Авторизація | Реєстрація

Перегляд теми

КАЛЕНДАР ІГОР на ДРУГЕ КОЛО!!!!

zvir

Аватар користувача

Повідомлень: 6
Зареєстровано:
16 April 2007, 16:28

 
    18 April 2007, 17:11  #1
    Можливо мені "заворало" але ніяк неможу найти!!!!!

    Vovan

    Аватар користувача

    Повідомлень: 378
    Зареєстровано:
    26 February 2007, 16:20

     
      18 April 2007, 17:27  #2
      ГР."А"

      Календар матчів



      1-й Тур
      Дата Команди Рахунок
      31.07.2006 Факел - Інтер 2:1
      31.07.2006 Нива - Рось 1:0
      31.07.2006 Карпати-2 - Енергія 3:1
      31.07.2006 Оболонь-2 - Нафтовик 0:0
      31.07.2006 Буковина - Динамо-3 1:1
      31.07.2006 Нафком - Княжа 2:0
      31.07.2006 Верес - Дністер 1:1


      2-й Тур
      Дата Команди Рахунок
      06.08.2006 Факел - Нива 1:0
      06.08.2006 Дністер - Єдність 1:0
      06.08.2006 Нафтовик - Буковина 0:1
      07.08.2006 Княжа - Верес 1:0
      07.08.2006 Динамо-3 - Нафком 1:2
      07.08.2006 Енергія - Оболонь-2 2:1
      07.08.2006 Рось - Карпати-2 3:2


      3-й Тур
      Дата Команди Рахунок
      15.08.2006 Нива - Інтер 3:1
      15.08.2006 Карпати-2 - Факел 1:1
      15.08.2006 Оболонь-2 - Рось 0:1
      15.08.2006 Буковина - Енергія 1:1
      15.08.2006 Нафком - Нафтовик 1:0
      15.08.2006 Єдність - Княжа 0:0
      04.10.2006 Верес - Динамо-3 1:1


      4-й Тур
      Дата Команди Рахунок
      20.08.2006 Факел - Оболонь-2 2:1
      20.08.2006 Динамо-3 - Єдність 2:2
      20.08.2006 Нафтовик - Верес 2:1
      20.08.2006 Енергія - Нафком 0:0
      20.08.2006 Рось - Буковина 1:1
      20.08.2006 Інтер - Дністер 0:1
      21.08.2006 Нива - Карпати-2 2:1


      5-й Тур
      Дата Команди Рахунок
      26.08.2006 Оболонь-2 - Нива 0:0
      26.08.2006 Буковина - Факел 1:0
      26.08.2006 Нафком - Рось 2:1
      26.08.2006 Верес - Енергія 1:5
      26.08.2006 Єдність - Нафтовик 4:1
      26.08.2006 Дністер - Княжа 5:0
      26.08.2006 Карпати-2 - Інтер 1:0


      6-й Тур
      Дата Команди Рахунок
      03.09.2006 Факел - Нафком 1:1
      03.09.2006 Нива - Буковина 1:1
      03.09.2006 Карпати-2 - Оболонь-2 3:0
      03.09.2006 Динамо-3 - Дністер 0:2
      03.09.2006 Енергія - Єдність 1:1
      03.09.2006 Рось - Верес 4:2
      03.09.2006 Інтер - Княжа 0:1


      7-й Тур
      Дата Команди Рахунок
      09.09.2006 Нафком - Нива 0:1
      09.09.2006 Верес - Факел 1:3
      09.09.2006 Єдність - Рось 0:0
      09.09.2006 Дністер - Нафтовик 2:0
      11.09.2006 Оболонь-2 - Інтер 5:1
      11.09.2006 Буковина - Карпати-2 2:0
      14.11.2006 Княжа - Динамо-3 1:0


      8-й Тур
      Дата Команди Рахунок
      16.09.2006 Факел - Єдність 1:0
      16.09.2006 Нива - Верес 0:0
      16.09.2006 Нафтовик - Княжа 0:1
      16.09.2006 Дністер - Енергія 3:2
      17.09.2006 Оболонь-2 - Буковина 1:0
      18.09.2006 Інтер - Динамо-3 0:0
      18.09.2006 Карпати-2 - Нафком 2:2


