Авторизація | Реєстрація

Перегляд теми

ПЕРЕКЛИЧКА

Ihor

Зареєстровано:
17 November 2006, 16:29

30 July 2007, 20:28  #61
    Rom4yk
    Мля, ну чо ти зразу на папцана накинувся, він залишив собі простий пост, а ти ...
    Мій кумир - РОЗМАН!!!

FCNT

Зареєстровано:
    9 February 2007, 00:35

30 July 2007, 21:54  #62
      мля я сьодня без голосу а тут в мою сторону упрьоки шо ми в їдаьню прийшли
      fOX
      ті шо сидять лузають соняшник мішками -ТО НЕ ФАНИ А КУЗЬМА БИЧА!!!!

FCNT

Зареєстровано:
      9 February 2007, 00:35

30 July 2007, 21:54  #63
        Rom4yk написав:
        мля я сьодня без голосу а тут в мою сторону упрьоки шо ми в їдальню прийшли
        fOX

Ihor

Зареєстровано:

30 July 2007, 22:04  #64
          Rom4yk написав:
          Rom4yk написав:
          мля я сьодня без голосу а тут в мою сторону упрьоки шо ми в їдальню прийшли
          fOX

Які упрьоки? Про шо ти говориш?
          Мій кумир - РОЗМАН!!!

Henry

Зареєстровано:
          17 November 2006, 21:07

30 July 2007, 22:07  #65
            перестаньте через єрунду сваритись... Ігор - пост Фокса був не адресований нікому, а так як він був написаний в темі, в якій "ошиваємось" лише ми - цілком нормально що кожен сприйняв йог она свій адрес, і я з Шацьою не виключення.. Коли Фокс в темі пояснив шо він адресовани не до нас - всі питання відпали, а до того все сприйнялось однозначно..

Ihor

Зареєстровано:

30 July 2007, 22:14  #66
              Henry
              Мля, Рома не хар... Пацан написав собі тупо пост в якому ніхуя нема галімого, якого на нього гнати???
              Мій кумир - РОЗМАН!!!

Henry

Зареєстровано:

30 July 2007, 22:31  #67
                Ігорку заспокойся, розслабся і бажано випий кави чи покури. Бля ти замітив шо на кожну мою репліку ти реагуєш занадто різко? Так вот.. тримай себе в руках, бо як блін почнем за кожну фігню сваритись поктоиться всьо "к хуям"

Як зрозумів пост я, Ромко і Шаця - "Сидите мрієте про Ультрас рух, а треба щось робити" Перечитай. Прийми на свою адресу. Розумієш? Мол ми ніфіга не робим а сидимо і мрієм.

ше раз повторюю - після того як Фокс написав шо то було адресовано НЕ до нас -всі питання стали зняті. А до того сприйнялось як написав я вище.

І ше раз вернусь на початок. Ігор - якшо я написав якийсь пост - то не з ціллю тебе похарити. Так само як і я на футболі сказав шо календар в нас хороший, чи висказав свою думку про то чи варто пропускати м"яч в тому моменті було Гору чи йти до кінця - на шо ти так бурно реагував. НА ВСЬО я висказую свою думку - якшо комусь вона не подобається - тримайте свої емоції при собі, або вискажіть альтернативну думку. А кидатись зразу як бик на червоне.... не варто. Точка

Ihor

Зареєстровано:

31 July 2007, 15:10  #68
                  Henry
                  Те що ти багато написав далеко не означає що ти парвий.
                  Я також кажу що кидатись ЗРАЗУ як би на червоне не варто... Хлопець написав собі пост, тут на то червоне виструбнув Ромчик з "кужмичами і семєчками"! Я в його пості не бачу нічого образливого чи того що нас попускає... Да, ми мріємо про модний ультрас-рух, йдем до того, то так що він написав не те?! Я замітив дуже ***ову закономірність яка проявляється саме більше у Ромчика - якщо хтось не з нами то він галімий кузміч, бик, сємкогриз і його потрібно зразу же попустити. Да, якщо хтось наїжав би чи гнав собі, тоді базара німа, а так...
                  Тепер про тебе.
                  Почнемо з того що на свої юні роки ти дуже багато на себе береш. Особливо харять деякі погляди, через що і я зривався. Є професійні точки - стандарти, в яких ховається правда. І коли ти мені розказуєш свою ідею, яку ти сам собі накрутив і доказуєш її мені зі всіх сил - це мені не дуже подобається... Вот такі то діла...
                  Мій кумир - РОЗМАН!!!

