Авторизація | Реєстрація

Перегляд теми

Суркіса у відставку?

Yaroslav

Зареєстровано:
17 August 2007, 17:52

24 November 2009, 11:29  #1
    Останнім часом (після матчу з Грецією) з'явилося багато закликів щодо зміни голови ФФУ. Тут вже і петиції пишуть і інформаційна війна ведеться. Тому не можу сказати свою думку.

Хлопці! Будьте адекватними. Всю хурму щодо звільнення Сурка розкручують з подачі Ахметова. Чому Ахметова? А Вас використовують як тупе бидло, якому дай гасло і вони підуть в потрібному напрямку. А потім знов почуватиметеся в ролі використаного презерватива.
    От напишіть, чим конкретно Вас не влаштовує Сурок, що його потрібно негайно зняти.
    Забігаючи наперед, напишу кілька варіантів можливих відповідей.

1. Позорна гра Збірної з Грецією в Донецьку.
    Ну тут взагалі смішно. Грав не Суркіс на полі, тренує Збірну теж не він. Тоді які до нього претензії. Ми програли в плей-офф, що в принципі закономірно і досить непогано. Згадайте як перед тим у відборі до ЧЄ-2008 ми взагалі зайняли 4 місце в групі (і це після 1/4 фіналу в 2006). Чомусь тоді ніхто не кричав за відставку Суркіса.
    Доречі, грали на полі 11 бравих хлопців, в основному з Динамо і Шахтаря. А Ви не виключаєте такої можливості, що ці гравці берегли себе для найближчого матчу Динамо-Шахтар та наступних більш важливих матчів. Це Вам здається, що це велика честь грати в Збірній. А для них? Їм же клуби платять зарплату, а не Збірна. Так що для них важливіше? Чи Ви думаєте, що, наприклад, етнічний грек Хачеріді з дитинства мріяв захищати честь України? А що звучить поважніше: учасник чемпіонату світу (де Збірна може зайняти останнє місце, програвши всі три матчі) чи володар Кубку УЄФА? Я, особисто, не виключаю можливості, що Ахметов міг попросити своїх збірників не дуже викладатися (матч з Динамо для Шахти на той момент був важливіший). Звучить нечувано? А яка Ахметову радість з вдалих виступів Збірної? Вся ж слава дістанеться його опоненту - Суркісу. А так, у випадку невдачі, можна щей брудом полити (що власне зараз і робиться).

2. Ціна на білети.
    Дійсно ціни були зависокі, от тільки смішно, що про ціни кричать люди, які і при ціні на білет 5 грн в Донецьк би не поїхали, бо привикли дивитися футбол на дивані чи в пивбарі. А якщо так - тоді яка Вам х** різниця, скільки коштує білет. Чи Ви так сильно переживаєте за Єнакієвських металургів, що не змогли попасти на матч? От, наприклад, я не поїхав на цей матч, бо ціна на білет в 200 грн. мені здалася зависокою (вра***те, що ще на поїзд треба з 300 грн). А я перед тим їздив на більшість домашніх матчів Збірної та відвідав Білорусь. Тому обурюватися ціною можу я, а не Ви. Але ж потрібно врахувати, що можливо цей досвід з високими цінами переконає ФФУ повернутися до прийнятних. Принаймі хочеться в це вірити. І хто сказав, що нова влада в ФФУ знизить ціни на білети? В нашій країні це якось не прийнято робити.

3. Суркіс - жид.
    Нормальний аргумент, але якби він був єдиний представник цієї нації при владі. Якщо чесно, Сафіулін теж далеко не українець (а хто Ви думаєте реальна альтернатива).

Можливо Ви ще придумаєте якісь аргументи, але три основні я привів.

Тепер поясню, чому саме зараз постало питання про відставку Суркіса. Бо зараз є Євро-2012. Якщо потягнути ще рік, то тоді буде пізно (в Європі не зрозуміють заміни в останній моент), а після Євро авторитет Суркіса вже важко буде подолати. Плюс, не забувайте, що Євро - це гроші. Хто ж відмовиться від лишніх грошей? А до останнього часу ніяких грішків за Суркісом не водилося, тому придовбатися не було до чого.

Я не є прихильником Суркіса, але людина хоча б щось зробила для футболу України (то ж Євро здобула). В той же час як "донецькі" заср***лися в ПФЛ (згадайте, до чого довело їх керівництво цю організацію).
    Тому не будьте овощами, а хоча б інколи думайте!

AMID84

Зареєстровано:
    24 November 2009, 11:35

24 November 2009, 11:49  #2
      Yaroslav всема руками за,люди непонимают еще ничего,думаю остальной народ понимает что просто смешно гнать на Суркиса

KolyaTERNOPIL

Зареєстровано:
      14 July 2009, 12:24

24 November 2009, 13:25  #3
        Я не спорю, але може він зрозуміє, що він наробив, коли побачить гнів стількох людей! на мою думку, його просто хочуть залякати.
        :nyva1:ТІЛЬКИ НИВА,ТІЛЬКИ ТЕРНОПІЛЬ!!!

AnAtoliy

Зареєстровано:
        30 May 2009, 22:27

6 December 2009, 23:48  #4
          причина очевидна - назвіть хоч одного висококласного тренера якого він призначив?????? Він ставить тих,ким він зможе крутити як хоче.
          А "богом" був він коли "правило" СДПУо,а тепер його жаба давить коли він бачить шо Ахметов їх(бо сурка два) переплюнув.Презедентом ФФУ має бути патріот а не жид(не по національності а по натурі).

Yaroslav

Зареєстровано:

7 December 2009, 07:45  #5
            1. Назви патріота, який повинен замінити Сурка.
            2. В чому Ахметов їх настільки переплюнув, що б жаба давила? Кубок УЕФА? Зате Суркіс виборов для України Євро-2012, в яке пару років назад ніхто не вірив. Навіть не порівнюй, що разова перемога в Кубку УЕФА може зрівнятися з Євро-2012.
            3. Спочатку назви кого ти вважаєш "висококласним тренером" і хто з них рветься тренувати Збірну України. А тоді подумай, якщо ніхто не рветься, то як можна його призначити.

nyvoman

Зареєстровано:
            18 March 2008, 12:27

22 December 2009, 18:13  #6
              AnAtoliy написав:
              причина очевидна - назвіть хоч одного висококласного тренера якого він призначив?????? Він ставить тих,ким він зможе крутити як хоче.
              А "богом" був він коли "правило" СДПУо,а тепер його жаба давить коли він бачить шо Ахметов їх(бо сурка два) переплюнув.Презедентом ФФУ має бути патріот а не жид(не по національності а по натурі).

А Блоха - це по твоєму аматор якому хіба шо друголігівські нуляки тренувати. Чи це не суркіс його призначив?

DynamoFan

Зареєстровано:
              5 November 2009, 12:44

22 December 2009, 18:18  #7
                да ахметов такий патріот прям Бандера

Ihor

Зареєстровано:
                17 November 2006, 16:29

22 December 2009, 18:27  #8
                  Ви рахуєте, що вихід зб.України в 1/4 ЧС це залуга Блохіна?!)) Я так не вважаю, це фарт, тому що гра яка була така і залишилась.
                  DynamoFan
                  Не рівняй Ахметова з Суркісом, двом жидам життя не хватить зробити те що вже зробив Ринат.
                  Мій кумир - РОЗМАН!!!

DynamoFan

Зареєстровано:

22 December 2009, 18:34  #9
                    ну якшо маєш час то обясни шож він такого зробив)

Ihor

Зареєстровано:

22 December 2009, 18:58  #10
                      З звичайного клубу зробив донедавна третю команду Європи і останього володара Кубка УЄФА. Висококласний тренер, підбір футболістів які потрібні команді (байдуже на гроші), стадіон Шахтар на який ходять по 40-50 тисяч глядачів навіть на провінційні матчі ЧУ. Думаю достатньо.
                      Мій кумир - РОЗМАН!!!

DynamoFan

Зареєстровано:

22 December 2009, 19:08  #11
                        третю в Європі?????:o а які перший і другий клуб скажи будьласка

Ihor

Зареєстровано:

22 December 2009, 19:26  #12
                          Ой, вибач, третій клуб світу!
                          http://news.tochk...-klub-mira
                          Мій кумир - РОЗМАН!!!

DynamoFan

Зареєстровано:

22 December 2009, 21:43  #13
                            мда...
                            Барса
                            МЮ
                            Шахта...
                            ну не я і не ти складали цей рейтинг але коли Шахта яка не попала в групорвий раунд ЛЧ проходить команди які без складностей пройшли вже груповий раунд Арсенал Мілан Реал Баварія Челсі...якшо це за КУЕФА вони треті то чому їм поступається Челсі чи Арсенал які того ж року були в 1/2 ЛЧ це престижніше ніж КУЕФА?
                            ше раз кажу це не особисто до тебе не ти ж рейтинг складав але цікаво почути твою думку?

Ihor

Зареєстровано:

22 December 2009, 23:53  #14
                              Моя думка, що люди які скаладають рейтинг мабуть будуть порозумніші нас обох, а тут в iнеті пiтушитись і розказувати, щось типу, ФК Львів виграв в Шахтара, а Шахтар в Тотенхема, значить ФК Львів сильніший Тотенхема думаю нерозумно.
                              Мій кумир - РОЗМАН!!!

Yaroslav

Зареєстровано:

23 December 2009, 07:53  #15
                                Оце Ви смішні. Цей рейнтинг - повна фігня, бо він враховує показники команди в чемпіонаті, національному кубку та міжнародних турнірах. Відповідно - чим слабший чемпіонат (при домінуванні певного клуба) та трохи вдалого виступу в тому ж УЕФА (при розрахунку не враховується, що цей турнір все-таки як об'їдки зі стола багачів для бідних, і виступ в ньому рахується рівноцінним Лізі Чемпіонів) і команда вже займає лідируючі позиції в цьому рейтингу. Не забувайте, що Шахтар потрапив в той розіграш Кубка УЕФА, зайнявши ТРЕТЄ місце в своїй групі Ліги Чемпіонів. Цього року він взагалі не пройшов навіть кваліфікаційний раунд. Тому слова про третій клуб світу дуже передчасні.

Щодо заповнювання Донбас-Арени, то я вже розказував, що на власні очі бачив, як ця заповнюваність на рядові матчі ЧУ організовується. За рознарядкою звеху кожне підприємство Донбасу має забезпечити певну кількість народу. Причому самих людей ніхто не питає чи хочуть вони в рахунок заробітньої плати отримати абонемент. Мусять. А нє - ну то не так просто нову роботу знайти в депресивних містах Донбасу, коли місто існує навколо однієї шахти. Підприємство організовує бус, роздають перед посадкою в бус шарфи (думаю, не треба пояснювати, що їх мабуть доведеться після гри повернути. А може теж в рахунок зарплати), по 100 грам за перемогу - і вперед на Донбас-Арену. Все це на власні очі бачив і говорив з такими "вболівальниками" в Дебальцевому. Так що заповнюваність Донбас-Арени - звичайна масовка, яку організовують за старими радянськими принципами.

Особисто мене в Шахтарі (в Динамо трохи в меній мірі, бо маштаби меньші) харить те, що маючи бабки вони скуповують найкращих футболістів України і тупо маринують їх на банці. Бо грають якісь заробітчани. А потім ми хочемо, що ці футболісти з резерву одразу на високому рівні загарли в збірній.

І якщо чесно, то думаю, що Суркіси насміхаються над Ахметовим. А знаєте чому? Ту ж Донбас-Арену Ахметов побудував з нуля за свої гроші. Тоді як Сурки чекають, що за ДЕРЖАВНІ гроші реконструюють Олімпійський, а вони собі потім на ньому бабки на матчах Динамо заро***тимуть. Ось вона - жидівська суть!

DynamoFan

Зареєстровано:

23 December 2009, 15:44  #16
                                  Yaroslav
                                  і я про то просто деякі ставляться до цього рейтингшу так як ми а деякі говорять що Шахтар 3 по силі в світі а не по здобутих балах
                                  Змінено: DynamoFan, 23 December 2009, 15:47

Ihor

Зареєстровано:

23 December 2009, 18:48  #17
                                    Славік, є рейтинг, який потрібно сприймати яким він є, адже реально він для чогось створений)) Коли ДК було образно 35, а ШД 39 на нього зветрали увагу, а коли ШД зайняв третю сходинку рейтингу одразу почались розмови про те що цей рейтинг не є показниковим і т.д. Ось це смішно)))
                                    Ну навіть якщо певна частина стаідо заповнюєься робочими то це явно не є навіть птретиною стадіо))) Також я дуже сумніваюсь, що якщо ти не хочеш на футбол то будеш звільнений з роботи))) Це якийсь бред. На льготних умовах може бути, мов ми вас відпускаємо, ще бус мов хто хоче?! Про примусове відвідування футболу я не повіру))))
                                    Славік, чи ти забув як пару років назад чуть не половина всіх футболістів ЧУ були на контракті в ДК і ганяли по орендах кожних пів року?! Чи забулися скільки селекційних помилок намутили Сабо з Буряком позаганявши в ЧУ нікому не потрібну шваль... Да, Шахтар в цьому плані також не святий, але він дає можливість заграти нашим + ліміт легіонерів цього вимушує)))
                                    Славік, мля ти реально думаєш, що Суркіси сміються з Рината?!))))))))))))))))))))))
                                    Мій кумир - РОЗМАН!!!

Ihor

Зареєстровано:

23 December 2009, 18:49  #18
                                      DynamoFan
                                      По який здобутих балах?!)))))))))))
                                      Мій кумир - РОЗМАН!!!

Yaroslav

Зареєстровано:

23 December 2009, 19:55  #19
                                        1. І тоді, коли там Динамо вище йшло я вважав цей рейтинг брєдом. Причому тут клуби.
                                        2. Але їх заставляють йти примусово на футбол. Самі люди це казали. Їм то який зміст брехати? Чи ти віриш, що якщо раніше не завжди попередній стадіон заповнювався, а тут раптом всі стали свідомими футбольними фанами, яких приваблюють сірі матчі чемпіонату України? Причому більше, ніж матч Збірної (хоча половина там гравців з Шахтаря).
                                        3. А тоді мене це в Динамо харило. Зараз же Шахта більше такою діяльністю займається. Якби не ліміт, то ми б взагалі побачили в основі 1-2 українців. А так мусять випускати наших.
                                        4. Ні, але навряд чи і заздрять. В них свій гешефт. Не думаю, що можна заздрити, що хтось більше потратився, ніж ти. Заздрять якраз прибуткам. А вони мабуть більші (чисто футбольні) в Суркісів. Бо поки що якраз йде травля Суркісів, а не Ахметова.

Ihor

Зареєстровано:

23 December 2009, 20:17  #20
                                          2. На попередньому стадіо також була сама більша відвідуваність серед всіх клубів ЧУ, а новий стадіо лише додав популярності і прибавив у відвідуваності. Ну не вірю, що людей виганяють з роботи якщо він не піде на футбол, не вірю))))
                                          3. Шахтар в більшості єрундою займаються з воротарями, а так всім дається шанс, тай не скуповують вони всіх підряд українців))) Ну хто мішає мля наприклад тому Гладкому заграти?! В мене на місті Луческу вже б терпець не втримався...
                                          4. Суркіси дивлячишись на прибутки Ахметова нервово курять встороні, адже в чувака капітал як гриби після дощу росте. Якщо ще раз образно Суркіси в мінусі 10 лямів, а Ринат 20, я не думаю, що це для Ахметова якийсь негативний показник, як не як підбір футболістів буде посерйозніше в кротів, ну і стадіо навіть не слід порівнювати... Ось де ідуть гроші... Ну а Тимощука за 20 лямів продати це також треба вміти))))
                                          Мій кумир - РОЗМАН!!!