю яка розтавляє усе на свої місця, І підкаже до чого потрібно стрімитися кожному Фану. Особливо матеріал стане корисний простому обивателю який випадково потрапив на сайт фк "Нива".

.....Прихильники стилю Ultra дотримуються в своєму стилі підтримка і поведінки італійської моделі. Член Ultra фірми- це людина, які зраджені людовю до улюбленої команиди і всерйоз цікавиться її життям і що всім відбувається навколо неї. Угрупування - частина його життя. Він готовий битися за свій клуб і за своїх товаришів. Бути Ultra означає також бути послідовним.
Ultras не міняють своїх принципів від матчу до матчу. Якщо члени групи піддадуть обструкції певного гравця чужого клубу за його некоректну поведінку на адресу нашого клубу і його прихильників, то ми продовжуватимемо робити це, навіть якщо він перейде в наш клуб, поки він не спокутуватиме свою вину грою і відношенням до нас. Ultras можемо і повинні втручатися у внутрішнє життя команди, реагувати на рішення керівництва, впливати на гравців у разі їх поганої гри. Право на це дає нам наша любов до клубу, сотні виконаних за командою кілометрів, відданість клубу незалежно від справ в команді.
Ultra сприяють створенню на стадіоні розжареної атмосфери, яка допомогає б нашій команді добиватися успіху. В той же час це відбувається через призму правил, а також відношення до себе і оточуючим, властиве руху ultras. Дисципліна і добре організована структура - основні принципи.
Ultra - незалежність. Клуб і політичні ігри, політика не повинна стати причиною розбіжностей між членами Ultra угрупування. Також кожен Ultra не повиннен залежити напряму від клубу, відносини між Ultra і керівництвом «Ниви» повинні бути засновані на діалозі, загальних цілях і інтересах, взаємній пошани. Осібно в цих відносинах повинна стояти наша тверда позиція неприйняття нової емблеми «НИВА» чи зміни назви клуб, всієї атрибутики з її зображенням. Члени Ultra не повинні її носити або сприяти її пропаганді.
Кожен Ultra повинен дотримуєватися жорсткої позиції у відносинах до Української федерацією футболу і засобами масою інформації особливо ті які перекручують факти тобто «жовтої» пресси.
Для того, щоб зберегти незалежну і неофіційну організацію дієздатної потрібно зробити її процвітаючою за рахунок нових соратників, і через виховання нового покоління. Проте, ситуація, коли будь-хто зможе стати членом Ultra групи, неминуче приведе до руйнування принципів через обмеженість новий членів і незнання сасад життя Ultra .Важко прийняти такий розвиток подій і тому ставку потрібно робити не на кількість, а на якість.
Банер Ultra - є символом угрупування. Стиль банера повинен відображає жорсткість і рішучість,стиль поведінки, мислення і відношення до того, що відбувається.
Ultra фірма повинна мати групу лідерів, які підтримують клуб впродовж тривалого періоду, а також є родоначальниками цієї організації - вони ухвалюють найважливіші рішення, що стосуються поведінки угрупування. Проте, думка кожного члена угрупування повинна бути почуте і розглянута. Голововними повинні стати люди в яких найбільше виїздів. Адже на домашні матчі може ходити кожен.
Метою Ultra є яскрава підтримка рідного клубу - що виражається в постановці перфоманса, в ході якого використовується все - від хорового співу до транспарантів, фаєрів і сигнальних ракет. Але крім прямої підтримки на стадіоні під час матчів,
Ultra повинні захищати і відстоювати престиж клубу також за межами стадіону. Давати відбір всілякому бидлу яке ображає честь рідної команди. Варто відзначити, що насильство не є самоціллю Ultra , проте потрібно даватит відсіч, у випадку якщо інші аргументи не будуть в змозі вирішити конфліктну ситуацію.

....Стаття є не повністю розкритою, тому чекайте продовження!!!
Врятуємо "Ниву"

AnKov

Зареєстровано:
27 April 2007, 17:36

17 May 2007, 12:36  #2
    Єдине чого я не можу зрозуміти - чому ми "повинні" робити те що інші???!!! Ми повинні лише наслідувати??? Я вважаю що робити маєм так як самі вважаєм за потрібне, а не так як пише в інтернеті і всякі умніки кричать "ТАК ПРАВИЛЬНО, Я ЗНАЮ!!!!!" / Ми не живемо в Італії чи Англії, в нас інша нація, культура, традиції!!! А тупо повторювати то шо в неті пише і думати шо ти "ВЕЛИКИЙ УЛЬТРА" - це буде правильно???

