Авторизація | Реєстрація

Перегляд теми

Дебіли на трибунах

ZILI

Зареєстровано:
17 May 2007, 17:43

20 July 2008, 23:08  #1
    Сьогодні на матчі "Нива" - "Бастіон" остаточно зрозумів, що серед справжніх вболівальників, які приходять підтримати рідну команду на жаль знаходиться чимало "ДЕБІЛІВ" які позорять честь нашої команди зокрема і міста Тернопіль загалом.
    Сидячи на лавка не міг заспокоїтись і ледь себе стримував, щоб не підійти і дати по пиці одному дуже "розумному" молодому чоловіку - БИДЛУ, яке після виходу на поле Андрія Біскупа постійно вигукувало нецензурну брань в його адресу (відразу ж зазначу що його як футболіста я теж недолюблюю), а пізніше - без будь яких на те причин - і в адресу суддів, команди гостей і деяких інших наших футболістів. Це було просто огидно, зважаючи на те, що на трибунах постійно спостерігають за грою чимало дітей і людей похилого віку.
    Таким недорозвинутим не місце на трибунах нашого стадіону і хочу звернутися до нашої міліції - зачищати сектори потрібно не від тих хлопців і дівчат які їздять сотні кілометрів і зривають голоси підтримуючи рідну "Ниву", а від такої ось худоби про яку описувалося вище.

Yaroslav

Зареєстровано:
    17 August 2007, 17:52

21 July 2008, 07:32  #2
      +1 От тільки міліція тебе не почує. В них своя установка на гру.

FCNT

Зареєстровано:
      9 February 2007, 00:35

21 July 2008, 09:02  #3
        щодо біскупа згідний- правду видно людина казала , і такої думки багато хто дотримується щодо малого біскупа якого випускають на поле лише через те що там його тато при керівництві
        а щодо нецензурщини ти краще глянь скільки людей перед матчем в парку набухаються і валять на стадіо, дехто вже на стадіо приймається - так шо яке наше суспільство той яка культура поведінки

Pipo

Зареєстровано:
        19 May 2007, 11:06

21 July 2008, 11:14  #4
          +1 От тільки міліція тебе не почує. В них своя установка на гру.

інтелект нашої міліції не відрізняється від інтелекту вищезгаданої особи, приклад
          - Чого не можна пронросити конфеті?
          - Бо воно буде горіти?

Смішно, мені нє, бо в нас тупорила міліція, а нам ще Євро приймати, а я впевнений шо ті пси цепні і англіцської мови не знають
          www.ejay.ucoz.ru/_fr/0/9226305.jpg

Я Микола:nyva1:

ZILI

Зареєстровано:

21 July 2008, 11:46  #5
            To FCNT
            Розумієш справа тут зовсім не в Біскупі. Як я вже писав, я теж вважаю що Андрій футболіст ніякий. Але для цієї особи його вихід на поле був просто стартовою відміткою для того щоб, незакриваючи свою морду ні на секунду до кінця гри, вигавкати всі мати які тільки можна (до речі після того як Андрій забив красивий гол він йому дуже сильно аплодував) і при цьому радіючи що він такий вот "умнік". На жаль такі випадки і виродки присутні на кожному матчі. Просто цього разу мене достало остаточно, мені було важко дивитися на 70-річного чоловіка який сидів поруч зі мною і розумів яке воно майбутнє його внуків і правнуків.

dj_kokosuc

Зареєстровано:
            13 May 2008, 14:03

21 July 2008, 12:19  #6
              Zili ти правий я сидідів біля того чувака по середині стадіону, він після того як вийшов Біскуп він тільки кричав в його сторону. Дибілів на світі багато.
              Нива Тернопіль Рулить!!!!!!!!!!!!
              Нива Тернопіль The Best!!!!!!!!!

ZEPHYR

Зареєстровано:
              10 July 2007, 15:29

21 July 2008, 12:23  #7
                Якщо людина дебіл то це вже не справиш!!!! Я не знаю лічно я так вихований (мені 19 років) що я матюкаюся на футболі тіки тоді коли гол мають забити і не забивають (це декілька секунд і то дуже тихо!!) А по друге ви не фотболісти щоб судити Біскупа!!! він зіграв не гірше ніж вся Нива!!
                А на рахунок того БИДЛА!! Таких уродів багато на стадіоні!!! Наші люди не можуть щоб не випити перед футболом!!

А МИ ГОВОРИМО ПРО ЄВРОПУ!!!

Pipo

Зареєстровано:
                19 May 2007, 11:06

21 July 2008, 12:30  #8
                  Наші люди не можуть щоб не випити перед футболом!!

до того-ж, наші люди закомплексовані, нє шоб підтримати команду, вони ліпше сємочок пожують, водочки бахнуть, поматеряться, а потім будуть усім розказувати про те як Нива ***ово зіграла...