      9-й Тур
      Дата Команди Рахунок
      22.09.2006 Верес - Карпати-2 2:3
      22.09.2006 Княжа - Енергія 2:0
      23.09.2006 Буковина - Інтер 2:1
      23.09.2006 Нафком - Оболонь-2 3:0
      23.09.2006 Єдність - Нива 2:1
      23.09.2006 Дністер - Рось 4:0
      24.09.2006 Динамо-3 - Нафтовик 1:0


      10-й Тур
      Дата Команди Рахунок
      29.09.2006 Карпати-2 - Єдність 3:0
      29.09.2006 Енергія - Динамо-3 1:0
      29.09.2006 Інтер - Нафтовик 0:0
      30.09.2006 Факел - Дністер 0:0
      30.09.2006 Оболонь-2 - Верес 1:0
      30.09.2006 Буковина - Нафком 1:3
      30.09.2006 Рось - Княжа 1:1


      11-й Тур
      Дата Команди Рахунок
      08.10.2006 Нафком - Інтер 1:1
      08.10.2006 Верес - Буковина 2:1
      08.10.2006 Єдність - Оболонь-2 4:1
      08.10.2006 Дністер - Нива 0:0
      08.10.2006 Динамо-3 - Рось 0:3
      08.10.2006 Нафтовик - Енергія 0:0
      09.10.2006 Княжа - Факел 1:0


      12-й Тур
      Дата Команди Рахунок
      14.10.2006 Нива - Княжа 3:1
      14.10.2006 Буковина - Єдність 1:1
      14.10.2006 Нафком - Верес 0:0
      14.10.2006 Рось - Нафтовик 1:2
      14.10.2006 Інтер - Енергія 0:2
      16.10.2006 Факел - Динамо-3 1:0
      16.10.2006 Карпати-2 - Дністер 1:1


      13-й Тур
      Дата Команди Рахунок
      21.10.2006 Верес - Інтер 0:2
      21.10.2006 Єдність - Нафком 3:0
      21.10.2006 Нафтовик - Факел 0:1
      21.10.2006 Енергія - Рось 2:0
      23.10.2006 Дністер - Оболонь-2 3:2
      23.10.2006 Княжа - Карпати-2 3:3
      23.10.2006 Динамо-3 - Нива 0:1


      14-й Тур
      Дата Команди Рахунок
      28.10.2006 Факел - Енергія 1:0
      28.10.2006 Нива - Нафтовик 1:0
      28.10.2006 Буковина - Дністер 0:2
      28.10.2006 Верес - Єдність 0:2
      28.10.2006 Інтер - Рось 1:0
      30.10.2006 Карпати-2 - Динамо-3 2:1
      30.10.2006 Оболонь-2 - Княжа 2:1


      15-й Тур
      Дата Команди Рахунок
      04.11.2006 Єдність - Інтер 1:2
      04.11.2006 Дністер - Нафком 1:0
      04.11.2006 Княжа - Буковина 0:0
      04.11.2006 Енергія - Нива 0:1
      04.11.2006 Рось - Факел 0:1
      06.11.2006 Динамо-3 - Оболонь-2 3:0
      06.11.2006 Нафтовик - Карпати-2 0:1


      16-й Тур
      Дата Команди Рахунок
      10.11.2006 Княжа - Нафком 2:1
      10.11.2006 Динамо-3 - Буковина 2:0
      10.11.2006 Енергія - Карпати-2 3:0
      11.11.2006 Дністер - Верес 4:0
      11.11.2006 Нафтовик - Оболонь-2 0:0
      11.11.2006 Рось - Нива 2:0
      11.11.2006 Інтер - Факел 0:2


      17-й Тур
      Дата Команди Рахунок
      18.11.2006 Нива - Факел 0:1
      18.11.2006 Оболонь-2 - Енергія 0:0
      18.11.2006 Буковина - Нафтовик 3:0
      18.11.2006 Верес - Княжа 0:1
      18.11.2006 Єдність - Дністер 3:0
      20.11.2006 Карпати-2 - Рось 1:2
      20.11.2006 Нафком - Динамо-3 1:1


