Авторизація | Реєстрація

Перегляд теми

Маніфест. Фанати за традиційний футбол!

Yaroslav

Аватар користувача

Повідомлень: 493
Зареєстровано:
17 August 2007, 17:52

 
  22 November 2009, 10:10  #1
  Не так давно в побут футбольних уболівальників всього світу увійшла нова фраза: «Against modern football». Фанатські рухи і ультрас-угрупування з усіх куточків земної кулі включилися в боротьбу за те, щоб зберегти футбол звичним, залишити його тою народною грою, подивитися на яку ми всі одного разу вперше прийшли на стадіон.

  Багато людей схильні думати, що фанатська субкультура - деструктивна по суті, спрямована на руйнування, а не на створення. Ми ж, зі свого боку, знаємо, скільки щоденної праці вкладається в те, щоб фанати були організовані і віддавали всіх себе улюбленій команді. Ми живемо любов'ю до футболу, а не ненавистю.

  Саме тому, ми вирішили вийти з цим маніфестом, в якому основою буде конструктивний підхід: не «проти» чогось, а «за». Ми пропонуємо формулювання «традиційний футбол» - та гра мільйонів, яка підкорила своєю простотою і щирістю всю земну кулю. У цьому маніфесті ми викладемо основні принципи «традиційного футболу», розповімо про свої принципи і те, який футбол ми хочемо бачити на стадіонах світу.

  Головна думка, з якої ми будемо виходити - «футбол - гра народна». Саме унікальна популярність і всенародна любов забезпечила футболу феноменальний успіх. Саме уболівальники і фанати, а не власники компаній або поради акціонерів є основним, як зараз модно говорити, «споживачем продукту». Саме віддані уболівальники і фанати - це ті люди, які були з клубом до приходу власника і будуть з ним після його відходу. Вони - кров і плоть футболу. Вони - душа клубу.

  За що ми всі любимо футбол? За чесність, щирість і безкомпромісність, за дух справжньої чоловічої боротьби, за близькість кожному з нас (хто з нас не грав у футбол?). Футбол для відданого вболівальника - можливість відволіктися від повсякденних турбот і, що не менш важливо, зануритися в той справжній світ, у якому немає місця брехні і зраді. Футбол - це віддушина для абсолютно різних людей в їхньому житті.

  Саме цим можна пояснити те колосальне розчарування і навіть агресію, яка виплескується назовні, коли навіть футбол починає обманювати тебе. Коли навіть на футболі ти не можеш бути відносно вільним, не можеш бути відкритим і виражати свої емоції найщирішим (нехай навіть і не зовсім культурним!) чином.

  У сучасному світі футбол перестає бути цим самим унікальним явищем і починає позиціонуватися розвагою, такою ж як і похід до кінотеатру або в опери. Але це речі абсолютно різного характеру! Сучасний футбол перестав бути «народною грою», а стає все більше частиною «шоу-бізнесу», де комерційний успіх виходить на перший план, відтісняючи емоції і щирість, спортивний результат.

  Тепер відповімо на головне питання цього маніфесту: За які принципи «традиційного футболу» виступаємо ми, фанати й віддані вболівальники?

  1. Категоричне НІ договірним матчам!

  www.ultras.org.ua/about/about_57.jpg

  Причому незалежно від того, бере участь в цьому твоя команда або команда твоїх суперників. Нам не потрібні перемоги наших команд, якщо результат матчу визначається не в чесній боротьбі на футбольному полі! «Договірні матчі» - бруд футболу, його ганьба, вони вбивають гру, вбивають її сенс. Ми закликаємо гравців, пресу, громадськість, вболівальників та фанатів самим жорстким чином боротися з цим явищем і не соромитися оприлюднювати факти, якщо такі є. Ми виступаємо за самі жорсткі варіанти покарань як для організаторів договірних матчів, так і для тих, хто забезпечив необхідний результат.

  2. Футбол поза політикою!


  www.ultras.org.ua/about/about_58.jpg

  Кожен, хто вперше прийшов на трибуну, приходить туди за тим, щоб побачити футбол. Саме заради футболу, заради підтримки своєї команди ми збираємося разом, саме це - те, що нас об'єднує. Останнім часом футбол і футбольні результати мають все більший політичний відтінок, а деякі партії намагаються використовувати трибуни для своїх політичних загравань. Ми закликаємо сказати рішуче «ні» політиці на трибунах, незалежно від того, чи підтримуєте ви партію влади, опозицію чи інші політичні течії. Нехай ваші політичні погляди залишаться за межами трибуни, адже на трибуні нас об'єднує любов до команди.

  3. Поверніть емоції в футбол!

  www.ultras.org.ua/about/about_59.jpg

  Якщо гравець хоче розділити радість після голу зі своїми уболівальниками, чому це карається попередженням? Якщо гравець задирає футболку після забитого м'яча або щиро висловлює радість, нехай навіть не зовсім звичайним способом, чому за це він повинен бути покараний? Футбол живе емоціями, властивими кожній людині. Залиште гравцям можливість бути людьми з усією притаманною гамою почуттів, адже ми любимо футбол за його щирість.

  4. Ми за чесну гру!


  www.ultras.org.ua/about/about_60.jpg

  Ні «ниркам» і будь-яким симуляціям! Fair play - не порожній звук. Футбол - чоловіча гра. Ми закликаємо гравців бути самими справжні мужиками на поле і боротися до кінця. Для фанатів всі «нирки» і симуляції не викликають нічого, окрім відрази, навіть якщо це допомагає твоїй команді перемогти. Перемагайте на полі в чесній боротьбі, інші перемоги нам не потрібні.

