Авторизація | Реєстрація

Перегляд теми

Сайту 3 роки!

Mustang

Зареєстровано:
16 November 2006, 14:36

16 November 2009, 13:38  #1
16 листопада 2006 року о 14:36 був даний старт проекту сайту ФК «Нива» (тоді ще неофіційному).

Мені як засновнику особливо приємно бачити як він з відверто дитячого сайту виріс до доволі серйозних розмірів. У дні матчів нас відвідує більше 2500 людей, у звичайні ж ця цифра рідко коли опускається нижче 1000 (зараз відвідуваність нижча через ранній початок міжсезоння, та я впевнений що вона зросте коли почнеться період трансферних чуток). Така популярність робить нас найвідвідуванішим тематичним сайтом Тернопільщини.

Сайт, як і команда, додає з кожним днем. Ті, хто прийшов на сайт ще на його зорі мабуть пам’ятають короткі новини, у яких переважно висвітлювались неперевірені чутки. Саме в ті часи на нашому сайті об’єднались люди, які згодом стали основою тернопільського ультрас-руху. Згодом ми зрослись з самою командою — стали офіційним сайтом. Почали з’являтись більш серйозні та детальні новини, огляди матчів, інтерв’ю тощо. Черговим важливим кроком у розвитку сайту стала поява відеооглядів усіх без винятку матчів. Почали проводитись текстові трансляції домашніх матчів. На жаль, економічна криза завадила і нашому сайту — знизилась частота появи новин, багато починань довелось відкласти на майбутнє, та я впевнений що цей період невдовзі мине і наш сайт, як і сама «Нива» підніметься і буде досягати все нових і нових вершин.

Хорошою традицією сайту стала щорічна зміна дизайну сайту. В перших числах січня на сайті не буває пусто — незвично багато (як для цієї пори) людей заходять на сайт, щоб подивитись на зміни, і цей рік теж не стане винятком.

Хотів би подякувати всім, хто так чи інакше був чи залишається причетним до сайту: новинарям Володимиру Лівінському, Степану Андрусишину, Віталію Поповичу, Євгену Стахову, Роману Морозу, оператору Петру Микулику, адміністраторам сайту Ігорю та Роману FCNT (сподіваюсь нікого не забув) — ваша праця, часто заснована на ентузіазмі, справді дуже потрібна. Дякую за все!
Дякую і усім відвідувачам, зареєстрованим і гостям, які були і залишаються з нами. Спасибі що довіряєте нам, а ми надалі намагатимемось виправдати вашу довіру.

Разом до перемоги! Разом до нових висот!

KolyaTERNOPIL

Зареєстровано:
14 July 2009, 12:24

16 November 2009, 15:11  #2
    Вітаю всіх присутніх на цьому сайті користувачів!:nyva1: Нехай сайт цвіте і пахне далі)))
    :nyva1:ТІЛЬКИ НИВА,ТІЛЬКИ ТЕРНОПІЛЬ!!!

Torres Nyva

Зареєстровано:
    6 March 2008, 15:49

16 November 2009, 16:10  #3
      Вітаю всіх!
      І дякую адмінам за сайт!

DynamoFan

Зареєстровано:
      5 November 2009, 12:44

16 November 2009, 16:13  #4
        :nyva2:

Faino

Зареєстровано:
        14 July 2009, 10:46

16 November 2009, 16:38  #5
        Що ж, мої вітання. Рости Вам ще і рости, як-то-кажуть...
        "Все буде Файно!" Smile

Dragon

Зареєстровано:
        8 May 2009, 20:03

16 November 2009, 21:33  #6
          Що ж, піднімайте і далі могутнє ім'я нашого славного і всіма улюбленого футбольного клубу - Ниви!
          Show must go on...

Ihor

Зареєстровано:
          17 November 2006, 16:29

16 November 2009, 21:59  #7
            Зі святом панове!
            Мій кумир - РОЗМАН!!!

Vasyok

Зареєстровано:
            10 July 2007, 14:02

17 November 2009, 09:59  #8
              Вітаю, як кажуть "многая літ":nyva1: