Авторизація | Реєстрація

Перегляд теми

12.13. Сезон відродження?

Vitaha

Аватар користувача

Повідомлень: 218
Зареєстровано:
4 June 2008, 17:35

 
  14 April 2013, 05:59  #1
  Активні події міжсезоння викликали непереборне бажання поїхати і глянути власними очима, що собою представляє сьогоднішня "Нива". Подумано-зроблено і в суботу пів десятої ранку я ступив на перон одеського вокзалу. До матчу ще було купа часу, маршрутки на Овідіополь ідуть кожні пів години, і не використати цей час, щоб підзарядитись позитивною енергетикою Одеси було би не правильно. Скажу чесно, після Тернополя для мене це, абсолютно без пафоса, друге улюблене місто. Маршрут я вибрав класично-попсовий, яким,напевно, іде кожний транзитний пасажир Одеси: Рішельевська- оперний театр -приморський бульвар- морвокзал, далі по усмотрєнію). На Дерібасівську я заходити не став, маючи сумний досвід кількарачної давнини. Бокал пива і горішки в звичному з вигляду кабаку скоротили мій бюджет на 110грн. З тих пір, Дерібасівська в мене асоціюється з тупим розводняком.) Пройшовся в парк до стадіо "Чорноморця" побродив ще трохи по центру, з"їв просто ахрєнітєльну шаурму в Тіграна(хто цікавиться, можу порадити де це) та і вирушив на Овідіополь. Не зважаючи на гучну назву, в дійсності це село з населенням 10тис. чол. З найбільш цікавого в Овідіополі, це вид на найбільшу в Україні Білгород-Дністровську фортецю. (Овідіополь і Білгород-Дністровський знаходяться на різних берегах дністровського лиману, по прямій між ними 7,5 км., а автошляхом десь коло 40-а.)Але над ліманом стояв сильний туман, щось роздивитись було складно.
  Сайт футбольний, перейду безпосередньо до гри. Скажу так враження вчорашні і сьогоднішні, після ночі в поїзді відрізняються. Вчора після гри, не зважаючи на результат, була якась незадоволеність якістю гри. Сьогодні, без емоцій, я оцінюю ситуацію більш адекватно. Напевно, класне підсилення в міжсезоння, переможні спаринги з командами першої ліги, десь підсвідомо настроїли мене, та й впевнений, багатьох вболівальників, що "Нива" буде грати мінімум, як "Барса" і відгружати суперникам по 10 голів за матч. На жаль, це не так.) Стартовий склад і розташування гравці на полі абсолютно точно відповідало тому, що намалювала пресс-служба, мене особисто цікавив момент з Кікотем-опорним півзахисником, але таки да, він грав опорного, брати Баранці розташовувались вище, ближче до нападу. Правда після травми Швеця, Яворський вийшов в центр, Борис Баранець став грати лівого хава, і здається, це сильно зломало план на гру. (Доречі, Баранців я почав розрізняти, не тільки по номеру на футболці, а і десь через 5 хв. гри, вони подібні, але різні візуально)). Перший тайм "Нива" більше мучилась, чим грала, хоча це було зумовлено саме грою суперників. "Реал-Фарм" досить добротна команда, і розуміючи, що вони поступаються в класі "Ниві", в першому таймі поставила біля своїх воріт автобус, який пройти так і не вдалось. Хоча, об"єктивно, їм треба віддати належне, вони не грали тупо на винос, і старались розпочинати свої атаки через пас і тримання м"яча. В першому таймі в нас було два моменти, які можна назвати 100-відсотковими, мяч не залетів, і в перерві закралась тривога, що не фарт може продовжитись до кінця гри, сумнівів не було, що в "Ниви" будуть моменти, але були сумніви, що заб"ють. Помогла "точка" і вилучення за другу жовту на початку другого тайму. Здається, беззаперечна, хоч я і бачив її метрів з 60-ти, але думаю відео підтвердить. Далі пішло легше. "Реал-Фарм" змушений був розкриватись, і тут моменти в нас поперли, як гриби після дощу. Реально, як би залетіло все, рахунок був би 0:8 мінімум. І це ще раз підтверджує, що вчора був не наш день). Ну і очевидно, Мдінарадзе, який був на грі з своїм...е-е-е, хай буде компаньйоном з партії районів, побачив, що гроші витрачені на збори не даремно. "Нива" бігла всі дев"яносто хвилин, видно, що фізично команда готова супер. В решті решт це дало результат в кінці гри, два абсолютних гола-близнюка: простріл з правого флангу, в штрафну вбігають зразу декілька чоловік, і замикання в дотик, в першому випадку Мельник, в другому Яворський. Був момент, десь за хвилин п"ятнадцять до кінця, коли команда під тиском результату зловила якусь не зрозумілу ізмєну. Затряслись ноги, ні в кого не виходило нічого, купа обрізок, нервячок зловив Новак, помилився на виході, скинув майже на ногу гравцю суперника, але пронесло. Але це епізод. Загальна картина- команда може і повинна цим складом виходити в першу лігу.
  Трошки суб"ктивних вражень. Команда стала грати інакше, ніж восени. Якщо раніше, при штрафному десь на бровці, команда брала тридцятисекундну паузу, Лазорик біг в штрафну, і ішов навіс, зараз такі штрафні команда розігрує моментально пасом ближньому в ноги, і старається доходити до воріт в пас, інша справа, що це не завжди виходило, по тій причині, яку я описав вище: "Реал-фарм" зробив ставку на захист, і дуже плотно грали з нашими креативними гравцями.ІМХО, з усіма іншими командами групи буде грати легше. І "Славутич" і "Десна" і " Скала" так закриватись не будуть, відповідно проходити їх оборону буде легше. Сподобався правий фланг. Мельник і Романюк зіграли здорово, 80% атак ішли саме через право, в результаті це дало свої плоди в кінці гри, коли забили м"ячі саме післе прострілів з права. Надійний захист. Лазорик і Ільків- це цемент в центрі, особиста думка- проблема, що Ільків пропусти гру з Черкасами із за четвертої жовтої, ця пара награвалась на зборах, і хто би не зіграв в парі з Лазориком: Білий, Гребінський, Басараб, Лівіцький, Плішка, це чуть не то.. Надіюсь, Ява вирішить цю проблему, бо Ільківу я би поставив за гру найвищий бал. Вчора я б написав,що більшого чекав від Баранців, що вони зіграли слабо.) Сьогодні напишу, після того як схлинули емоції, що Баранці зіграли на рівні команди, щось вдавалось, щось ні, але футбольна думка в них присутня, це факт і вона дасть вої плоди. Сподобався Кікоть, чекав більшого від Васі Товкацького, не набрав, явно видно, форми Яворський, який ще повинен напрацьовувати розуміння з командою, були моменти, що він на великі періоди гри просто пропадав на полі. І озвучу найбільшу проблему: у випадку екстраординарних ситуацій команді немає ким підсилити гру. Вся лавка захисного плану. Можливо, прокатить ці ще дев"ять ігор і цим складом задача вирішиться, хотілось би в це вірити.
  Як відноситись до "Славутич"-"Десна"1:0? Неоднозначно)) це покаже наступні два тури.З одного боку....,та ладно,про шо я все покаже наступні два тури. Однозначно,що "Скала" випала і, йома-йо, так виходить, що гра в неділю(має бути тисяч 6, нічого не заважає, на даний момент виглядає, як головна гра сезону, в неділю як лакмусовий папірець все буде видно). Якщо коротше, всі в неділю на гру і кличте друзів,воно того варте)
  Змінено: Vitaha, 14 April 2013, 10:03