  5. Назва клубу, клубні кольори і символи - наша гордість, наші реліквії!

  www.ultras.org.ua/about/about_61.jpg

  Часто в сучасному футболі відбувається ситуація: приходить новий власник зі своїми амбіціями і намагається переписати історію клубу, вписавши туди свою компанію або орган влади самими соковитими і жирними фарбами. Назва клубу, так само як і його кольору і емблема - найважливіші атрибути для уболівальника і фаната. Це те, за чим ми визначаємо себе, це - одна з наших головних цінностей. Ми виступаємо за збереження історично усталених імені і кольорів для команд, без прив'язки до змінних власників і спонсорів клубу.

  6. Власна молодь - пріоритет у селекції кожного клубу!

  www.ultras.org.ua/about/about_62.jpg

  Як люди, що прийшли на трибуну всерйоз і надовго, ми виступаємо за спадкоємність поколінь, за те, щоб гравці шанували традиції свого клубу, бились за його ім'я і історію. Власні вихованці - люди, найбільш віддані своєму клубу, його «серце» в команді. Франческо Тотті, Рауль і Пол Скоулз - живі символи «Роми», «Реала» і «Манчестер Юнайтед». Саме тому ми виступаємо за те, щоб замість миттєвих перемог і постійних покупок дорогих «зірок», наші футбольні клуби витрачали кошти і зусилля на створення серйозної системи підготовки власних вихованців. Саме власні вихованці і їхні успіхи у складі своєї команди змушують уболівальників і фанатів відчувати справжню гордість за свій клуб. А надійна база не дасть потонути клубу в період найскладніших випробувань.

  7. Ми проти переходів гравців і тренерів з табору принципових суперників!

  www.ultras.org.ua/about/about_63.jpg

  Ми віддаємо собі звіт, що трансфери - невід'ємна частина футболу. Але, для самих відданих вболівальників, футбол - це не просто гра, це - наше життя! Тому перехід гравців або тренерів в стан принципових суперників, які є практично в кожного клубу, для нас - ніж у серце! Ми проти ослаблення потенційного противника. Нам не потрібні гравці, яких купують тільки для того, щоб вони не грали в стані опонентів. Ми закликаємо і гравців і тренерів і клубне керівництво - такими рішеннями ви зраджуєте нас, для нас такий варіант неприйнятний! Уникнути непотрібної напруги у відносинах між клубом, вболівальниками та командою дуже просто - потрібно просто виключити подібні переходи.

  8. Ми виступаємо за постійне спілкування з командою і керівниками клубів!

  www.ultras.org.ua/about/about_64.jpg

  Відсутність серйозної системи роботи з уболівальниками і фанатами - біч чи не всіх наших клубів. Відкриті тренування, регулярні зустрічі з командою і керівництвом клубу, автограф-сесії і багато чого іншого - це те, що потрібно вболівальникам і фанатам. Ми не хочемо, щоб з гравців робили «ікони», побачити яких вживу можна лише на стадіоні під час матчу. Гравці грають для вболівальників, футбольні клуби існують для вболівальників, тому тільки постійне живе спілкування (а не один-два рази на рік!) може дозволити уникнути багатьох помилок і загострень і дати відповіді один одному на питання, що накопичились, «очі в очі», по-чоловічому.

  9. Представники вболівальників не повинні бути статистами в житті клубу.


  www.ultras.org.ua/about/about_65.jpg

  Ми виходимо з того, що фанати безкорисливо хочуть кращого для свого клубу. Тільки постійне спілкування і вміння працювати в одній команді дозволить клубу розвиватися разом зі своїми уболівальниками. Футбольні клуби не повинні бути тимчасовою іграшкою в руках олігархів або чиновників. Ми не закликаємо клуби негайно роздавати акції вболівальникам, створювати управляючі трасти, або вводити представників фан-клубів до Ради Директорів, як це відбувається в європейському футболі. Але ми хочемо, щоб голос уболівальників і фанатів був почутий в будь-якій ситуації. Щоб фраза «футбол для вболівальників (а не для власників клубу)» стала аксіомою.

  10. Будьте активні на стадіоні!

  www.ultras.org.ua/about/about_66.jpg

  Саме до цього ми закликаємо всіх, хто приходить на трибуни і в ложі. Це не похорон! Не соромтеся своїх емоцій, підтримуйте команду голосно і організовано, футбол - це місце, де можна і треба віддати голос і душу для перемоги улюбленої команди! На жаль, багато хто з нас, соромиться голосно підтримувати свою команду, не хоче підтримувати «заряди», що йдуть з фанатської трибуни. Але ж саме «живий» стадіон, що підганяє команду, сотні разів ставав причиною перемог більш слабких команд над сильнішими. Не будьте «споживачами» театральної дії, беріть участь в процесі! Не соромтеся себе, «заводьте» своїх друзів, змусьте стадіон «дихати» футболом! Повірте, коли ви відчуєте себе частиною трибуни - ви вже не зможете жити без цього.

  11. Приходьте на стадіон, підтримуйте команду в будь-яких умовах!

  www.ultras.org.ua/about/about_67.jpg

  Ніяка телетрансляція не замінить похід на стадіон. Тільки на стадіоні вдома і на виїзді ви можете реально допомогти своїй команді. Не пропускайте домашні матчі, намагайтеся якомога частіше їздити на «виїзди» - саме це, а не «диван-вболівання» і є справжня підтримка команди! Їздіть не тільки на фінальні ігри і самі принципові матчі. Повірте, в нашій країні величезна кількість місць, які можна відвідати, слідуючи за командою на виїзди.