      18-й Тур
      Дата Команди Рахунок
      24.11.2006 Факел - Карпати-2 2:1
      24.11.2006 Динамо-3 - Верес 1:1
      25.11.2006 Княжа - Єдність 1:3
      25.11.2006 Нафтовик - Нафком 2:0
      25.11.2006 Енергія - Буковина 0:0
      25.11.2006 Рось - Оболонь-2 3:1
      25.11.2006 Інтер - Нива 0:1


      19-й Тур
      Дата Команди Рахунок
      10.04.2007 Карпати-2 - Нива 1:1
      10.04.2007 Оболонь-2 - Факел 1:1
      10.04.2007 Буковина - Рось 0:0
      10.04.2007 Нафком - Енергія 2:1
      10.04.2007 Верес - Нафтовик 1:0
      10.04.2007 Єдність - Динамо-3 2:1
      10.04.2007 Дністер - Інтер 5:0


      20-й Тур
      Дата Команди Рахунок
      16.04.2007 Факел - Буковина 4:0
      16.04.2007 Княжа - Дністер 0:0
      16.04.2007 Нафтовик - Єдність 1:2
      16.04.2007 Енергія - Верес 4:2
      16.04.2007 Рось - Нафком 2:0
      16.04.2007 Інтер - Карпати-2 0:1
      17.04.2007 Нива - Оболонь-2 4:0


      21-й Тур
      Дата Команди Рахунок
      21.04.2007 Буковина - Нива
      21.04.2007 Нафком - Факел
      21.04.2007 Верес - Рось
      21.04.2007 Єдність - Енергія
      21.04.2007 Дністер - Динамо-3
      22.04.2007 Княжа - Інтер
      22.04.2007 Оболонь-2 - Карпати-2


      22-й Тур
      Дата Команди Рахунок
      27.04.2007 Карпати-2 - Буковина
      28.04.2007 Факел - Верес
      28.04.2007 Нива - Нафком
      28.04.2007 Динамо-3 - Княжа
      28.04.2007 Нафтовик - Дністер
      28.04.2007 Рось - Єдність
      28.04.2007 Інтер - Оболонь-2


      23-й Тур
      Дата Команди Рахунок
      04.05.2007 Нафком - Карпати-2
      05.05.2007 Буковина - Оболонь-2
      05.05.2007 Верес - Нива
      05.05.2007 Єдність - Факел
      05.05.2007 Енергія - Дністер
      05.05.2007 Княжа - Нафтовик
      05.05.2007 Динамо-3 - Інтер


      24-й Тур
      Дата Команди Рахунок
      11.05.2007 Карпати-2 - Верес
      12.05.2007 Нива - Єдність
      12.05.2007 Нафтовик - Динамо-3
      12.05.2007 Енергія - Княжа
      12.05.2007 Рось - Дністер
      12.05.2007 Інтер - Буковина
      13.05.2007 Оболонь-2 - Нафком


      25-й Тур
      Дата Команди Рахунок
      19.05.2007 Нафком - Буковина
      19.05.2007 Верес - Оболонь-2
      19.05.2007 Єдність - Карпати-2
      19.05.2007 Дністер - Факел
      19.05.2007 Княжа - Рось
      19.05.2007 Динамо-3 - Енергія
      19.05.2007 Нафтовик - Інтер


      26-й Тур
      Дата Команди Рахунок
      25.05.2007 Факел - Княжа
      25.05.2007 Нива - Дністер
      25.05.2007 Буковина - Верес
      25.05.2007 Енергія - Нафтовик
      25.05.2007 Рось - Динамо-3
      25.05.2007 Інтер - Нафком
      26.05.2007 Оболонь-2 - Єдність


      27-й Тур
      Дата Команди Рахунок
      03.06.2007 Верес - Нафком
      03.06.2007 Єдність - Буковина
      03.06.2007 Дністер - Карпати-2
      03.06.2007 Княжа - Нива
      03.06.2007 Динамо-3 - Факел
      03.06.2007 Нафтовик - Рось
      03.06.2007 Енергія - Інтер


      28-й Тур
      Дата Команди Рахунок
      08.06.2007 Карпати-2 - Княжа
      09.06.2007 Факел - Нафтовик
      09.06.2007 Нива - Динамо-3
      09.06.2007 Оболонь-2 - Дністер
      09.06.2007 Нафком - Єдність
      09.06.2007 Рось - Енергія
      09.06.2007 Інтер - Верес


      29-й Тур
      Дата Команди Рахунок
      16.06.2007 Єдність - Верес
      16.06.2007 Дністер - Буковина
      16.06.2007 Княжа - Оболонь-2
      16.06.2007 Динамо-3 - Карпати-2
      16.06.2007 Нафтовик - Нива
      16.06.2007 Енергія - Факел
      16.06.2007 Рось - Інтер


      30-й Тур
      Дата Команди Рахунок
      23.06.2007 Факел - Рось
      23.06.2007 Нива - Енергія
      23.06.2007 Карпати-2 - Нафтовик
      23.06.2007 Оболонь-2 - Динамо-3
      23.06.2007 Буковина - Княжа
      23.06.2007 Нафком - Дністер
      23.06.2007 Інтер - Єдність

      vladymyro

      Аватар користувача

      Повідомлень: 26
      Зареєстровано:
      6 February 2009, 20:50

       
        14 February 2009, 12:45  #3
        Календар на друге коло 2008/09



        22 ТУР

        02.04.2009 Дніпро - Буковина
        02.04.2009 ЦСКА - Поділля-Хмельницький
        02.04.2009 Рось - МФК Миколаїв
        02.04.2009 Нафком - Нива В
        02.04.2009 Верес - ФК Коростень
        02.04.2009 Карпати-2 - Арсенал
        02.04.2009 Бастіон - Єдність
        02.04.2009 Десна-2 - Оболонь-2
        02.04.2009 Княжа-2 - Нива Т

        23 ТУР

        07.04.2009 Поділля-Хмельницький - Нива Т
        07.04.2009 Буковина - ЦСКА
        07.04.2009 Оболонь-2 - Дніпро
        07.04.2009 Єдність - Десна-2
        07.04.2009 Арсенал - Бастіон
        07.04.2009 ФК Коростень - Карпати-2
        07.04.2009 Нива В - Верес
        07.04.2009 МФК Миколаїв - Нафком
        07.04.2009 Рось - Княжа-2

        24 ТУР

        12.04.2009 Дніпро - Єдність
        12.04.2009 ЦСКА - Оболонь-2
        12.04.2009 Нива Т - Буковина
        12.04.2009 Нафком - Рось
        12.04.2009 Верес - МФК Миколаїв
        12.04.2009 Карпати-2 - Нива В
        12.04.2009 Бастіон - ФК Коростень
        12.04.2009 Десна-2 - Арсенал
        12.04.2009 Княжа-2 - Поділля-Хмельницький

        25 ТУР

        17.04.2009 Буковина - Поділля-Хмельницький
        17.04.2009 Оболонь-2 - Нива Т
        17.04.2009 Єдність - ЦСКА
        17.04.2009 Арсенал - Дніпро
        17.04.2009 ФК Коростень - Десна-2
        17.04.2009 Нива В - Бастіон
        17.04.2009 МФК Миколаїв - Карпати-2
        17.04.2009 Рось - Верес
        17.04.2009 Нафком - Княжа-2

        26 ТУР

        23.04.2009 Дніпро - ФК Коростень
        23.04.2009 ЦСКА - Арсенал
        23.04.2009 Нива Т - Єдність
        23.04.2009 Поділля-Хмельницький - Оболонь-2
        23.04.2009 Верес - Нафком
        23.04.2009 Карпати-2 - Рось
        23.04.2009 Бастіон - МФК Миколаїв
        23.04.2009 Десна-2 - Нива В
        23.04.2009 Княжа-2 - Буковина