yUrA

Зареєстровано:
                  22 March 2007, 14:51

31 July 2007, 15:27  #69
                    оце ви всі гоните.........уууууууууууууууууу

Henry

Зареєстровано:

31 July 2007, 15:47  #70
                      Так-с... верхнє пропустим - бачу тут проблема захована значно глибше.

Почнемо з того що на свої юні роки ти дуже багато на себе береш.

Приходилось брати і більше. Ти незнаєш нічого про мене і про моє минуле щоб це поставити під питання. Тому ти не маєш права оцінювати те, що і головне скільки я беру на себе. Я беру рівно стільки, скільки можу підняти. Це один із моїх принципів, і не вихожу з поняття віку. Якшо хочеш виходити з того поняття - давай будем - я не буду ставити під сумнів твою думку, як і ти - Ромчикова, Ромко - Шаці, а Шаця - Юрину відповідно. всьо в послідовності зростання по віку. Канає?

Є професійні точки - стандарти, в яких ховається правда. І коли ти мені розказуєш свою ідею, яку ти сам собі накрутив і доказуєш її мені зі всіх сил - це мені не дуже подобається...

Постав тепер собі питання, і дай відповідь на нього чесно - ТИ знайомий з тими точками чи поняттями? Всі наші погляди і думки - суб"єктивні. Ти висказуєш свою суб"єктивну думку, а я свою. Логічно?

В соплі я тобі ніколи нічого доказати не старався - я просто висказував свою позицію, не стараючись поміняти твою. Якшо вже ти собі накрутив що я щось тобі стараюсь доказати.. вибач - то проблема вже не в мені.

І третє... якраз про "професійну точку". Якшо ти з ними знайомий, а я все собі накручую думку, скажи тоді чому кілька людей погоджуються зі мною,а ? наприклад - календар. Вот тоді ми з тобою спорили на рахунок нього. Я казав шо календар нормальний - ти шо ***овий. І скажи чого ж Ромчик потім так же сказав шо календар для нас хороший, а потім це саме сказав Шаця? Всі вони теж не знайомі зі стандартами, а?

І останнє... Ігорку, зверни увагу що твоя думка чомусь завжди йде врозріз з думкою інших.. Це понятно, є таке поняття як юнацький нігілізм - тобто вічна опозиція до всіх думок... Можливо це не той випадк, і я помиляюсь.. але таке то.. якшо ще хоч кілька людей скажуть що я неправий, забагато на себе беру і всіх кумарю - на сектор я більше не прийду. Головне що для мене там - це повна взаємоповага - моя до кожного, і кожного до мене. Якщо я буду бачити що для більшості моя присутність непотрібна - арівідерчі бамбіно сорі...

Ihor

Зареєстровано:

31 July 2007, 21:37  #71
                        Henry
                        Нахуя ти пишеш всяку єрунду?! Ти сам казав що тебе вигнали з декількох робіт через розбіжність думок з директорами тому що ваші думки розбігались, ти хотів бізнес замутити з другом і знов... Так всі вони такі ***ові і нічого не розчихляють. Да?!
                        Моя особисть у наших сприймається неоднозначно і при всіх двіженіях звичайно всі стають на твою сторону, так само як ти за Рому і т.д.
                        На оахунок календаря. Якщо дивитись на нього на глядацьке око можливо комусь він і подобається, але якщо подивитись на нього з професійного боку, з турнірної стратегії то календар невдалий через те що в останіх турах граємо на виєзді проти прямих конкурентів!!!
                        Мій кумир - РОЗМАН!!!

Henry

Зареєстровано:

31 July 2007, 22:02  #72
                          Нахуя ти пишеш всяку єрунду?!

Взаємно
                          Ти сам казав що тебе вигнали з декількох робіт через розбіжність думок з директорами тому що ваші думки розбігались, ти хотів бізнес замутити з другом і знов... Так всі вони такі ***ові і нічого не розчихляють. Да?!

Уточнення - не вигнали, а звільнився. Велика різниця, правда? Ніхто мене в сраку не копав, а йшов я сам - бо небачив перспектив далі працювати на тих місцях, проте ЖОДЕН з т.з. "начальств" не казав мені аналогічного. Такі пироги. А яке відношення це має до даного конкретного випадку? Чи ти рішив мій конфлікт з тобою порівняти розбіжність думок з начальником? Не то трошки, і ні до чого це...

На оахунок календаря. Якщо дивитись на нього на глядацьке око можливо комусь він і подобається, але якщо подивитись на нього з професійного боку, з турнірної стратегії то календар невдалий через те що в останіх турах граємо на виєзді проти прямих конкурентів!!!

В кінці ми граємо на виїзді з конкрентів лише з Княжою. З Єдністю граємо дома. Крім того домашній матч з Поділлям. Де ж матчі з прямим кокурентами?

Ihor

Зареєстровано:

31 July 2007, 22:16  #73
                            Henry
                            Та пох, звільнився тому що були розбіжності, директора тобі не пацани які будуть прислухатись то всіх твоїх ідей і думок...
                            Коли ви мені розказували календар то базарили що з ЄДНІСТЮ і КНЯЖОЮ ми граємо зараз домашки, а в кінці виїзди... Звідти і я так кипішував. Хоча проти Княжої (а це мабуть і буде головний конкурент) на виєзді це також хайово!
                            Мій кумир - РОЗМАН!!!

Ihor

Зареєстровано:

31 July 2007, 22:16  #74
                              Henry
                              П.С. А ти в Поділлі бачиш конкурента?! гггг
                              Мій кумир - РОЗМАН!!!

Henry

Зареєстровано:

1 August 2007, 08:27  #75
                                Та пох, звільнився тому що були розбіжності, директора тобі не пацани які будуть прислухатись то всіх твоїх ідей і думок...

Можливо. Однак розбирати і оцінювати ці епізоди, незнаючи ньюансів - це кощунство з твоєї сторони ніби тупо підколоти мене хочеш лівою хньою.

І ще раз запитаюсь - яке відношення мають мої колишні місця роботи до цього спору? Ти себе на місці директора поставив чи шо? Кумедно :-)))))))

П.С. А ти в Поділлі бачиш конкурента?! гггг

По першому матчі судити не хочу. А то і в Ниві я не бачу претендента на Першу лігу.

Щодо календару - глянь на календар Десни чи Дністра минулих переможних для них сезонів - з прямими "конкурентом" Нивою вони грали в 2 колі - і що це змінило? Вже в 1 колі вони набрали необхідгний гандикап щоб не переживати на рахунок цього... Якшо ми хочем виходити в Першу - ми маєм робити аналогічно.

Ihor

Зареєстровано:

1 August 2007, 22:22  #76
                                  Henry
                                  По відношенні до спору. Це не означає що я поставив себе на місце директора, це говорить про твої погляди, які не сходились з рішенями твоїх директорів і тими (тим) з ким ти хотів мати "свою справу". Твій чи то світогляд чи як ще його назвати дуже якийсь різнобічний (частково це і добре) і часто-густо твої погляди не дуже правильні - вони не є простими і зрозумілими. Інколи ти шукаєш "правильний варіант" того чи іншого рішення не тим путьом що потрібно.
                                  По календарі.
                                  Десна і Дністер це не показники, тому що це були значно сильніші команди від всіх решта в чому всі могли переконатись, їм як не крути календарем вони всеодно на той час зробили те що і мали би зробити! В Ниви зараз інша ситуація, багато рівних команд і такого як минулого сезону не слід чекати (чуть хіба за Княжу переживаю).
                                  По Поділлі. Рома, тут другий матч тільки підтведив те що я і думав. Після товарняку Поділля-Нива я зробив певні висновки по силі суперника. І коли ми їх переграєм по грі двома складами в двох таймах і по результату що головне на їхньому полі, а це для Ниви завдання непросте (ггг) то знаєш більш-менш стає все зрозуміло... Тай склад у команди не ахті... Хоча бажаю хмельничанам удачі!)))
                                  Ось такі то справи))
                                  Мій кумир - РОЗМАН!!!