Henry

Зареєстровано:
    17 November 2006, 21:07

17 May 2007, 12:42  #3
      AnKov

Абсолютно погоджуюсь.. Рух Ультра розуміє під собою ряд правил і обмежень. Чи повинні ми їм підкорятись? Чи достатня в нас чисельність щоб вважати себе "Ультра" і жити по їх правилах? Чи не будем ми "пєшками" в чиїхось руках, якшо ми увільємось в чужий для нас рух?

дуже хочу обговорити це все на нашій зустрічі.. Пропоную провести її цеї суботи десь в 17-18.00

Ihor

Зареєстровано:
      17 November 2006, 16:29

17 May 2007, 12:48  #4
        Рух має багато різних напрямів і нам потрібно шось обрати до чогось стремитись. Я не кажу що все копіювати, але брати найкраще, те що буде подобатись нам, футболістам і іншим людям. Я не кажу устроювати махачі, щось робити хуліганське, просто культурно, але як зараз модно казати з перфоменсом забезбечити підтримку команді!

AnKov

Зареєстровано:
        27 April 2007, 17:36

17 May 2007, 12:50  #5
          Henry, я теж за це!!! Я не вважаю що ми повинні робити те, що "правильно" - робиио те, що ми вважаєм таким, а не хтось за нас!!!

Henry

Зареєстровано:

17 May 2007, 12:54  #6
            Ihor

За перформенс я погоджуюсь на 100%.. А ось за навколофутбол - не зовсім. За стадіоном в кожного своє життя, і своя голова на плечах, якою він повинен думати, а не думати головою "Ультраса" і їх правилами..B):)

AnKov

Респект!

Ihor

Зареєстровано:

17 May 2007, 13:27  #7
              Порівнюйте:
              Характеристика способа ультра:

1. Привержены к старым традициям, фольклору, мало внимания уделяют стилю. Украшают курву с помощью флагов, дыма и огней. Используют барабаны, кори составляют на основе народных песен. Впадая в эйфорию, доходят до крайностей боления, крича "hola", обычно эта истерия охватывает весь стадион.
              2. Часто имеют связи с клубом. Команда для них - главная ценность.
              3. В политике часто поддерживают левое направление.
              4. Типичные представители: эмполези, аталантанти, брешиани, перуджини, граната (Торино).

Характеристика способа ультрас:

1. Близки к повседневному британскому стилю, много внимания уделяют стилю, без истерии. Всегда носят шарфик на шее, завязанный в виде косынки, футболку своей команды, кроссовки и бейсболку.

2. Как и англичане, они сопровождают постоянное хоровое пение рукоплесканьем, тексты их кори популярны и изысканны. Не используют кори без смысла, типа "hola". Их растяжки тщательно разработаны, продуманы. Часто они вносят новое, как было в случае с использованием шарфиков, эту английскую традицию импортировали лациали и веронези, теперь используемую большинством группировок. Тоже самое касается и стендардо.

3. Прежде всего ставят свою группировку, любовь к курве важнее любви к команде.

4. В политике часто поддерживают правое направление.

5. Типичные представители: лациали, веронези, удинези, комаски.

В больших тифозериях (Рома, Милан, Интер, Юве) сложно выделить какой-то конкретный вид боления.

Ihor

Зареєстровано:

17 May 2007, 13:28  #8
                Ми блиєчі до ультра, тих хто просто любить команду і фанатіє від неї. Ультрас - це чуть інше, в них головне "фірма", да це вже не наша тєма як ви кажете...

FCNT

Зареєстровано:
                9 February 2007, 00:35

17 May 2007, 13:33  #9
                  А мені взагалі здається що треба вболівати так як ми вміємо і не дивитись на якісь правила -щодо всяких розтяжок банерів прапорів- я ще раз кажу- все впирається в народ і бабло.

Ihor

Зареєстровано:

17 May 2007, 13:40  #10
                    Народ є на мінімальну "банду", а банера, розтяжки і т.д. це ж обовязкова річ!!! Ромчик, не пиши дурниць!!!

FCNT

Зареєстровано:

17 May 2007, 13:42  #11
                      Ihor
                      мінімальне = то поняття математичне а не фізичне - просто дурниці це ваше прагнення як там -там то не тут і життя там не таке як тут - як вміємо так і робимо і на цьому крапка

Ihor

Зареєстровано:

17 May 2007, 21:18  #12
                        Rom4yk
                        Але треба рухатись вперед а не стояти на місці.

FCNT

Зареєстровано:

17 May 2007, 21:49  #13
                          Ihor
                          ми вже 15 років в європу йдемо а де ми зара - в європі????
                          ото то же!!!!!

Ihor

Зареєстровано:

17 May 2007, 22:54  #14
                            Rom4yk
                            Ну порівняв ти *уй з пальцем!!! До чого тут ДЕРЖАВА УКРАЇНА до нашого фан-сектору???

FCNT

Зареєстровано:

17 May 2007, 23:00  #15
                              Ihor
                              прямо пропорційно- поки ми будемо шкрібатись думати гадати то час пройде а ми будемо на місці- тре зра збирати лефе на все - за літо думаю троха назбираємо на наступний сезон можна багато замутити- перше -полотно на весь сектор пару банерів і якісь розтяжки на кожен матч - то план на перші часи

Ihor

Зареєстровано:

17 May 2007, 23:16  #16
                                Rom4yk
                                Ми за цих пару місяців і так вже багато чого зробили. Дивись:
                                1. Виїзди
                                2. Банер Нива Тернопіль з нашим сайтом. Є прапор з строго фан-клубу і 2 жовто-зелених тканини які нам безплатно дістались.
                                3. В нас є сайт, він скоріше фан чим офіційний де ми можемо все обговорити і радитись.
                                4. Ми зібрали хоть не і невелику, але все таки і не таку й вже мізерну групу, приблизно 20 чоловік, і помаленько нас збільшується...
                                5. Атрибутика. Футболки, рози...
                                6. Починаємо робити нові "швидкі і дешеві" банери і розтяжки...
                                7. Підтримуєм команду непоганими кричалками і піснями.
                                8. Зробили "общак" в якому завжди буде пару грн на якийсь перфоменс чи акцію...
                                Можна віднести ще й повагу хулів і кузьмічів так як порівняно з першим матчем ми вже дивемся набагато інакше.
                                Це ми зробили за мінімальні сроки і що саме головне що з людей які до цього в цьому взагалі участі не брали і не знали що це таке, в тому числі і я.
                                Мені здається що це вже можна назвати рух "ультра" і я не розумію чому дехто так цього боїться. Я не прошу давати якісь клятви чи ходити з якимись зобовязуванями, але нам потрібно робити те що ми робимо і максимально вдосконалювати це. На це піде рік, два, три ну і мать його туда... не все зразу і не стояти на місці, а плавно і поступово рухатись вперед. Думаю тут всі згідні зі мною.

Henry

Зареєстровано:

17 May 2007, 23:29  #17
                                  Ігор - я тя абсолютно підтримую в плані що ми вже багато зробили, і підтримую що треба переходити на якісніший рівень. Єдине чого я проти - це готових шаблонів ( До речі коли займався психологією шаблон - це набір строгих правил (фраз, ритму дихання, поз ) , яких потрібно дотримуватись при вибраній моделі спілкування з людиною ). Я особисто проти саме цього - поводитись за правилами, які хтось за нас встановив. Я хочу щоб ми самі ті правила встановлювали - шляхом десяток помилок - це і є рух вперед.. А прийняти чужі правила як наші по замовчуванню... Це то саме "тупання" на місці тільки під іншим кутом..

Імхо звичайно..

Ihor

Зареєстровано:

18 May 2007, 00:18  #18
                                    Henry
                                    Ок, по тел думаю вже договорились шо і як!))))))))))))

Henry

Зареєстровано:

18 May 2007, 00:34  #19
                                      Точно! Результатами переговорів задоволений на 100% :D)

OLEG SADOVSKIY

Зареєстровано:
                                      17 November 2006, 16:02

18 May 2007, 20:18  #20
                                      http://community....s_ukraine/ ....Читайте ссилку українських клубів зверніть особливу увагу на 2-лігову ПФК Севасторіль!!!!
                                      Врятуємо "Ниву"