  12. Підтримуйте свою місцеву команду (Support your local team)!

  www.ultras.org.ua/about/about_68.jpg

  Саме те місце де ви народилися, виросли і живете може називатися вашою батьківщиною. Саме клуб з вашого рідного міста по-справжньому рідний для вас. У якому б дивізіоні не виступала ваша команда, підтримуйте її перш за все, не дивлячись на можливі симпатії до відомих вітчизняних чи зарубіжних клубів. Допомагайте своєму клубу на домашній трибуні і на виїзді. Ми виступаємо за те, щоб у кожному місті і містечку вболівали за свій рідний клуб і допомагали йому перемагати, а не віддавали своє серце більш успішному клубу з іншого міста.

  13. Поважайте кольори своєї команди!

  www.ultras.org.ua/about/about_69.jpg

  Приходячи на матчі свого клубу, не варто одягати атрибутику іншої команди, якій ви можете симпатизувати, навіть якщо кольорові гами клубів збігаються. Це питання поваги до власного клубу. Ми вже не говоримо про ті випадки, коли на синю трибуну приходять у червоному, а на червону в зеленому. Бажання виділитися не повинно переважувати бажання бути «в одному ритмі з командою», у тому числі і в кольорах. Крім того, пам'ятайте, що на матчах збірної вкрай небажано носіння клубної атрибутики так само як і носіння атрибутики збірної на матчах вашого клубу.

  14. Піротехніка - частина «живого» шоу!

  www.ultras.org.ua/about/about_70.jpg

  Піротехніка - невід'ємний атрибут фанатського перформансу під час футбольних матчів. Ми виступаємо з пропозицією залишити можливість фанатам влаштовувати піротехнічні шоу, за умови, що це буде відбуватися організовано, і не буде заважати проведенню футбольних матчів. Ми впевнені, що красиві піротехнічні вистави додають жвавості і щирості футболу і здатні мотивувати футболістів на успішну гру, а фанатів і вболівальників на додаткову підтримку. Ми пропонуємо представникам фанатів, керівникам клубів і МВС провести робочі зустрічі, для того, щоб виробити «правила гри» щодо піротехніки, а керівництву ФФУ розглянути можливість закріпити організацію фанатських піротехнічних шоу в регламенті проведення футбольних матчів.

  15. На стадіоні повинна бути «стояча» трибуна!

  www.ultras.org.ua/about/about_71.jpg

  Підтримка своєї команди «стоячи» - одна з головних традицій фанатів усього світу. Для нас абсолютно неможливо підтримувати улюблену команду сидячи, без пісень і активних рухів. Фанатські трибуни - це «живий» організм, серце стадіону. А такими вони можуть бути, тільки якщо залишаться стоячи вдома і на виїзді. Підтримуйте команду активно, підтримуйте команду стоячи!

  16. Яким би не був рахунок, залишайтеся на стадіоні до фінального свистка!

  www.ultras.org.ua/about/about_72.jpg

  Противно і гидко бачити вболівальників, що йдуть зі стадіону задовго до фінального свистка, коли їх команда програє. Будьте чоловіками, тримайтеся до кінця! Продовжуйте підтримувати команду і вірити в неї не тільки в дні великих перемог, але й у важку хвилину поразок. Залишайтесь на трибуні до фінального свистка!

  17. Беріть участь у візуальній підтримці команди!

  www.ultras.org.ua/about/about_73.jpg

  Що може бути краще для свята футболу, ніж яскраві трибуни, прикрашені самими вболівальниками? Не бійтеся проявляти ініціативу і фантазію! Карнавальне дійство набагато краще від звичних нам траурних трибун вітчизняних першостей!

  Такі наші самі основні принципи та пропозиції, зрозумілі більшості футбольних уболівальників. Якщо ви звернете увагу, то побачите, що вони поділені на дві частини. У першій ми виклали своє бачення у взаєминах з командою і клубом. У другій частині ми звертаємося до самих себе - уболівальників і фанатів.

  Мета цього маніфесту - зберегти основні фанатські традиції і не дати «сучасному футболу» перетворитися на чисто комерційний «продукт», що має свого «споживача». Ми б'ємося за те, щоб зберегти на стадіонах такі поняття як «вірність», «традиції», «історія», «честь», «пристрасть».

  Фанати - душа футболу!

  Проти «сучасного футболу»! За «традиційний футбол»!

  Джерело: [color=#0000ff]www.ultras.org.ua[/color] та [color=#0000ff]www.landscrona.ru[/color]

  KolyaTERNOPIL

  Аватар користувача

  Повідомлень: 14
  Зареєстровано:
  14 July 2009, 12:24

   
   22 November 2009, 11:54  #2
   Підтримую! +100%!:nyva2::nyva1: В нас в Тернополі є один клуб, за який ми повинні вболівати! [color=#339900]НИВА ТЕРНОПІЛЬ[/color]!!!:nyva1::nyva2:
   :nyva1:ТІЛЬКИ НИВА,ТІЛЬКИ ТЕРНОПІЛЬ!!!

