Авторизація | Реєстрація

Перегляд теми

КОМУ ПОТРІБЕН ТАКИЙ ФУТБОЛ..??? або ВИЇЗД В ЧЕРНІГІВ.

rufa

Аватар користувача

Повідомлень: 22
Зареєстровано:
23 October 2007, 09:49

 
  6 May 2013, 12:02  #1
  За день до матчу в Чернігові, отримавши "добро" в сім'ї я вирішив підтримати команду,тому що комусь та й потрібно було все таки поїхати відвідати друзів-"сєвєрянів".Швидко знайшовши людину,яка готова була мені скласти компанію, пішли купувати квитки на залізничний вокзал.Ось тут і починається непередбачуване... Так як до Чернігова добиратися потрібно з пересадкою в Києві і цей самий шлях долати знову, сталася халепа- додому на Паску ми попадали лише в неділю після обіду.Але Господь Бог був на нашій стороні і тільки він знає яким чином за 20хв до виїзду нам вдалося взяти квитки на потяг Київ-Чоп на вечір суботи.Зайшовши у вагон "приговоривши" по пляшці пива(хто Жигуля,а хто Опілля)за перемогу Ниви ми положилися спати.Прибувши зранку до Києва ми швидко знайшли маршрутку,яка їхала в Чернігів.Домовившись з друзями ,що нас зустрінуть ми спокійно заснули на шляху до Чернігова в зручних кріслах авто.І ось він Чернігів... Чарівна дівчинка Маріна не могла натішитись тим,що ми приїхали.Так як зранку вона не поснідала,тому що "вилетіла "з хати,ми пригостили її канапками по- тернопільськи ,додавши до цього 50гр.кон'ячку.Часу до матчу було вдосталь і ми пішли на берег Десни щоб трохи "поспілкуватися" з друзями,при цьому зустріли деяких гравців Ниви,які підходили до нас і віталися.До матчу залишалося 30хв і ми рушили на СТАДІО ім. Юрія Гагаріна.Яким же було наше і не тільки здивування ,коли зайшовши в гостьовий сектор нас оточило близько 50 охоронців,які з питаннями : "А что Вас только двое?" і "А где Остальные?" почули відповідь - "Зараз підійтуть".Посміявшись ,ми згодом дізналися,що хтось з Тернополя розмістив на сайті Десни інфу про те ,що в Чернігів їде 1000 наших вболівальників ,тому міліції на матчі було більше ніж глядачів.
  І ось сама гра....якщо це можна назвати грою.З перших хвилин матчу наші гравці заволоділи перевагою і було зрозумілим те,що все буде добре.Але ближче до кінця 1 тайму,коли Вася Товкацький з 5 метрів просто влучив у воротаря гостей з позиції з якої гріх було не влучити ,закралася думка про "договорняк".Деякі глядачі в перерві матчу стали висловлювати своє невдоволення і покидати трибуни стадіону,при цьому висловлюючи мої припущення .Але початок 2 тайму вселив надію в серця чернігівців-два попіль 100-відсоткових моменти біля наших воріт,які повинні були завершуватися голами,але в першому випадку нас врятувала поперечина,а в другому гравець Десни просто не захотів забити,саме так-не захотів,бо дочекався поки хтось з захисників добіжить до воріт і нікчемно легко вдарив по м'ячу.В кінці зустрічі команди не те що не боролися, навіть не хотіли грати.Два штрафних ,які були в безпосередній близкості до воріт Ниви,гравці Десни розігрували через свого воротаря.Позор та й годі.Після матчу отримав коментар від керівництва:"Ніхто не хотів ризикувати."
  P.S.Я вболівальник Ниви ще за часів, коли Іван Потупа(земля йому пухом)створив команду,коли перегравали Спартак Московський,Арарат з Єревану,коли феєрили брати Капанадзе,але такого НЕПОДОБСТВА ДО СЕБЕ,коли напередодні Пасхи вирушити за 700 км від дому терпіти не буду.Де пітвердження слів про якісний футбол у кожному матчі??? Де воля до перемоги???


  ПЕРЕСТАНЬТЕ БРЕХАТИ ЛЮДЕЙ,ВВОДЯЧИ ЇХ В ОМАНУ,ПРОВОДЯЧИ ЗАКУЛІСНІ ДОМОВЛЕНОСТІ ПРО ДОГОВОРНЯКИ!!!!!!!!! ТАКИМ ШЛЯХОМ ВИ НЕ ЗДОБУДЕТЕ ПРИХИЛЬНОСТІ В СЕРЦЯХ ПРОСТОГО ВБОЛІВАЛЬНИКА.

  Vitaha

  Аватар користувача

  Повідомлень: 218
  Зареєстровано:
  4 June 2008, 17:35

   
   6 May 2013, 13:40  #2
   rufa, дякую за звіт і чесну та відкриту думку про матч.
   Цитата з гостьової чернігівського сайту: "9314. Черниговец (Вчора 22:32)
   Есть договоренность, что наша команды выходит с первого места, а Нива со второго. Главной задачей будет не пустить Черкассы на второе место ("стимуляцию"" нашей команде вчера господин Мдинарадзе передал). В последнем туре если Ниве нужно будет 3 очка, она их получит!!!"
   Звичайно, можливо просте балабольство, але хай кожен подумає і по чесному собі скаже, влаштує чи ні його такий ГІПОТЕТИЧНИЙ розвиток подій. А я просто скажу чесно, що мене влаштує, правда залишиться якийсь неприємний присмак в душі...

   rufa

   Аватар користувача

   Повідомлень: 22
   Зареєстровано:
   23 October 2007, 09:49

    
    6 May 2013, 14:10  #3
    дякую за те,що сподобався звіт,але маючи в команді високоякісних гравців купляти матчі для мене є незрозумілим...Позор...

    FCNT

    Аватар користувача

    Повідомлень: 553
    Зареєстровано:
    9 February 2007, 00:35

     
     6 May 2013, 14:16  #4
     в нас давним-давно футбольні баталії тривають поза межами футбольного поля. пора вже усвідомити цю просту істину.

     rufa

     Аватар користувача

     Повідомлень: 22
     Зареєстровано:
     23 October 2007, 09:49

      
      6 May 2013, 14:31  #5
      Рома-просто образливо,що проїхавши таку відстань-тебе як вболівальника мають ні за що...

      FCNT

      Аватар користувача

      Повідомлень: 553
      Зареєстровано:
      9 February 2007, 00:35

       
       6 May 2013, 19:35  #6
       rufa надіслано:
       Рома-просто образливо,що проїхавши таку відстань-тебе як вболівальника мають ні за що...

       Рус, ти що- сьогодні народився?
       вперше таке бачиш? я тебе прошу- відключай свій "юнацький" максималізм...

       _ihor

       Аватар користувача

       Повідомлень: 2
       Зареєстровано:
       26 August 2012, 22:56

        
        7 May 2013, 09:24  #7
        Пацани, які здачі, ви шо курите??? Не смішіть людей!!!

        rufa

        Аватар користувача

        Повідомлень: 22
        Зареєстровано:
        23 October 2007, 09:49

         
         7 May 2013, 12:55  #8
         Ігорко-ти б побачив це на свої очі,тоді б плювався.

         _ihor

         Аватар користувача

         Повідомлень: 2
         Зареєстровано:
         26 August 2012, 22:56

          
          7 May 2013, 22:23  #9
          Руслан, та я не плююсь, я сміюсь))) А перебачив я мабуть більше чим ти (виїздів) і знаю де здачі, а де ні)))