        27 ТУР

        01.05.2009 Оболонь-2 - Буковина
        01.05.2009 Єдність - Поділля-Хмельницький
        01.05.2009 Арсенал - Нива Т
        01.05.2009 ФК Коростень - ЦСКА
        01.05.2009 Нива В - Дніпро
        01.05.2009 МФК Миколаїв - Десна-2
        01.05.2009 Рось - Бастіон
        01.05.2009 Нафком - Карпати-2
        01.05.2009 Верес - Княжа-2
        28 ТУР

        06.05.2009 Дніпро - МФК Миколаїв
        06.05.2009 ЦСКА - Нива В
        06.05.2009 Нива Т - ФК Коростень
        06.05.2009 Поділля-Хмельницький - Арсенал
        06.05.2009 Буковина - Єдність
        06.05.2009 Карпати-2 - Верес
        06.05.2009 Бастіон - Нафком
        06.05.2009 Десна-2 - Рось
        06.05.2009 Княжа-2 - Оболонь-2

        29 ТУР

        11.05.2009 Єдність - Оболонь-2
        11.05.2009 Арсенал - Буковина
        11.05.2009 ФК Коростень - Поділля-Хмельницький
        11.05.2009 Нива В - Нива Т
        11.05.2009 МФК Миколаїв - ЦСКА
        11.05.2009 Рось - Дніпро
        11.05.2009 Нафком - Десна-2
        11.05.2009 Верес - Бастіон
        11.05.2009 Карпати-2 - Княжа-2

        30 ТУР

        15.05.2009 Дніпро - Нафком
        15.05.2009 ЦСКА - Рось
        15.05.2009 Нива Т - МФК Миколаїв
        15.05.2009 Поділля-Хмельницький - Нива В
        15.05.2009 Буковина - ФК Коростень
        15.05.2009 Оболонь-2 - Арсенал
        15.05.2009 Бастіон - Карпати-2
        15.05.2009 Десна-2 - Верес
        15.05.2009 Княжа-2 - Єдність

        31 ТУР

        20.05.2009 Арсенал - Єдність
        20.05.2009 ФК Коростень - Оболонь-2
        20.05.2009 Нива В - Буковина
        20.05.2009 МФК Миколаїв - Поділля-Хмельницький
        20.05.2009 Рось - Нива Т
        20.05.2009 Нафком - ЦСКА
        20.05.2009 Верес - Дніпро
        20.05.2009 Карпати-2 - Десна-2
        20.05.2009 Бастіон - Княжа-2

        32 ТУР

        28.05.2009 Дніпро - Карпати-2
        28.05.2009 ЦСКА - Верес
        28.05.2009 Нива Т - Нафком
        28.05.2009 Поділля-Хмельницький - Рось
        28.05.2009 Буковина - МФК Миколаїв
        28.05.2009 Оболонь-2 - Нива В
        28.05.2009 Єдність - ФК Коростень
        28.05.2009 Десна-2 - Бастіон
        28.05.2009 Княжа-2 - Арсенал

        33 ТУР

        02.06.2009 ФК Коростень - Арсенал
        02.06.2009 Нива В - Єдність
        02.06.2009 МФК Миколаїв - Оболонь-2
        02.06.2009 Рось - Буковина
        02.06.2009 Нафком - Поділля-Хмельницький
        02.06.2009 Верес - Нива Т
        02.06.2009 Карпати-2 - ЦСКА
        02.06.2009 Бастіон - Дніпро
        02.06.2009 Десна-2 - Княжа-2

        34 ТУР

        07.06.2009 Дніпро - Десна-2
        07.06.2009 ЦСКА - Бастіон
        07.06.2009 Нива Т - Карпати-2
        07.06.2009 Поділля-Хмельницький - Верес
        07.06.2009 Буковина - Нафком
        07.06.2009 Оболонь-2 - Рось
        07.06.2009 Єдність - МФК Миколаїв
        07.06.2009 Арсенал - Нива В
        07.06.2009 Княжа-2 - ФК Коростень


        (закиньте в календар)
        Змінено: vladymyro, 14 February 2009, 13:15
        :nyva2::nyva1: