Авторизація | Реєстрація

Перегляд теми

Буде ФК Тернопіль ?

Ihor

Зареєстровано:
17 November 2006, 16:29

3 February 2008, 14:02  #21
    Однозначно що з Буревісника потрібно робити фарм-клуб головної команди яка б виступала на чемпі області та аматорській лізі (там витрати не значні, а рівень для пацанів нормальок). Заявлення ФК Тернопіль призведе до проблем слідуючих - ФК Нива від влади мабуть фінансів не дочекається, хотя вони і так не були надто великі. Момент другий. Проблема футбольного поля. Для рівня Другої ліги в нас є лише міський центральний стадіон - з цього випливає що календар потрібно буде підлаштовувати щоб команди не попали в один день на власному полі + виснажливість і так бідного нашого газону! І накінець таке - нах Тернополю зараз 2 команди у Другій лізі, чи не зроблено це спіцом щоб сини і родичі можновладців грали у проф лізі чи можливо хтось не хоче щоб влада хоть якось спонсорувала ФК Нива?! Короче це повний бред! Якщо реально така команда появиться думаю фан-сектор її "приємно привітає"!!!
    Мій кумир - РОЗМАН!!!

Pipo

Зареєстровано:
    19 May 2007, 11:06

3 February 2008, 14:13  #22
      Та думаю Нива все таки цього сезону буде у першій лізі, а Буревісник..., їм шо мля студентської ліги не хватає, нє ну якщо пану меру нема на шо потратити казенні гроші, то хай ліпше дороги зробить, чи під"їзди поремонтує, якшо вже не хоче Ниві помагати, і взагалі, в сраку той буревісник:@ і без нього нормально
      Я Микола:nyva1:

Wolf

Зареєстровано:
      20 April 2007, 11:05

4 February 2008, 10:30  #23
        Поремонтувати дороги було б дійсно добре:)
        Але очевидно це питання вже вирішене і стаття в бюджеті міста вже є.
        Katleta писав шо на зустрічі про то Мариновський базарив. Хто ше то чув? Шо конкретно?

Pipo

Зареєстровано:

4 February 2008, 12:20  #24
          Та був я на тій зустріччі, але Мариновський казав, що буревісник буде лише, якщо Нива вийде до Першої ліги, в іншому випадку робити другу команду на одну і ту ж лігу буде недоцільно.

Wolf

Зареєстровано:

4 February 2008, 12:50  #25
            То розумне рішення! Невластиво для наших політиків.:D

Fritz

Зареєстровано:
            2 March 2007, 13:08

4 February 2008, 13:17  #26
            Ви незабувайте, що ми приймаємо ЄВРО 2012, і є державна програма розвитку футболу, яка нашу область також стосується. От і вирішили для звітності зробити ШОСЬ... Оскільки керівництво Ниви є не державною структурою, гроші їм недають... А на цьому ФКТ можна і гроші заробити(звичайно не в казну). Висновок: ХТОСЬ ДУЖЕ ХОЧЕ ЗАРОБИТИ СОБІ ГРОШЕЙ, І ПОКАЗАТИ, ЩО ШОСЬ РОБИТЬ...

Треба буде до початку сезону якийсь банер на ту тему намазюкати, але щоб він був скандальний...

Wolf

Зареєстровано:

4 February 2008, 19:02  #27
              Fritz
              Логічно!

ZEPHYR

Зареєстровано:
              10 July 2007, 15:29

4 February 2008, 20:56  #28
                Fritz правильно вони інакше не вміють робити тіки на показуху. Нє щоб тихенько дати людям грооші на розвиток футболу. То вони на весь Тернопіль мають розказувати шо 2млн. на футбол.!!!! Так само за дороги ви перше зробіть дороги а потім кажіть скіки потратили, а вони на оборот. Я недавно читав в газеті що Юрій Чижмарь їздив на зустріч з Тимошенко і Ющенко. Мова їхла за дороги і там було написано що на нову обїздну біля Тернополя потрібно 160млн. грн. На будівництво потрібно приблизно 3 роки.

Ой буду сміятися як йому гроші не дадуть. А в газеті так файно написали)))) Все таке рожеве)))

Ihor

Зареєстровано:
                17 November 2006, 16:29

4 February 2008, 21:34  #29
                  Fritz
                  Ну вот і я про те. Однозначно якщо такий клуб зявиться ми його "гостино зустрінемо".
                  Мій кумир - РОЗМАН!!!

Niesto

Зареєстровано:
                  27 November 2007, 14:35

5 February 2008, 13:53  #30
                    з тих ваших коментарів випливає, що жоден з вас не вірить у вихід Ниви до першої ліги.моя думка така-якщо Нива вийде і за рік-два закріпиться там(хоча то ше далеко), то 2 клуб аж нікому не завадить.хоча погоджуюсь,що зараз це не доречно.B)

OLEG SADOVSKIY

Зареєстровано:
                    17 November 2006, 16:02

5 February 2008, 14:16  #31
                    Ладно vodoviz...Убалтал!!!
                    "Буревісник" Тернопіль команда створенна на базі педагогічного інституту. Команда грала на чемпіонат тернопільської області + В чемпіонаті України серед студенських команд! В 2006-07 році...Буревісник вдало виступив в чемпіонаті і разом з франківським "ФАКелом!!! (якщо незраджує память).
                    Повинні були представляти Україну на чемпіонаті європи серед студенстких команд...!!!Але керівництво ліги ...мотивуючи що в "Буревісника" недостатньо грошей ...(Хоча неФАКТ що їх небуло)
                    посилає на чемпіонкат київський МАУП...!!!!!!!!!!!!!!!!
                    Після того тренери "Буривісника" з неповагою ставлячись до "Шарашкінної кантори" в якій для команди преспектив більше небуло..!!!
                    ....В цей період якраз заговорили про ФК.Тернопіль на базі "Буревісника" ..Ходили слухи що клуб хоче відродити то Кучеренко то ще хтось..!!!
                    Можливо що цей проект створюється для відмивання грошей ????
                    Як свого часу Омельчинко придумав ФК АРСЕНАЛ!!!

....Але як сказав Мариновський що наразі тернопільська інфроструктура неможе мати дві команди !!!!
                    Якщо "Нива" буде грати в 1-лізі....То це козлу понятно що стадіон "відреставрують...газон підшаманять....базу і.т.д!!!!
                    Для першолігової атестації зовсім жорсткіші вимоги...!!!!
                    Тоді можна говорити про ФК ТЕРНОПІЛЬ...Але наразі це абсолютно абсурдна ідея...))))))))))))))

Врятуємо "Ниву"

Pipo

Зареєстровано:

5 February 2008, 15:10  #32
                      Niesto написав:
                      з тих ваших коментарів випливає, що жоден з вас не вірить у вихід Ниви до першої ліги.моя думка така-якщо Нива вийде і за рік-два закріпиться там(хоча то ше далеко), то 2 клуб аж нікому не завадить.хоча погоджуюсь,що зараз це не доречно.B)

Я вірю шо Нива аийде до першої лігт ще цього сезону і взагалі, все буде просто заїпенно!!!
                      Більше оптимізму, люди

Ihorinho

Зареєстровано:
                      22 February 2007, 10:00

5 February 2008, 17:34  #33
                        якшо і треба другий клуб то за 2-3 роки мінімум.на даний момент основне інфраструктура і підвищення Ниви.2 клуби не потягне ніхто в другій лізі.не така наша область щедра.тут на Ниву копійки дають...

Pipo

Зареєстровано:

6 February 2008, 10:05  #34
                          Ihorko, так на Ниву ніхто ніц не зобов"язаний давати, бо це не власність муніципалітету, а приватна власність.
                          Ліпше би стадіон відремонтували за ті гроші, а не вияпувалися, як вони футбол лю***ть і не ліпили якісь лєві команди.

ZEPHYR

Зареєстровано:

6 February 2008, 10:55  #35
                            Та пока я не буду грати в Фк НИВа то вони не вийдуть в першу лігу)))). Жартую)))) То ше накаркаю

torres

Зареєстровано:
                            28 September 2007, 12:37

6 February 2008, 15:21  #36
                              ппц нах той ФК.... тіпа без нього нема де гроші вложити...мля такі мудаки шо далі нема про шо базарити!!!!!!!!!!!!

OLEG SADOVSKIY

Зареєстровано:
                              17 November 2006, 16:02

7 February 2008, 17:09  #37
                              Да почалися коменти з розряду ТОПОЙ И ЕЩО ТУПЕЄ....:D :D :D
                              Адмін закривай тему........!!!!!!!!!
                              Врятуємо "Ниву"

ZEPHYR

Зареєстровано:

7 February 2008, 19:27  #38
                                Katleta а ти шо експерт по коментах. Чи ти радник адмінів на рахунок яку тему закривати. Адміни самі знають коли треба закрити тему. Не подобаються коменти не читай.

Ihorinho

Зареєстровано:
                                22 February 2007, 10:00

7 February 2008, 19:36  #39
                                  сильно в нас "розвинені" появляються.причому дехто не бере до уваги шо і сам брав участь в опитуванні,а отже також відноситься до групи "ще тупіших".шей по москалячому написавB)

Yaroslav

Зареєстровано:
                                  17 August 2007, 17:52

23 February 2008, 10:40  #40
                                    Я вважаю, що Буревісник може грати собі в другій, якщо Нива буде в першій.
                                    Вже був ФК Тернопіль, який дуже швидко став Нива-Тернопіль-2. А памятаю, сам тоді перелякався, що хочуть Ниву ліквідквати і замінити на ФК Тернопіль. Тоді таке часто робилося на просторах нашої неньки. Наприклад ФК Вінниця замість Ниви, ФК Черкаси замість Дніпра.
                                    Практика показала, що окремо тримати команду місту дуже важко.
                                    Хоча, якщо буде дербі, то я вже давно казав про ідею банера, де Заставний у вигляді курки несе яйця, на яких написано Буревісник:D:D:D:D