до чого я веду...АДЕКВАТНИМ ЛЮДЯМ ЯКІ ЛЮБЛЯТЬ СВІЙ КЛУБ І СВОЄ МІСТО МІСЦЕ НА ФАН-СЕКТОРІ УЛЬТРАС, А НЕ СЕРЕД ДЕБІЛІВ, які вище згадувалися

Я Микола:nyva1:

OLEG SADOVSKIY

Зареєстровано:
                  17 November 2006, 16:02

21 July 2008, 15:38  #9
                  Добрий всім день
                  я той самий дибіл який кричав в сторону Біскупа і матюкався при дітях....
                  Я просто на котельні працюю СцУКА сторожом 15 років і мені СЦука цей малий мячиком в котельні вікна 15 раз вибивав, а цей його тато васьчек не хотів гроші платити....Мол виросте малий стане Марадонною ... ще з молотка будеш шматки скла...продавати...
                  Вот і я Сцука їх ненавиджу обох......Футболісти ...мля...
                  Змінено: OLEG SADOVSKIY, 21 July 2008, 15:40
                  Врятуємо "Ниву"

OLEG SADOVSKIY

Зареєстровано:

21 July 2008, 15:39  #10
                  доречі мій пітпис якраз зараз актуальний...
                  Змінено: OLEG SADOVSKIY, 21 July 2008, 15:43
                  Врятуємо "Ниву"

ZILI

Зареєстровано:

21 July 2008, 18:20  #11
                    katleta не гони а пиши по ділу. Ну а якщо вже пішов гон, то виходить що ти десь з трьох років на котельні працюєш, бо те бидло більше як на 18 не виглядало:D

Andrii

Зареєстровано:
                    22 February 2007, 16:36

21 July 2008, 22:25  #12
                      да я біля нього сидів такий лашок... в принципі він і спортив все враження від гри. і ше хтось шо свиснув в мене бутилку води ))) тфа супорт галімий в вас 10 челів це мало об"єднуйтесь знов з всф буде набагато краще!! бо вас напевно на центральній трибуні не чули!!!
                      КАТЛЄТА отжиг!!! )) а біскуп ЛОЛ папінькін синок млін...
                      Україна-чемпіон!!!
                      img204.imageshack.us/img204/652/fcnyvafan12312312312312ks6.png
                      img504.imageshack.us/img504/9426/shevagj6.jpg

Ihor

Зареєстровано:
                      17 November 2006, 16:29

21 July 2008, 23:29  #13
                        Andrii
                        Малиш, діло не в кількості - діло в якості. І пока такі убогі як ти будуть жувати сємєчки на кузьма-трибунах, а в інеті роказувати де і кому сpати кількість не зміниться від цього однозначно, хоча якість перфи (на "віп-матчах") і самовідачу обіцяєм ггг.
                        Мій кумир - РОЗМАН!!!

Andrii

Зареєстровано:
                        22 February 2007, 16:36

22 July 2008, 14:15  #14
                          по-перше, я сємічки не жую і не матюкаюсь на весь стадіон голосніше чим тфа разом взята.. і хожк майже на всі ігри. так шо піс ;)
                          Україна-чемпіон!!!
                          img204.imageshack.us/img204/652/fcnyvafan12312312312312ks6.png
                          img504.imageshack.us/img504/9426/shevagj6.jpg

OLEG SADOVSKIY

Зареєстровано:

22 July 2008, 14:19  #15
                          і толку що ти ходиш...???? думаєш можеш вказувати кому де фанатіти ...Ти людина яка споглядає на все з боку ...Твої поради нікого нецікавілять був би ти істинним фанатом стояв би з нами поряд...!!!! А так ПРЕВЕД КУЗЯ...ПРЕВЕД КУЗЬМА..ЧО СИДИМ...БО НА БІЛЬШЕ ІНРТЕЛЕКТУ НІХВАТАЄТ (с)
                          Врятуємо "Ниву"

ZILI

Зареєстровано:

22 July 2008, 15:03  #16
                            katleta
                            Ну і ви не безгрішні. Матч з Динамо-3 весною це наглядно показав.

OLEG SADOVSKIY

Зареєстровано:

22 July 2008, 15:06  #17
                            Що наглядно показав??????
                            :D:D:D
                            Врятуємо "Ниву"

ZILI

Зареєстровано:

22 July 2008, 15:12  #18
                              І ще одне. Як ви любите говорити в кожного свій стиль вболівання, так що кожен, залежно від обставин, вирішує де і як йому вболівати. А те що вас раніше було чоловік 70, а на останньому матчі стояло 15 про щось таки говорить.

ZILI

Зареєстровано:

22 July 2008, 15:14  #19
                                Наглядно показав те що ви залишили трибуни за 10 хв. до кінця матчу. В Європи жодні, поважаючі себе фанати, такого не ро***ть.

Ihor

Зареєстровано:
                                17 November 2006, 16:29

22 July 2008, 19:33  #20
                                  ZILI
                                  Якби того нам не хотілось 70 нас не було ніколи. Через певні причини на останьому матчі нас було 20 чел, хотя тридцяха думаю буде на Черкаси. А взагалі даже коли нас було 50, думаєш рівень перфи був кращим. Неа. Відсіялись слабші, залишились дійсно хлопці яким це цікаво і на яких завжди можна покластись. Зараз реально у фірмі 10-15 чел які збираються, здають гроші і все мутять. Є люди які просто підходять на сектор. Це також впринипі як самий простий варіант підтримати клуб.
                                  І тепер таке. Даже коли нас було більше рівень перфи і візуального вигляду сектору була краща? Нас хоть стало менше, проте виглядаєм краще - парадокс, але факт. А взагалі дійсно цікаво чому в Тернополі так мало людей по-справжньому не хочуть підтримати ЄДИНИЙ наш клуб і місто Тернопіль. На мою думку це велика їх закомплексованість і менталітет типу "моя хата скраю - я нічо не знаю". Вот кричать хлопці, щось малюють, файно то в них виходить, нашо вже там мене, я тутка собі вон посижу, сємєчки полузгаю, а то там не дозволяють... в малого дудку позичу - подую фест... Вот така реальність.
                                  Мій кумир - РОЗМАН!!!