  FCNT

  Аватар користувача

  Повідомлень: 553
  Зареєстровано:
  9 February 2007, 00:35

   
   14 April 2013, 09:18  #2
   Класний звіт. Молодець, що найшов час та можливість поїхати і передати нам все те дійство, що відбувалось на матчі в Овідіополі.

   falin 18

   Аватар користувача

   Повідомлень: 18
   Зареєстровано:
   11 December 2010, 14:12

    
    14 April 2013, 09:19  #3
    дуже цiкаво все описав, а головне з гумором.

    t@r@s

    Аватар користувача

    Повідомлень: 2
    Зареєстровано:
    9 August 2011, 21:01

     
     14 April 2013, 09:34  #4
     на кожен виїздний матч був би такий звіт ціни б небуло )

     Kapanadze

     Аватар користувача

     Повідомлень: 11
     Зареєстровано:
     4 December 2008, 00:46

      
      14 April 2013, 09:46  #5
      Прочиталось "легко", цікавий звіт)
      Верніть Капанадзе!

      Nyva_Fan

      Аватар користувача

      Повідомлень: 23
      Зареєстровано:
      3 August 2010, 13:04

       
       14 April 2013, 11:31  #6
       Дякую за опис подій!)

       Chester

       Аватар користувача

       Повідомлень: 1
       Зареєстровано:
       14 April 2013, 18:56

        
        14 April 2013, 19:15  #7
        Молодець,за звіт тверде 4 . 5 поставив би якшоб трохи обширніший зміст був по опису самої гри-моменти і т.д,але всеодно гуд,згоден що треба таких звітів побільше:beer:

        dimon33

        Аватар користувача

        Повідомлень: 20
        Зареєстровано:
        24 March 2009, 12:42

         
         15 April 2013, 19:24  #8
         Vitaha, дякую за звіт! Підпортив ти мої надії на неділю :lol: Я таки справді надівся, що буде гра як у Барси :lol:
         C.Ronaldo + Ronaldinho = Zinedine Zidane

         Westerlog

         Аватар користувача

         Повідомлень: 1
         Зареєстровано:
         17 April 2013, 00:05

          
          17 April 2013, 00:14  #9
          Хороша тема! Цікаво почитати відгуки з місця подій!!!