Авторизація | Реєстрація

Перегляд теми

ПРОЕКТ "МІЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ"

DjAligator

Зареєстровано:
21 January 2008, 21:54

21 January 2008, 22:40  #1
Вітаю!!! Нова ера в українському футболі починається прямо ЗАРАЗ!!!!
Вам набридло положення справ в українському футболі?
Політику керівництва в багатьох українських футбольних клубів вважаєте незадовільною?
Ви хотіли б керувати власним українським ФК?
Ви знаєте по якій тактиці має грати футбольний клуб? Знаєте що треба зробити щоб футбольний клуб досягав найвищих вершин?
Ви хочете змінити положення справ в українському футболі в кращу сторону своїми зусиллями але не знаєте як ? Думаєте що один в полі не воїн? Тепер Ви не один хто хоче змінити український футбол в кращу сторону! Ви не один хто хоче керувати власним футбольним клубом і добиватися найвищих результатів!
Ми – це українські шанувальники футболу, які згуртовуємося навколо однієї людини – Максима Клімова та набираємо і формуємо команду однодумців, людей, яким не байдужий український футбол, людей, які готові долучитися передусім до розвитку нашого проекту, згодом ФК.
Давайте це зробимо разом!!! Давайте започаткуємо футбольний клуб, яким будемо керувати МИ, прості шанувальники футболу, яким не байдужий український футбол, а точніше його становище в наш час. МИ купимо футбольний клуб і всі разом виведемо його згодом в перші ряди українського і з часом європейського футболу!!!
- МИ, разом, в силах створити могутню команду, інфраструктуру і давати розкрити свої таланти українській перспективній футбольній молоді.
- МИ, будемо вирішувати хто, коли і скільки буде грати за Нашу команду.
- МИ будемо шукати спонсорів, займатися всіма справами клубу і вирішувати куди вкладати виручені кошти.
- МИ не допустимо в нашому клубі корупції!!!
- Кожен з НАС зможе висунути свої ідеї та пропозиції щодо розвитку проекту «Мій український футбольний клуб», а згодом футбольного клубу, якого, вирішимо пізніше всі разом. Все залежить тільки від Нас!!! Давайте творити нову вітку в історії українського футболу РАЗОМ і ЗАРАЗ!!!
Якщо Вас зацікавило це повідомлення, то чекаємо Вас в нашій команді на сайті www.myfootballclu... . Там же, зможете знайти більш детальну інформації щодо проекту, і задати свої запитання нам.

Mustang

Зареєстровано:
16 November 2006, 14:36

22 January 2008, 16:53  #2
Такий "серйозний" проект а на безкоштовному сервері з стандартним футбольним дизайном.
Я майже впевнений, що черговий лохотрон

torres

Зареєстровано:
28 September 2007, 12:37

22 January 2008, 17:09  #3
    розводять людей.....це в нас вміють!:D

DjAligator

Зареєстровано:

22 January 2008, 18:14  #4
    Сайт на безкоштовному хостингу томущо він працює тільки місяць!!! Зараз працюємо над створенням Всеукраїнської Громадської Організації "Мій український Футбольний Клуб", отримаємо юридичний статус особи. запровадимо членські внески, які будуть перераховуватись на банківський рахунок ВГО. Тоді можно буде купити класний платний хостинг. Лунає багато фраз що ці кошти (членські взнески) будуть прикарманюватись... і таке інше. То сразу кажу НІ! Буде ВГО яке контролюється владою, податковою, треба буде здавати фінансові звітнність.. такщо все буде під контролем. При виявлені якихось порушень відразуж величезні штрафи або адміністративна(кримінальна) відповідальність. Також будуть создані групи в колективі які за цим будуть слідкувати.

Vovan

Зареєстровано:
    26 February 2007, 16:20

22 January 2008, 21:52  #5
      DjAligator
      Думаю що це все клас, що ви плануєте і скоро ваші ідеї втіляться в життя це буде класно і з часом ваш клуб в Україні буде не один, головне це перші нехай і маленькі досягнення.
      Закордоном вже таке практикується, бажаю удачі, тєма дуже класна.
      А на негативну реакцію не реагуй просто, побережи здоровля, в нас привикли що всюди їх розводять, кидають, і т.п. Всюди привикли шукати негативи тільки, в нас ще менталітет такий нікуди від цього не дінешся.
      Щераз БАЖАЮ УДАЧІ !!!
      НИВА НАЗАВЖДИ !!!

DjAligator

Зареєстровано:

23 January 2008, 09:08  #6
      Vovan, так, мінталітет нашого народу чекає бути кращим...

Fritz

Зареєстровано:
      2 March 2007, 13:08

23 January 2008, 16:44  #7
      Хлопці, купіть Княжу... Ми свої зусилля докладемо:)

DjAligator

Зареєстровано:

23 January 2008, 23:54  #8
      Fritz, так варіант дуже не поганий, я б сказав суперовий, гарна і перспективна команда. Одна з найкращих у другій лізі. Їм запропонуємо купівлю клубу по любому.

Pipo

Зареєстровано:
      19 May 2007, 11:06

24 January 2008, 10:19  #9
        DjAligator
        ти мабуть не так зрозумів...нам княжа заважає в першу лігу вийти, ви її закупіть, розпродайте всіх футболістів, а потім продайте саму княжу, я би за це навіть заплптив:)
        Я Микола:nyva1:

Wolf

Зареєстровано:
        20 April 2007, 11:05

28 January 2008, 09:54  #10
          Княжу певно купити не вийде в неї й так солідні власники і немало грошей

Pipo

Зареєстровано:
          19 May 2007, 11:06

28 January 2008, 11:50  #11
            та то я собі погнав:):):)
            Я Микола:nyva1:

DjAligator

Зареєстровано:

29 January 2008, 09:22  #12
            В воскресенье (10 февраля) на канале УТР (23-00) в программе Валентина Щербачева "Футбольные диалоги" один из наших учасников проекта будет рассказывать о проекте и о своей концепции как создать КОМАНДУ-ФЛАГМАНА в футболе, которая будет реализоватся в нашем проекте. Ну и вобщем о нашем проекте.
            Змінено: DjAligator, 30 January 2008, 22:55

Ihorinho

Зареєстровано:
            22 February 2007, 10:00

30 January 2008, 18:40  #13
              FCDK-McKAY
              Погоджуюсь з тобою.я теж ходжу на домашні матчі нашого клубу, але Нива платить за оренду стадіону і я не знаю чи йде їй в казну хоч гривня від вартості білета...B)

Wolf

Зареєстровано:
              20 April 2007, 11:05

30 January 2008, 20:23  #14
                Dj Aligator не треба тут збирати всіх до купи, бо з того нічо доброго не вийде. Коже і так має за кого повболівати. В нас є Нива!!! Ше вболіваєм за деякі інші клуби (в кого які вподобання). Нам твій общак нідочого, наша Нива й так грошей мало має, а то ше кудась на ліво їх скидати! Нема чого відманювати можливих спонсорів.

DjAligator

Зареєстровано:

30 January 2008, 23:23  #15
                Люди, Ви мене не так зрозуміли!!!! Я Вас не заставляю йти до нашої команди в проект. Просто даю можливість дізнатись про Наш проект людям, котрим не байдужие становище українського футболу, людям, які хоть щось хочуть змінити в ньому своїми руками не с трибун а керуючи власним всеукраънським клубом. Те що Я не Суркіс і не Ренат Ахметов це я знаю, але при чому тут це??? Думаєте тут гроші вирішують все??? Подивіться на Металіст або Дніпро!! У них буджети як мінімум менші в 2 рази а то і більше, а подивіться і порівняйте прогресі цих клубів за останні 3 роки.
                Ось Ви кажете у Вас свій проект - НИВА. Цікаво, як Ви ним керуєте, що Ви вньому змінюете на краще??? Те що приходите на стадіон і викладаєте 10 грн???? Згоден, для команди важлива хочь якась підтримка трибун. Але це все!!! А Ми створюємо проект, ВГО, потім купуємо ФК, і ще може ФК "Ниву" купимо, хто знає, час покаже... І будемо керувати через легальний орган Всеукраїнську Громадську Організацію, будемо керувати клубом ВСІ разом, всією командою однодумців, по новим методикам які написані одним із наших колег, який ці методики захищяв перед ФФУ і ПФЛ, перед всім українським футбольним бомондом. Ці методики користуються великим успіхом в визначних європейських клубах. МИ команда, яка прагне досягти поставленої мети. З кожним днем ми робимо крок вперед до втілення цієї мети в реальність. Проект живе трохи менше 2 місяців але ми вже засвітилися в ЗМІ та на багатьох інтернет сайтах, я концепція створення ВГО, удосконалюемо статут, бузнес-план, намагаємося зробити фінансову політику в Вго як найбільш прозорою. За цей короткий час нас вже 216 чоловік. Це дуже гарний показник.
                І ще раз повторюся, Я не закликаю встіпати до нашого проекта, я просто намагаюсь подати цю інформацію тим, кому вона цікава, тому вболівальнику футбола, який завжди хотів прикласти своїх зусиль до розвитку українського футболу, хотів керувати українським ФК.
                Змінено: DjAligator, 30 January 2008, 23:34

Yaroslav

Зареєстровано:
                17 August 2007, 17:52

2 February 2008, 10:17  #16
                  Місяць назад в Англії подібна організація купила свій клуб, де повністю б керувала справами. Як для не дуже бідної Англії, коштів, що здали люди, хватило на якусь команду в регіональній лізі(це десь 5-6 ліга по рангу(після прем'єр, чемпіоншіпу, ліги 1 і ліги 2). Сумніваюся, що в Україні люди назбирають більше коштів і їх хватить хоча б на Нафтовик Долину чи Інтер Боярку. Максимум, якийсь Бровар(не хотів образити команду).
                  І потім, як ви збираєтеся впливати на команду. На кожен трансфер гроші ви окремо збиратимете;)
                  А на виїзди, аренду стадіону, зарплати.
                  Хочете керувати командою - купіть собі футбольний симулятор, де передбачений менеджмент і керуйте хоть Реалом чи Міланом.

Felixxx

Зареєстровано:
                  5 November 2007, 14:07

9 February 2008, 12:01  #17
                    брєд...
                    Підтримую Ниву з часів Буряка.

DjAligator

Зареєстровано:

14 February 2008, 22:18  #18
                    В воскресенье (17 февраля) на канале УТР (23-00) в программе Валентина Щербачева "Футбольные диалоги" один из наших учасников проекта будет рассказывать о проекте и о своей концепции как создать КОМАНДУ-ФЛАГМАНА в футболе, которая будет реализоватся в нашем проекте. Ну и вобщем о нашем проекте.