Авторизація | Реєстрація

Перегляд теми

Міліція: Б'ють - значить...

Yaroslav

Аватар користувача

Повідомлень: 493
Зареєстровано:
17 August 2007, 17:52

 
  12 April 2008, 20:18  #1
  пробуйте продовжити фразу. Лю***ть? Треба зазначити, що це дуже ексцентричний вияв «палкого і шаленого кохання». Чи такі завершення футбольних матчів скоро стануть нормою життя? Або ні! Це, мабуть, один з етапів підготовки до ЄВРО-2012! Точно! Так би мовити, «напрацювання ефективних методів роботи з уболівальниками».
  Проблема взаємовідносин уболівальників з органами охорони правопорядку існує давно, але чомусь люди, які мають її вирішувати, активно цю проблему ігнорують, відвертаються, закривають очі. Може, це комусь вигідно? Не знаю. Але, мабуть, не потрібна нікому та купка «неадекватних молодиків», що з гри у гру приходять на сектор і підтримують свою команду. Це ж так? Нас сприймають як кого? Як людей, чи як недороблені проекти наших батьків? Це ж на нас вказують пальцем і кажуть з осудом і зневагою «О-о-о! Фанати!». Бо ви сприймаєте нас як натовп, зграю, стадо… Це ж тільки на фанатський сектор можна завести загін бійців БЕРКУТА і палицями розкидати 700 людей! Або навіть не БЕРКУТА, а звичайних правоохоронців. Наші спецпідрозділи найсильніші?! Особливо коли виходять з гумовими палицями на звичайних молодих людей. І наступного дня на перших шпальтах газет з’являються заголовки, типу «дикі фанати розтрощили стадіон і трохи не повбивали охорону відламками крісел». Жах! Пишуть, мабуть, ті, хто ніколи не знав, що таке – бути затиснутим в обмежений простір з ефектом так званого «підгрібання», коли міліціонерами професійно організовується банальна давка. Інстинкт самозахисту, знаєте, спрацьовує.
  Всі пам’ятають фінал Кубка України 27 травня 2007 року. Коли на фан-сектор вболівальників Київського «Динамо» зайшли бійці спецпідрозділів. Саме тоді наша проблема спалахнула і на неї звернула увагу «верхівка». Правоохоронцям зробили пальчиком «та-та-та», а фанатам сказали, що буде вестись робота, аби подібні інциденти більше не повторювались. З часом пристрасті повщухали і про обіцянки забули. Але, як то кажуть, «ложечку нашли, а осадок остался». Це невидиме, на перший погляд, протистояння знов наростало й наростало. І от, як ми бачимо, знов вийшло у велике заворушення на фан-секторі. Тепер вже під час матчу між принциповими суперниками по Чемпіонату, як на полі, так і на трибунах, - Дніпропетровським «Дніпром» та Харківським «Металістом». Враховуючи потенційно небезпечний емоційний стан вболівальників команди гостей, ніхто навіть не спробував попередити провокації з боку вболівальників Металіста. Образливі вигуки на адресу дніпрян після пропущеного на останній хвилині голу зробили своє діло.
  Ситуація вибухнула. Замість того, щоб прибрати подразнюючий провокуючий фактор зі стадіону (я мовчу вже про те, щоб розвести фан-зони вболівальників різних клубів якомога далі один від одного), правоохоронці вирішили, що треба «замісити весь сектор». Зробимо нашу роботу помітною і масштабною, так?
  Зі слів учасників події, провокатори почали жбурляти у сектор дніпрян каміння, а весь подальшій сюжет був реакцією на такі неадекватні дії. Але мені, знаєте, дивно. Чому дніпряни здалися харківським співробітникам міліції більш небезпечними за фанатів рідної команди, «озброєних» піротехнічними засобами? І чому, якщо у нас так пильнується дотримання законів, заборон і норм, було допущено використання фаєрів? Мабуть, на то були якісь об’єктивні причини.
  Ситуацію врятував Андрій Русол – капітан Дніпропетровського «Дніпра». Побачивши, що на секторі усіх без розбору вболівальників лупцюють гумовими палицями, він побіг рятувати фанів. І буквально відвойовував кожного з «заламаних» правоохоронцями хлопців. За що ми дякуємо Андрієві. Ми не забудемо твого вчинку. Дякуємо за те, що ти не тільки вправний капітан, але й Людина.
  Але що було б, якщо б ніхто вболівальників не захистив? Всіх, кого затримали, без розбору і з’ясування причин завели б у застінки стадіону, відлупцювали палицями і можливо ногами до такого стану, щоб на шкірі не лишилося і «живого місця»? Не кажіть, що такого у нас нема. Так є. Це знають всі, хто хоч раз спілкувався з міліцією у подібних обставинах. То, перепрошую, кого і від кого треба захищати?! Чи не пора вже якось бити на сполох і контролювати взаємовідносини правоохоронців з уболівальниками? Залиште нам наші трибуни. Здається, в країні є набагато важливіші справи, в яких може бути корисна участь наших правоохоронців.


  Стаття взята з www.ultras.org.ua
  Змінено: Yaroslav, 12 April 2008, 20:21

  OLEG SADOVSKIY

  Аватар користувача

  Повідомлень: 573
  Зареєстровано:
  17 November 2006, 16:02

   
  12 April 2008, 20:27  #2
  Славік млять я так і знав що хтось це передрукує !!!! Гггг :D:D
  Врятуємо "Ниву"

  OLEG SADOVSKIY

  Аватар користувача

  Повідомлень: 573
  Зареєстровано:
  17 November 2006, 16:02

   
  15 April 2008, 22:34  #3
  Але якось неактивно ...обговорюють..форумчани !!!
  Врятуємо "Ниву"

  Yaroslav

  Аватар користувача

  Повідомлень: 493
  Зареєстровано:
  17 August 2007, 17:52

   
   15 April 2008, 23:13  #4
   Милиция намерена составить черный список футбольных фанатов

   Министерство внутренних дел Украины намерено на законодательном уровне добиваться ужесточения ответственности для лиц, совершающих правонарушения во время футбольных матчей.

   Начальник Департамента общественной безопасности МВД Украины Виктор Ольховский сообщил, что милиция обратилась в Верховную Раду с предложением о внесение в законодательные акты изменений, необходимых для ужесточения ответственности для лиц, совершающих правонарушения во время футбольных матчей.

   ”Предлагается дать судам полномочия при повторном привлечении к ответственности лиц, совершавших хулиганства или иные противоправные действия на стадионах, избирать таким лицам дополнительное наказание в виде запрета на посещение футбольных матчей в течение трех лет”, сообщил Ольховский.

   В то же время он отметил, что в Европе подобная система действует даже в более жестком варианте, чем предлагается сделать в Украине.

   ”В ряде европейских стран для таких нарушителей не только введен запрет на посещение футбольных матчей в течение определенного срока с момента совершения правонарушения, но и действует норма, обязывающая в день проведения футбольных матчей отмечаться в полиции по месту проживания”, сообщил милиционер.

   Напомним, в последнее время участились случаи столкновений между болельщиками украинских футбольных клубов и сотрудниками милиции.

   6 апреля матч, в котором играли харьковский Металлист и днепропетровский Днепр, завершился грандиозной дракой фанатов Днепра и харьковской милиции.

   11 апреля, во Львове, во время матча Карпаты - Ворскла, фанаты львовян агрессивно отреагировали на игру своих любимцев, выбросив на беговые дорожки несколько стульев. После этого сотрудники Беркута применили силу и "зачистили" четыре сектора с болельщиками.

   Год назад во время финала национального Кубка произошла бойня, учиненная сотрудниками Беркута. Тогда кадры избиения спецназом болельщиков обошли весь мир и породили настоящий скандал, однако виновные так и не были наказаны, несмотря на многочисленные обещания властей.

   torres

   Аватар користувача

   Повідомлень: 144
   Зареєстровано:
   28 September 2007, 12:37

    
    16 April 2008, 12:03  #5
    ппц кумедно....самф бики мутять,а звинувачують часом нівчому невинних людей!!!а чорний список ментів не потрібно складати,вони теж агресивно настроєні до фанів???:D
    Н И В А Н А З А В Ж Д И!!!
    F.C.N.T

    Pipo

    Аватар користувача

    Повідомлень: 380
    Зареєстровано:
    19 May 2007, 11:06

     
     17 April 2008, 11:20  #6
     AGAINST MODERN FOOTBALL....і всьо на цьому!!!!!!!!!
     Захарили акаби, тепер через кількох тіпочків шо били того араби чи індуса, та один гуй, будуть страждати усі фанати....fuck the police:@
     Я Микола:nyva1:

     Yaroslav

     Аватар користувача

     Повідомлень: 493
     Зареєстровано:
     17 August 2007, 17:52

      
      20 April 2008, 20:21  #7
      Новий приклад міліцейської ненаказанності. Зараз з Охтирки доносяться відомості як з поля бою. Динамівських фанатів виловлюють на вулицях і тупо вбивають. Причому охтирська міліція діє разом з охтирськими гопниками. Думаю завтра ми побачимо якісь фотки чи відео цих подій. Цікавить одне, чого міліція зачищає тільки фанатів з коаліції Динамо-Дніпро-Карпати. В тому ж Харкові на матчі Металіст-Дніпро, фанати Металіста палили фаєри, кидали на бігові доріжки, але їх ніхто не рухав. Зачищали тільки дніпрян. Може це якась спланована акція?

      last_templar

      Аватар користувача

      Повідомлень: 105
      Зареєстровано:
      18 March 2007, 20:50

       
       20 April 2008, 21:12  #8
       Динаміки просто красавчиги))) цікаво було дивитись на гоніння по сектору-то менти вліво-то фани вправо...
       Тебе образили - забудь, тебе принизили - пробач, тебе вдарили - ПРИГАДАЙ, бл....ть, ВСЕ пригадай і УБИЙ!!!img159.imageshack.us/img159/1683/manutduefafan2.gifimg240.imageshack.us/img240/459/acab.gif

       Yurk0

       Аватар користувача

       Повідомлень: 60
       Зареєстровано:
       19 February 2007, 16:31

        
        21 April 2008, 08:13  #9
        не знаю на рахунок акції:).. але принаймні те що було видно по тв трансляції - міліція якраз до останнього "трималася" і не вступала у дію.. а потім як тільки отримали команду - ох як вони побігли...

        Yurk0

        Аватар користувача

        Повідомлень: 60
        Зареєстровано:
        19 February 2007, 16:31

         
         21 April 2008, 08:20  #10
         Динамо: это не мы их привезли! Тогда кто?!
         Кошмар, который творился на трибунах во время матча в Ахтырке, заставил забыть о собственно футболе. Динамо в одну калитку разорвало во втором тайме сверхмотивированного соперника, особая благодарность Артему Милевскому. Но…

         Первая реакция: (матерные выражения в три этажа), какое позорище для Динамо! Какой ужас…

         Реакция клуба: это не наши. Защищать, подписываться за тех, кто позорит клуб, Динамо не будет. От клуба официально прибыло на матч максимум полторы сотни фанатов, они как раз вели себя совершенно спокойно, ни в чем предосудительном замечены не были. Понятно, что приезжали и без клуба...

         Моя реакция: ой, как же неправильно поступил клуб, с ходу отмазавшись от болельщиков! Нельзя, нельзя так! Что, "Днепр" отрекался от своих, громивших стадион "Динамо" в Харькове? Бред! Эти болельщики - тоже болельщики. И отказывать от них с ходу, по горячим следам, без разбирательства... Ну, скажу литературно - моветон.

         Реакция после паузы: а чего мы, собственно, раскричались? Для начала нужно всего лишь выяснить, что за личности выбегали на поле - раз; что за личности метали на поле файеры - два. Первое устанавливается на раз-два, второе - с помощью видео.

         Если эти, так сказать, ребята имели отношение к ультрас... Ой, блин...

         Реакция фанатов: ментовская провокация. Что-то больно много всего пошло в последнее время на ровном месте! В самом деле, собрать свору отморозков, выдать всем по 100 гривен и можно устроить все что угодно...         Есть и те, кто считает, что нормально отдохнули. Загляните на фанатские форумы - встречается народ, который считает, что все классно!         Но кто же буянил? Кто превратил обыкновенную игру чемпионата в жестокую и крайне дурно пахнущую антирекламу футбола? Было это сознательной, организованной провокацией или просто собранием… тьфу, не найду хороших слов… людей, которым больше не хрен делать? Футбол-то им точно побоку.

         Таким образом, ждем результатов расследования – откуда взялась вся эта пьянь и рвань (по виду, кстати, довольно малолетняя), которая ломилась на поле и крушила стадион, а после финального свистка драпанула от ОМОНа так, что только пятки засверкали. Я не верю, не хочу верить, что это в самом деле фанаты "Динамо". Никакие провокации со стороны местных, никакое бездействие милиции не оправдает... К сожалению, пятно на репутацию клуба посажено такое, что Динамо вряд ли удастся отмыться при всем старании. И вопрос о санкциях остается, и о том, что это должно послужить всем уроком…

         Я еще раз подчеркиваю: необходимо РАССЛЕДОВАНИЕ. Пусть клуб, ПФЛ, Федерация совместно с милицией немедленно образовывают комиссию - назовите ее комиссией Тейлора по-украински! - и тщательно занимается этим вопросом. Куда мы катимся?

         В самом деле, а что делать, если такое стадо надевает на себя соответствующую символику и принимается чудить? Или милиция демонстрирует вопиющую беспомощность и не в состоянии даже разделить фанатов команд? Я подчеркиваю - бездеятельность милиции и внезапное изобилие беспорядков в последнее время выглядит ПО-ДО-ЗРИ-ТЕЛЬ-НО...

         Мировая практика показывает, что отвечает в любом случае клуб. Почему именно под вашей маркой выступают, простите за казенную терминологию, столь антиобщественные элементы? Кто их привечает? Справедливо, несправедливо – только так. А дальше – работать с милицией, очень тесно и старательно, составлять черные списки… И выяснять, выяснять, елки-палки – да что это за люди?! Только провокация или у Динамо действительно есть такие замечательные фанаты, невесть где базирующиеся?

         Тут другое важно. Помните все эти A.C.A.В, "тупое ментовское быдло" и прочие эпитеты после событий в Киеве, Львове, Харькове, фановские демонстрации солидарности? После событий в Ахтырке в фавориты общественного мнения явно вырвалась милиция. И теперь ее позиция всеми, кто не имеет отношение к ультрас и хулз, всеми, кто просто смотрит футбол, будет восприниматься как правая и защищающая общественное спокойствие. Потому у многих висел один вопрос во время лицезрения этих бесчинств: "Ну где же ОМОН с дубьем?!"

         Вы это хотели?!

         Кто вы, волки позорные?!
         Артем Франков, football.ua

         last_templar

         Аватар користувача

         Повідомлень: 105
         Зареєстровано:
         18 March 2007, 20:50

          
          21 April 2008, 10:35  #11
          навіть в мене таке питання виникло-де ОМОН?))))
          Тебе образили - забудь, тебе принизили - пробач, тебе вдарили - ПРИГАДАЙ, бл....ть, ВСЕ пригадай і УБИЙ!!!img159.imageshack.us/img159/1683/manutduefafan2.gifimg240.imageshack.us/img240/459/acab.gif

          yUrA

          Аватар користувача

          Повідомлень: 169
          Зареєстровано:
          22 March 2007, 14:51

           
           21 April 2008, 11:08  #12
           ая-яй
           img149.imageshack.us/img149/6730/fcnyvafan12312312312312mc7.png
           img182.imageshack.us/img182/4273/zenit5tz4.jpg
           img362.imageshack.us/img362/3692/acaboo8.png

           і цим все сказано!

           Felixxx

           Аватар користувача

           Повідомлень: 70
           Зареєстровано:
           5 November 2007, 14:07

            
            21 April 2008, 12:20  #13
            сподіваюсь, Беркут і Грифон відірвались на повну і відху..рили тих уїбанів так, щоб рік вже на матчі не появлялися :D:D:D
            Підтримую Ниву з часів Буряка.

            OLEG SADOVSKIY

            Аватар користувача

            Повідомлень: 573
            Зареєстровано:
            17 November 2006, 16:02

             
            21 April 2008, 12:40  #14
            ЦИТАТА : сподіваюсь, Беркут і Грифон відірвались на повну і відху..рили тих уїбанів так, щоб рік вже на матчі не появлялися

            Чуєш ти ДЯДЯ зараз АДМІНИ відірвуться на тобі на рік буде забороненно відписувати на цьому сайті....

            Кому ти віриш ПЛІТКАРЮ І ДОЛБУ..ОБУ ФРАНКОВУ ??????

            ХІБА ЦЕ НЕМІСЦЕВЕ БИДЛО ЖБУРЛЯЄ В ДИНАМІВЦІВ ВСІЛЯКЕ ГІМНО І ПРОВОКУЄ КОФЛІКТ?????

            ultras.org.ua/photo/fcdk/fcdk_20080420_14.jpg
            Змінено: OLEG SADOVSKIY, 21 April 2008, 12:41
            Врятуємо "Ниву"

            OLEG SADOVSKIY

            Аватар користувача

            Повідомлень: 573
            Зареєстровано:
            17 November 2006, 16:02

             
            21 April 2008, 12:46  #15
            ultras.org.ua/photo/fcdk/fcdk_20080420_16.jpg
            Врятуємо "Ниву"

            Felixxx

            Аватар користувача

            Повідомлень: 70
            Зареєстровано:
            5 November 2007, 14:07

             
             21 April 2008, 12:51  #16
             Франков сам фанат Динамо, і якби було за що вхопитися, вигородив би Киян в один прісєст

             навіть якщо 15 далбайобів кидали пляшки з-за стадіону, то відсотків 10 київської братії потрібно було просто вийти на 10 хвилин в крайньому випадку, або доповісти тому ж омону

             щось мені здається, що це тупо жлобство за те, що Динамо програло сільській команді в першому колі
             Підтримую Ниву з часів Буряка.

             OLEG SADOVSKIY

             Аватар користувача

             Повідомлень: 573
             Зареєстровано:
             17 November 2006, 16:02

              
             21 April 2008, 12:55  #17
             ДОПОВІСТИ ОМОНУ????

             [b]ТОВАРИЩ СЕРДЖАНТ Я ПЕРЕПРОШУЮ, АЛЕ МОЄМУ ДРКГОВІ РОЗ***ЯЧИЛИ БУТИЛКИ ГОЛОВУ ...ЯКЩО БУДЕ ВАША ЛАСКА РОЗБЕРІТЬСЯ З ХУЛІГАНОМ,,,,[/b]

             Буга-га..:D
             Змінено: OLEG SADOVSKIY, 21 April 2008, 13:00
             Врятуємо "Ниву"

             Felixxx

             Аватар користувача

             Повідомлень: 70
             Зареєстровано:
             5 November 2007, 14:07

              
              21 April 2008, 12:58  #18
              стоп-стоп
              якщо купа далбайобів буде стояти прямо на території стадіону і кидати на сам стадіон посторонні предмети, це, мабуть, цілком законно...
              Підтримую Ниву з часів Буряка.

              OLEG SADOVSKIY

              Аватар користувача

              Повідомлень: 573
              Зареєстровано:
              17 November 2006, 16:02

               
              21 April 2008, 13:09  #19
              Все чувак без коментів...Я тобі порадив копай глибше...
              А твоє діло як цю інфу сприймати....

              ВОТ почитай для загального розвитку...

              http://white-blue.kiev.ua/forum/viewtopic.php?t=1139
              Врятуємо "Ниву"

              Felixxx

              Аватар користувача

              Повідомлень: 70
              Зареєстровано:
              5 November 2007, 14:07

               
               21 April 2008, 13:21  #20
               хм...
               спс за сцилку
               Підтримую Ниву з часів Буряка.