   KolyaTERNOPIL

   Аватар користувача

   Повідомлень: 14
   Зареєстровано:
   14 July 2009, 12:24

    
    22 November 2009, 11:57  #3
    P.S. І без всякого :beer: на трибунах, ну і звісно що без сємочок) Взагалі треба на вході перевіряти людей щоб не проносили СЄМОЧКИ!
    :nyva1:ТІЛЬКИ НИВА,ТІЛЬКИ ТЕРНОПІЛЬ!!!

    DynamoFan

    Аватар користувача

    Повідомлень: 38
    Зареєстровано:
    5 November 2009, 12:44

     
     22 November 2009, 16:51  #4
     питання пункт 4 це про підлість Вукоевича чи симуляцію Кучера?

     Yaroslav

     Аватар користувача

     Повідомлень: 493
     Зареєстровано:
     17 August 2007, 17:52

      
      22 November 2009, 17:18  #5
      Читай уважно - це про всі підлості (удари по нирках, плювки в обличчя, наступання, хватання за яйця та інші бружні штуки) і симуляції (думаю не потрібно пояснювати, що це таке) в футболі. Причому тут особистості?

      bestFan

      Аватар користувача

      Повідомлень: 35
      Зареєстровано:
      21 May 2009, 21:26

       
       22 November 2009, 18:00  #6
       Я вже давно не бачив піротехніки в нас на стадіоні...
       :nyva1:

       img134.imageshack.us/img134/1455/vyboryogs2.gif

       img166.imageshack.us/img166/5263/2222222.gif

       DynamoFan

       Аватар користувача

       Повідомлень: 38
       Зареєстровано:
       5 November 2009, 12:44

        
        22 November 2009, 18:49  #7
        я зрозумів прочитав я питав про фотку адже там підлість була і збоку одного і іншого)дякую шо розяснив ідею підтримую

        ORK

        Аватар користувача

        Повідомлень: 121
        Зареєстровано:
        25 April 2007, 13:51

         
         22 November 2009, 19:19  #8
         bestFan написав:
         Я вже давно не бачив піротехніки в нас на стадіоні...


         я також не бачив!!! Ярослав чому ви не використовуєте піротехнічні засоби???:nyva1:
         F.C.N.T.

         DynamoFan

         Аватар користувача

         Повідомлень: 38
         Зареєстровано:
         5 November 2009, 12:44

          
          22 November 2009, 20:19  #9
          бо це зараз незаконо і ментів в нас на стадіоні не менше чим самих Ультрасів

          Ihor

          Аватар користувача

          Повідомлень: 882
          Зареєстровано:
          17 November 2006, 16:29

           
           22 November 2009, 20:54  #10
           ORK
           )))))))))))))))))))))))))
           Мій кумир - РОЗМАН!!!

           djgarik

           Аватар користувача

           Повідомлень: 25
           Зареєстровано:
           23 November 2008, 14:53

            
            22 November 2009, 23:02  #11
            ну мусарів забагато...нах їх так багато?

            Yaroslav

            Аватар користувача

            Повідомлень: 493
            Зареєстровано:
            17 August 2007, 17:52

             
             23 November 2009, 08:22  #12
             Спробую відповісти на ваше запитання про піротехніку.
             По-перше, хто Вам сказав, що це незаконно. От курити та розпивати спиртні напої в громадських місцях (яким без сумніву є стадіон) дійсно заборонено. Але це абсолютно не заважає людям продовжувати це робити, і на стадіоні в тому числі. А от піротехніка... При бажанні, запалювання піротехніки теж можна підписати під адміністративне правопорушення, от тільки дивує чому це робиться тільки з піро під час футбольних матчів. В той же час, як трохи більше, ніж за місяць прийде Новий Рік. А з його приходом Театральний майдан перетвориться в зону бойових дій, де постійно щось горітиме, щось взриватиметься. Виникає питання, що небезпечніше: піротехніка запалена на стадіоні, на окремому секторі, серед людей, які усвідомлюють, що це таке і готові до її використання (ніхто ж ніколи не буде кидати димові шашки на центральні трибуни, де є багато дітей, люди приходять сім"ями) чи піротехніка, яку використовують люди, переважно в стані алкогольного сп'яніння, біля Ялинки, кидаючи ті ж петарди прямо під ноги випадковим перехожим (вже просто забулася історія, як дівчинці біля Ялинки вибили око таким взривом). В той же час, нікого з-під Ялинки за використання піротехніки не забирають. Це при тому, що біля Ялинки, як правило, використовується піротехніка сумнівного походження, куплена десь з-під поли на базарі, і ніхто не може гарантувати її безпечне використання. В той же час, як майже вся "стадіонна" піротехніка закуповується в спеціалізованих магазинах з гарантіями виробника (а майже вся вона виро***ється в Польщі і Росії на спеціальних заводах, тобто ніякого Китаю). Тому і ризик її використання мінімальний.
             По-друге, це вартість піротехніки. Оскільки вона якісна та закордонна, то і ціна відповідно не 5-10 грн (якщо цікаво то мінімальна від 50 грн за один піротехнічний засіб плюс доставка). Оскільки все, що ми робимо - робиться за наші власні гроші, то доводиться вибирати, на що ці гроші потратити. І в цьому списку піротехніка далеко не перший пункт витрат.
             По-третє, відсутність розуміння зі сторони клубу. Скільки було спроб домовитися про використання піротехніки і всі вони закінчувалися провалом. Виглядає це приблизно так. Ми домовляємося з людиною з клубу (за ці роки люди змінювалися, тому конкретні особистості значення не мають), що на певному матчі буде використано піротехніку. Ніби ніхто не проти. От тільки чомусь раптом на тому матчі міліція на вході обшукує набагато ретельніше, правоохоронців навколо сектору більше, ведеться оперативна відеозйомка та будь яка спроба використання піротехніки пресікається в моменті. Причому в розмовах виясняється, що це сам клуб і просив міліцію вчиняти такі дії, оскільки це заборонено Федерацією і можливі штрафні санкції. В клубі ж відповідають, що це міліція самостійно так діє, ми ж на них не впливаємо. Тобто в результаті виходить, що одні кивають на інших. Ця проблема вирішується просто - провести зустріч керівництва клубу та МВС з представниками фан-сектору та конструктивно обговорити всі ці моменти, щоб уникати подальших непорозумінь. В інших містах такі зустрічі вже проводилися і, після обговорення всіх вимог, щодо безпеки використання піротехніки, ніяких проблем зараз не виникає (Ви і самі можете це бачити під час матчів команд ПЛ, де піротехніка запалюється організовано і не створює ніякої загрози життю та здоров'ю оточуючих).
             В багатьох європейських країнах Федерації просто дозволили використовувати піротехніку на трибунах з дотриманням усіх правил безпеки і проблема зникла. Сподіваюся, що поступово і в нас переймуть цей досвід.

             Yaroslav

             Аватар користувача

             Повідомлень: 493
             Зареєстровано:
             17 August 2007, 17:52

              
              23 November 2009, 08:32  #13
              djgarik написав:
              ну мусарів забагато...нах їх так багато?


              Ну повинен же хтось забезпечувати охорону громадського порядку під час матчів. В регламенті ПФЛ не вказано, що це обов'язково має бути міліція. Клуб може використовувати і стюардів, і військовослужбовців, і хоч сомалійських піратів. Основне - обов'язково хтось мусить забезпечувати охорону правопорядку. В нас в місті найреальніше для цього запросити міліцію.
              Взагалі, якщо ти не збираєшся зірвати стадіон, набити морду судді чи ще щось таке вчинити, то яка тоді тобі різниця щодо кількості охоронців правопорядку. Єдині, хто можуть нарікати на кількість мілції на стадіоні - це фан-сектор, навколо якого їх більше, ніж на звичайних секторах.

              Ihor

              Аватар користувача

              Повідомлень: 882
              Зареєстровано:
              17 November 2006, 16:29

               
               23 November 2009, 19:30  #14
               Все Славік правильно за винятком того, що ненависть до клубу в мліції зявилась після подій матчу Нива-Єдність, коли пару невідомих особистой спровокували похід на мед.гуртожитки під видом тернопільських фанатів, після чого нам різні "шишки" завжди шепчуть в сторонці ніби "ми (я) вам цього ніколи не забудемо"... Тепер ось приходиться через грішки різних ... обмежувати себе в любимій справі... ((((
               А на останьому матчі де ми готували піро-шоу і представники клубу знали про це впринципі ніхто з міліціонерів навіть про це не догадувались, поки не появився "чарівний ящик"...
               Мій кумир - РОЗМАН!!!

               Yaroslav

               Аватар користувача

               Повідомлень: 493
               Зареєстровано:
               17 August 2007, 17:52

                
                24 November 2009, 10:32  #15
                Ihor написав:
                ...поки не появився "чарівний ящик"...


                Така собі "Скринька Пандори" B)

                last_templar

                Аватар користувача

                Повідомлень: 105
                Зареєстровано:
                18 March 2007, 20:50

                 
                 25 November 2009, 23:16  #16
                 Йо-хо-хо!!!сундук мерця і пляшка рому)))
                 Тебе образили - забудь, тебе принизили - пробач, тебе вдарили - ПРИГАДАЙ, бл....ть, ВСЕ пригадай і УБИЙ!!!img159.imageshack.us/img159/1683/manutduefafan2.gifimg240.imageshack.us/img240/459/acab.gif

                 yUrA

                 Аватар користувача

                 Повідомлень: 169
                 Зареєстровано:
                 22 March 2007, 14:51

                  
                  1 December 2009, 16:39  #17
                  Ihor написав:
                  Все Славік правильно за винятком того, що ненависть до клубу в мліції зявилась після подій матчу Нива-Єдність, коли пару невідомих особистой спровокували похід на мед.гуртожитки під видом тернопільських фанатів, після чого нам різні "шишки" завжди шепчуть в сторонці ніби "ми (я) вам цього ніколи не забудемо"... Тепер ось приходиться через грішки різних ... обмежувати себе в любимій справі... ((((
                  А на останьому матчі де ми готували піро-шоу і представники клубу знали про це впринципі ніхто з міліціонерів навіть про це не догадувались, поки не появився "чарівний ящик"...

                  Ігор ну скільки можна....от по всій країні всі трабли в фенів через наш(:lol:)гуртожиток....не будь смішним,це всього на-всього відмазка для акабів.харе тут вводити в оману кузьму:lol::lol::lol:
                  img149.imageshack.us/img149/6730/fcnyvafan12312312312312mc7.png
                  img182.imageshack.us/img182/4273/zenit5tz4.jpg
                  img362.imageshack.us/img362/3692/acaboo8.png

                  і цим все сказано!

                  Ihor

                  Аватар користувача

                  Повідомлень: 882
                  Зареєстровано:
                  17 November 2006, 16:29

                   
                   1 December 2009, 21:56  #18
                   Не зрозумів.
                   Мій кумир - РОЗМАН!!!

                   Yaroslav

                   Аватар користувача

                   Повідомлень: 493
                   Зареєстровано:
                   17 August 2007, 17:52

                    
                    1 February 2010, 13:46  #19
                    Зараз дуже поширена фраза Against Modern Football (англ.- проти сучасного футболу, далі скорочено: AMF) серед фанатів. Я не претендую на роль теоретика цього явища, хотів би просто викласти свою точку зору і пояснити, як я розумію, що таке AMF.

                    Почну я трохи незвично: включив днями один з наших центральних каналів, по якому демонстрували «Бумер». Що мене збентежило?.. Нецензурная лексика, яку так не лю***ть наші футбольні функціонери, лилася з екрану одного з популярних ТБ каналів. Скільки в цей час було людей в телевізорів? Скільки людей, перемикаючи канали, могли почути це»? Звичайно, можна говорити: «Цей фільм з «жовтим трикутником» і батьки прибрали дітей від екранів…» Суть не в цьому. Цей факт змусив мене пригадати всі наші розбирання по приводу «нецензурщини» на трибунах і ще раз подумати про такі поняття як система, подвійні стандарти і сучасний футбол.

                    Сучасний футбол став частиною системи. Не треба обурюватися і кричати, що обмежують вашу свободу. Проблема не в особах, фан-клубах і президентах. Проблема в системі. Вона придумує і диктує правила. Клуби, фан-клуби, президенти, всі вони всього лише частина системи. Хтось будував ілюзії? Наведу приклад: в кінці 2005 року Фан-клуб Динамо Київ зробив для фанатів 500 роз з дизайном, розробленим самими фанатами. Це була смугаста біло-синя роза з кельтським хрестом і літерами «FCDK». Але система диктує правила і, аби зараз почалися розмови про виробництво таких роз за рахунок Фан-клуба, люди, напевно свідомість би втратили.

                    Футбол - спорт № 1 в світі. Найпопулярніший. В сучасному світі, де практично все зрештою зводиться до ідеї гонитви за «золотою жилою», такий сегмент життєвих інтересів людей не міг залишитися без уваги… Спортом № 1 футбол зробили вболівальники, він завжди був розвагою для «простих» людей. Вони приходили на стадіон, щоб забути про проблеми, відпочити, відчути азарт. Якщо люди помічали якусь фальш, вони відкрито про це заявляли (випадки масових безладів не були рідкістю в СРСР). Люди приходили переживати за команди, в яких грали «хлопці з сусіднього двора» не у прямому розумінні цієї фрази звичайно, але, в порівнянні з сьогоднішніми пафосними полу***амі і різноколірними легіонерами, це так.

                    Сучасному футболу не потрібні фанати, які кричатимуть «суддя - ***ас!», або які ображатимуть фанатів команди, проти якої грає ваш клуб. Система придумала правила, в яких немає місця таким явищам. Дивитеся футбол, любите гравців, любите легіонерів. Любите всіх. Любите нас. Ми піклуємося про вас. Ми робимо цей футбол для вас. Лише не треба матюкатися, не треба агресії, не ображайте суддю, не ображайте легіонерів, не треба піротехніки.

                    Для кого в результаті зроблений цей футбол? З'являються сімейні сектори. Походи на футбол стали в один ряд з походом в ресторани швидкого харчування. Гамбургер - кола - футбол. З'являються такі категорії уболівальників як «дівчата-малолітки», які сохнуть по солодкуватим нападникам… Справжніми уболівальниками тепер стали усюдисущі теоретики «всього і вся» (вони ж інет-п**дуни), ті самі які сидять, в основному, на центральних секторах з сезонним абонементом в кишені і думають, що вони головні персони на цьому святі життя.

                    Футбол створений для них…

                    Так, брат, ця гра створена для тебе!!! Тисячу разів «ТАК»!!! Лише час початку матчів і дні ми виберемо такі, які ВИГІДНІ рекламодавцям і телекомпаніям. Так, і ще: твій улюблений гравець може хоч завтра перейти в найненависніший тобі клуб тому що там більше заплатять і твоя думка, друже, НІКОГО НЕ ХВИЛЮЄ!!! Гравцеві ж теж треба годувати сім'ю, заливати 98-й бензин в свій Порше або Мерс або хз що у них там. Та і навіщо йому себе калічити? Можна просто навчитися картинно падати при кожній слушній нагоді (ще одна відмінна риса сучасних «мужчин»-футболістов).

                    До речі, ти, звичайно, вибач, якщо на початку сезону ти прийдеш за абонементом і побачиш, що його ціна якось нереально зросла. Якщо люди підуть на стадіон то попит народить пропозицію. «Це шоу-бізнес, мама, і він буде з тобою або без… !»©

                    Ще ці справжні уболівальники лю***ть пописати в Інтернеті про те, що їм не подобається: «Фанати матюкалися!!! Зупиніть беззаконня!!!», «Чому немає самовіддачі на полі??? Яку політику веде президент???» Чоловіки? Стілець, монітор і немає людини. © Віртуальне вираження емоцій. У реальному житті всі все толерантно терплять… Пишіть далі…

                    В принципі, так, футбол підстроюють під вас, справжні уболівальники. Системі не потрібні люди, які відкрито заявляють про те, що їм не подобається. Системі потрібні ОВОЧІ, які можуть лише віртуально щось «робити»… Системі властиві подвійні стандарти. Можна подумати, що матюкаються лише фанати. Б'ються лише фанати. Ненавидять інородців лише фанати. Ви ніколи не чули неприємні слова про жидів від своїх родичів або друзів? Від начальства? Не вірю!!! Я впевнений, що коли в ПЛ чи ПФЛ чи ФФУ якомусь функціонерові потрапляє на стіл звіт про матч, де відрізнилися уболівальники, він не приховуючи емоцій говорить: ЯК ЖЕ З**БАЛИ ЦІ ДОВБО**И!!!

                    По телебаченню можна показувати голих людей, показувати фільми, в яких звучать нецензурні вирази, а на трибунах не можна розвертати банера з голою сракою і кричати слово «Х*Й». Звичайно, адже ТБ приносить величезні бабки, а ви сьогодні кричите «Х*Й» на трибунах а завтра взагалі захочете встановити СВОЇ ПРАВИЛА.

                    Побудова такого ладу на трибунах і взагалі в нашому суспільстві виглядає якось безглуздо, безглуздо і сумно. Сумно, що у нас більшість «таких» людей… Країна, де політики - недоторкані напівбоги, де діти напівбогів можуть збивати «простих» людей на своїх дорогущих машинах знаходячись в алко або нарко чаді і з 100% долею вірогідності уникнуть покарання. Країна, де влада кришує наркоторгівлю. І ще багато всякої несправедлівой х**ні відбувається в Україні. А піпл хаває ©, Нас – е*ут, а ми - кріпчаємо!!! Як і у багатьох випадках закон рівний для всіх, але не всі рівні перед законом.

                    У нас в Україні Modern Football лише починає закручувати гайки. ЄВРО-2012 лише прискорює процес. У нас не все так сумно, як, наприклад, в Англії. Там уболівальники можуть стояти на трибунах лише там, де вони не заважатимуть «справжнім вболівальникам». Ось і доводиться фанатам забиратися під дах на самий верх верхніх ярусів, залишаючи свої трибуни і місця справжнім уболівальникам серед яких все більше пакистанців і людей з жовтим кольором шкіри… В центральних секторах теж обмежують прояв емоцій: встала людина - намагається «завести сектор», до нього біжить стюард і повідомляє що це – перший і останній раз…

                    Я не знаю, чи є у всього цього якийсь «командный центр», чи існують засідання «сіонських мудреців», але однозначно щось не так в цьому світі… сподіватимемося, що колись ми прийдемо на рідний стадіон пофанатіти за улюблений з дитинства клуб у якому гратимуть «хлопці з сусіднього двора», а поки що: AGAINST MODERN FOOTBALL!

                    Взято з white-blue.kiev.ua

                    Yaroslav

                    Аватар користувача

                    Повідомлень: 493
                    Зареєстровано:
                    17 August 2007, 17:52

                     
                     22 March 2010, 19:18  #20
                     Такий ось погляд на наше футбольне господарство.

                     Футбол: гнойный нарыв страны

                     Я перестал смотреть футбол. Даже игры "Шахтера", за который я болел всю жизнь, не вызывают у меня никаких эмоций. Да, футбол великолепная игра миллионов и это одно из немногого, что позволяет нам иногда испытывать гордость. Наш клуб выиграл европейский кубок, в стране строятся шикарные стадионы.

                     Но часто бывает так: самый красивый цветок в лесу – это всего лишь паразит, присосавшийся к дереву и пьющий из него соки. Бывает, видишь у человека на лице что-то переливающееся лилово-красным цветом со всеми оттенками, но только это не драгоценный камень, а нарывающий прыщ, надавив на который вскрывается гнойник…

                     Футбол как диагноз


                     Швеция, Австрия, Швейцария, Финляндия… Что объединяет эти страны? Все они благополучные развитые страны Европы. А еще в этих странах нет таких суперклубов как наши «Шахтер», Динамо (Киев), российские ЦСКА, «Зенит», «Спартак». Ну, или хотя бы таких как «Днепр» и «Металлист». В чемпионатах этих европейских стран не играют бразильцы ценою в 10-20 миллионов долларов с зарплатами в 2-4 миллиона в год.

                     А в украинских и российских клубах играют… Как такое может быть в нищей стране с разрушающейся экономикой и инфраструктурой? Почему богатые шведы или австрийцы не могут себе такого позволить, а Украина и Россия могут?

                     Европейцы, приезжая в Киев или Москву поражаются огромному количеству шикарных «Мерседесов», «Порше» и других баснословно дорогих лимузинов – «у нас такого нет!», утверждают многие из них. Все мы знаем закон сохранения материи – если где-то что-то прибавилось, то, значит, где-то что-то убавилось. Национальное богатство также подчиняется закону сохранения материи – если в нищей стране по улицам городов носятся сверкающие стада «Лексусов», то значит у пенсионеров в этой стране нищенские пенсии. Чем длиннее «Мерседесы» и «Майбахи» у наших депутатов и олигархов, тем меньше зарплаты у медиков и педагогов. Механизм прост – мы бедные именно потому, что они богатые.

                     То же самое и с футболом – если в сером шахтерском регионе вырастает сияющий стадион стоимостью в 400 млн. долларов, то нет ничего удивительного в том, что в этом же регионе закрываются детские сады, а убогие школы и больницы не отапливаются. Блеск стадиона-«бриллианта» и холод в потрескавшихся школах и больницах – это звенья одной цепи.

                     Это замечают и сами иностранные футболисты. Именно это они и рассказывают про Украину у себя на родине. Например, игрок «Шахтера» Мариуш Левандовски сделал простой диагноз украинскому обществу в интервью польской газете: «Донецк - очень специфический город. Кстати, здесь нет среднего класса в обществе. Здесь есть только богатые люди, и люди, которые живут от получки до получки»… Мариуш, не сомневайся – в других городах все тоже самое, что и в Донецке.

                     Иметь футбольные клубы, доминирующие в Европе могут позволить себе только страны – мировые лидеры, со сверхразвитой экономикой. Если же это происходит в бедной стране, то значит эта страна тяжело больна. Возможно, даже неизлечимо…

                     Сравним Украину со страною, которая имеет точно такие же сине-желтые цвета государственного флага – со Швецией. Здесь нет ни одного футбольного клуба, который можно по силе и богатству сравнить с украинскими грандами. Здесь не любят футбол? – посмотрите как «холодные скандинавы» болеют за свою сборную. Может быть, здесь нет мощных корпораций, способных содержать клуб, который привез бы в Швецию футбольный еврокубок? - вот только несколько названий: «Сааб», «Скания», «Вольво», «Эрикссон», TELE2, «Электролюкс», «Альфа Лаваль», SKF. А разве в Финляндии нет «Нокии» и других мощных бизнес-структур, а в Швейцарии нет ее знаменитых банков?

                     Просто в Швеции другие правила: деньги (через налоги) идут на поддержание самого высокого в мире уровня жизни простых шведов, а не на игрушки для барствующих олигархов. Здесь непринято тратить миллионы долларов на покупку какого-то футбольного мулата в Южной Америке, если на эти деньги можно построить несколько детских спортивных школ.

                     Спорт миллионов?


                     Футбол спорт миллионов, это тогда, когда в каждом городе есть детские футбольные секции и есть поля, где простые граждане могут вести здоровый образ жизни. Современные красавцы-стадионы выросли, в том числе, и на костях уничтоженных спортивных секций и стадионов, которые остались нам в наследство от Советского Союза.

                     Сама природа современного украинского и российского футбола такова, что она никогда не будет способствовать развитию массового спорта. Массовый спорт, нацеленный на оздоровление нации и «спорт больших достижений» - это две совершенно разные вещи. Для того чтобы сделать нацию здоровой, нужно тратить деньги на новые стадионы и оборудование в городах и селах. А для того чтобы выиграть Кубок УЕФА или Лигу Чемпионов, нужно купить в Бразилии неких Жадсона, Фернандиньо или Вагнера Лава с Корвальо. А теперь скажите: в какое из этих двух направлений утекают миллионы долларов?

                     Раб не будет чемпионом

                     Уровень национального футбола (а не просто местного чемпионата) определяется не клубами, под завязку забитыми бразильцами, а национальной сборной страны. В свою очередь, уровень сборной определяется мастерством игроков и ее боевым духом.

                     Мы уже сравнивали Украину и Швецию, а теперь давайте сравним Украину и Хорватию. Здесь нет суперклубов, которые превращают местный футбол в филиал бразильского чемпионата. И местные пацаны имеют возможность раскрыть свой талант в полной мере. Но это только одна сторона медали.

                     «Футбол подобен войне» - эта фраза стала уже почти классической, а произнес ее известный националист, тренер сборной Хорватии Мирослав Блажевич, который привел хорватов к первому настоящему триумфу – 3-му месту на чемпионате мира в 1998 году. Хорватский футбол пропитан национальным духом и даже национализмом.

                     Посмотрите - как бьются в каждом матче хорваты, а потом посмотрите как играет сборная Украины. Трусливая игра в стиле «Как бы чего не вышло» давно уже стала визитной карточкой Украины на футбольных полях. На поле выходят боязливые робкие люди в желто-синей форме. Национальная сборная – это отражение всего украинского общества. У людей с психологией рабов не может быть духа победителей.

                     Футболисты – это не просто мастера кожаного мяча, это еще и личности. А эти личности формируются в наших городах и они видят: простой украинец – это никто. Любой бандит или милиционер может его ограбить, убить, изнасиловать и останется безнаказанным. Не то что олигарх, а даже более-менее богатое пьяное хамло в джипе, может безнаказанно давить украинцев на пешеходных переходах и тротуарах.

                     Украинское государство, попавшее в руки паразитов, вбивает украинцам психологию: «Ты – ноль! Ты никто! Об тебя можно вытирать ноги!» А потом с этой психологией, наша молодежь идет в армию и на футбольные арены. Чему же удивляться, что у нас такая трусливая футбольная сборная? И чему удивляться, что маленькие, но гордые Греция и Словения беспощадно бьют Украину и Россию с их бразильскими суперклубами, завоевывающими кубки УЕФА?

                     И здесь еще два слова про социальную функцию футбола: футбол как наркотик отвлекает людей от действительно важных проблем. Молодые сильные мужики пялятся под пиво на телеэкраны. Вместо того, чтобы подойти к этим олигархам и положа им руку на шею ласково спросить: Дружище, а как это наши заводы стали твоею собственностью? А какой у тебя доход от этих заводов и какую часть своей прибыли ты платишь рабочим? А откуда у тебя шикарные яхты и самолеты? А сколько денег ты вкладываешь в модернизацию украинской промышленности?

                     Вместо этого, они идут разбивать друг другу головы только из-за того, что на ком-то шарфик или футболка в цветах клуба принадлежащего не киевскому олигарху, а харьковскому или днепропетровскому.

                     Алексей Донцов

                     Ну і трошки відео в тему. 21.03.10. Греція. Панатінаікос-Оліміпіакос http://www.youtub...0JTdBut3oY
                     Змінено: Yaroslav, 22 March 2010, 19:21