Henry

Зареєстровано:

2 August 2007, 09:50  #77
                                    Це не означає що я поставив себе на місце директора, це говорить про твої погляди, які не сходились з рішенями твоїх директорів і тими (тим) з ким ти хотів мати "свою справу". Твій чи то світогляд чи як ще його назвати дуже якийсь різнобічний (частково це і добре) і часто-густо твої погляди не дуже правильні - вони не є простими і зрозумілими. Інколи ти шукаєш "правильний варіант" того чи іншого рішення не тим путьом що потрібно.

Ігор, мій світогляд не мав би місця в цьому світі, якшо би моїх думок ( таких різнобічних ) ніхто не підтримував. Їх завжди підтримували люди - можливо це про щось таки і говорить. Не спорю - завжди була купка людей, для яких я стояв кісткою в горлі - які в тому чи іншому вигляді бачили в мені свого конкурента, і для цього випадку вислів "ініціатива імєє ініціатора" має саме шо не є практичне значення.

Щодо пошуку "правильного варіанту не тим путьом що потрібно" - Ігор , "той путь що потрібно" теж склали люди, такі ж самі - і не факт що вони були праві. Висказуючи свою думку я не претендую на якусь там супер об"єктивність, але в крайній мірі стараюсь висказувати саме свою думку, а не чиюсь іншу..

Десна і Дністер це не показники, тому що це були значно сильніші команди від всіх решта в чому всі могли переконатись, їм як не крути календарем вони всеодно на той час зробили те що і мали би зробити! В Ниви зараз інша ситуація, багато рівних команд і такого як минулого сезону не слід чекати (чуть хіба за Княжу переживаю).

Якщо про Десну ще з натяжкою погоджусь, то аж ніяк не про Дністер. Очок команда втратила достатньо щоб не називати її значно сильнішою за решту... Того календар річ досить умовна - все рівно прийдеться згірати одинакову кількість ігор. Комусь він може подобатись, комусь ні - його справа.
                                    По Поділлі. Рома, тут другий матч тільки підтведив те що я і думав. Після товарняку Поділля-Нива я зробив певні висновки по силі суперника. І коли ми їх переграєм по грі двома складами в двох таймах і по результату що головне на їхньому полі, а це для Ниви завдання непросте (ггг) то знаєш більш-менш стає все зрозуміло... Тай склад у команди не ахті... Хоча бажаю хмельничанам удачі!)))

Ну дай то боже щоб на одного претендента менше було.. я особисто не проти ;-)

Fritz

Зареєстровано:
                                    2 March 2007, 13:08

5 August 2007, 10:58  #78
                                    Не забувайте про "Нафком". Можливо, вони покищо ще не розігрались! Також чув, що "Буковина" має серйозні наміри підвищитись у класі. І не треба казати, що календар важкий. Ті очки, які ми зараз втратили, можливо стануть для команди якимось рубильником, будуть зроблені висновки, команда справді заграє і вийде у першу лігу. Краще втратити очки на початку сезону, а не в кінці, а ше краще взагалі їх невтрачати!
                                    І нетреба розглядати якісь команди прямими противниками, а якісь ні. Ми маємо гіркий досвід втрачати очки у найвідповідальніших матчах, навіть граючи з аутсайдерами. Але надіюсь, що ми виправимся!

Ihor

Зареєстровано:

6 August 2007, 14:26  #79
                                      Henry
                                      Ладно, після трьох днів відключення від інету заспокоївся і думаю що ці всі пости їбав я більше писати, напрягають вони мене і часу обмаль. Як то кажуть "в кожного своя правда" і я думаю ніхто її практично ніколи нікому не докажить.
                                      Fritz
                                      Я тобі скажу так - основний конкурент Княжа, Нива після не дуже вдалого старту конкурент №2, всі решта позаду;)
                                      Мій кумир - РОЗМАН!!!

Yaroslav

Зареєстровано:
                                      17 August 2007, 17:52

12 September 2007, 10:43  #80
                                        Приєднуюся до переклички. Я з TFA ще з останнього матчу в Бережанах, але мені весь час впадло було реєструватися.