Авторизація | Реєстрація

Перегляд теми

Хто такі ультрас. Версія ultras-tifo.net

Ihor

Зареєстровано:
17 November 2006, 16:29

3 February 2008, 02:01  #1
    У ультрас немає імені, їх знають тільки кращі друзі. У ультрас немає обличча, найчастіше на їх голові можна побачити капюшон, а на шиї розу. Ультрас не одягаються так, як інші, не слідують моді і останнім новинкам в одязі. Хоча навіть якщо на них немає ознак того, що вони фанатіють за який-небудь клуб, коли вони йдуть по вулиці, їх легко можна пізнати. Ультрас атакують тоді, коли атакують їх, і завжди допоможуть, якщо іншому ультрас буде потрібна допомога, ультрас не перестають бути ультрас, навіть коли вони повертаються додому і знімають свої рози, вони ультрас 7 днів в тиждень.

Досвідчений ультрас завжди подає приклад юним хлопцям, в той час як початківці ультрас повинні поважати старших. Молодь повинна пишатись тим, що їм наданий шанс знаходитись поряд з більш досвідченими – вони вчаться на помилках старшого покоління, вони червоніють, приймаючи рукостискання від лідерів.

Коли нормальні люди дивляться на ультрас, вони не зможуть їх зрозуміти, але ультрас це і не потрібно, не обов'язково пояснювати, хто вони і чим займаються. Всі ультрас різні: у деяких на одязі є логотипи їх клубів або угрупувань, інші ніколи цього робити не будуть. Є ультрас, які катають на виїзди зі своїм угрупуванням, а є ті, хто робить це на самоті.

Так, все-таки ультрас різні, але є речі, які їх об'єднують: це і любов до їх клубу, і постійна мета підтримувати свій клуб, навіть якщо буде холодно, і йтиме проливний дощ, сніг, їх об'єднує і зігріває спів в повний голос, об'єднує поїзд, в якому вони сплять в напівп'яному стані, коли їдуть на виїзд, вони завжди разом йдуть під одним конвоєм мусорів по центру міста команди опонентів, завжди поділяться останнім бутербродом з іншими хлопцями, навіть якщо будуть дуже голодні, завжди поділяться останньою цигаркою, якщо вона необхідна другу, їх об'єднують однакові погляди, ідеали, менталітет.

Все те, що об'єднує нас разом, в той же час віддаляє нас від навколишнього світу: від батьків, що хвилюються, від переляканих товаришів або співробітників на роботі, від нетолерантних викладачів і шефа-працедавця. Ультрас – це не злочин і не насильство, що не має причин, ультрас просто захищають свій спосіб життя, який зараз переживає якусь кризу у зв'язку з соціальними проблема, наприклад через тупі ЗМІ, можливо і через дискотеки, які зараз так приваблюють молодь, але більш за все через законі для ООН і інших організацій репресії, від поліції і футбольних федерацій.

Бути ультрас – це все і нічого більше, емоції і пристрасть, які завжди супроводжують тебе і які не можна висловити людям, які не зможуть цього зрозуміти, і яким простіше розвернутися і продовжити своє існування, так і не зрозумівши, в чому сенс того, щоб бути ультрас, і які ніколи не зможуть достукатися до нас і проникнути в наш світ!
    http://ultras.org...m=&ucat=3&
    Мій кумир - РОЗМАН!!!

Ihor

Зареєстровано:

3 February 2008, 02:03  #2
      Багато хто вже це знає, багато хто це вже читав, тим не менше...
      \
      Мій кумир - РОЗМАН!!!

ZEPHYR

Зареєстровано:
      10 July 2007, 15:29

3 February 2008, 12:46  #3
        Я ше такого не читав. Я не розумію тих людей які собі придумали шо Ультрас - це якісь бандюки. Хоч я сам не ультрас але я завжди поважаю їх зате що вони лю***ть свій клуб. І завжди пітримують його на стадіоні гучною піснею. Я ніколи не співаю на стадіоні а вони співають за всіх.
        Ці люди заслужують поваги.

torres

Зареєстровано:
        28 September 2007, 12:37

3 February 2008, 17:37  #4
          Ihor скачав з
          http://www.ultras... ;)

Ihor

Зареєстровано:

3 February 2008, 17:46  #5
            torres
            Ну да, я ж це після тексту і написав.
            Мій кумир - РОЗМАН!!!

OLEG SADOVSKIY

Зареєстровано:
            17 November 2006, 16:02

3 February 2008, 19:14  #6
            Хм...:( Чергова поверхнева стаття без глибокого смислу і для середнього розуму...!!!

Несподобалася фраза:Ультрас не одягаються так, як інші, не слідують моді і останнім новинкам в одязі.

ЯКИЙСЬ МАРАЗМ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (ПРОТИВОРІЧЧЯ на ПРОТИВОРІЧЧІ!!!!)

Сподобалася фраза:;)Досвідчений ультрас завжди подає приклад юним хлопцям, в той час як початківці ультрас повинні поважати старших. Молодь повинна пишатись тим, що їм наданий шанс знаходитись поряд з більш досвідченими – вони вчаться на помилках старшого покоління, вони червоніють, приймаючи рукостискання від лідерів.

Врятуємо "Ниву"

Yaroslav

Зареєстровано:
            17 August 2007, 17:52

23 February 2008, 10:50  #7
              Ти напевно всі статті не свого авторства вважаєш поверхневими. Чи може ті статті з ultras.org.ua де тебе в коментах на три букви посилають. Хто не вірить, зайдіть на www.ultras.org.ua і почитайте. Там ти аргументуєш, що стаття фігова, бо її переклали з російської на українську.
              Всім іншим рекомендую почитати інтервю з російським ультра на вказаному сайті. Багато цікавого і корисного можна почерпнути.