Авторизація | Реєстрація

Перегляд теми

Формула-1

Mustang

Зареєстровано:
16 November 2006, 14:36

17 March 2007, 15:48  #1
Завтра (о 4:50 за Тернопільським часом) по телеканалі Мегаспорт розпочнется трансляція першого у цьому сезоні Гран-прі Австралії.
Відійшов від справ Шуммі. Діючий чемпіон ганятиметься за нову стайню. З'явилось кілька нових команд та і надзвичайно переспективних новачків. Наприклад, Льюїс Хемілтон. Першою його професійною командою став МакЛарен, а до цього дебютувало у ній лише 3-4 гонщика (приклад Айртона Сенни вже щось каже).
За кого Ви вболіватимете?
Особисто я, за МакЛарен. Ні, не через те, що туди перейшов Алонсо. МакЛарен мені сподобався відколи я вперше побачив і зацікавився Формулою. Дует Култхард-Хаккінен був неперевершеним...

frantsuz

Зареєстровано:
14 January 2007, 15:31

17 March 2007, 23:17  #2
    а я за БМВ
    живи так, щоб в пеклі не було встидно!!!

Ihor

Зареєстровано:
    17 November 2006, 16:29

18 March 2007, 01:16  #3
      А я за Фераррі хоть є БМВ:)

Mustang

Зареєстровано:

18 March 2007, 10:37  #4
      Сьогодні стиснув сили в кулак і поставив будильник на 5 годину.
      Посопав, встав і позіхаючи на весь рот, сонний почалапав до телевізора, включив Мегаспорт.
      Про трансляцію:
      Режисер якимось гальманутим виявився, першу половину гонки замість лідерів показував Баріккело і Массу. Певно в другій частині прийшло начальство і лідерів знову почали показувати :)
      Про коментатора:
      Вже встиг звикнути і не звертати на Тимура уваги. По-перше він деколи розказує-розказує щось цікаве, перестає різко, щоб прокоментувати гру і забуває що казав. По-друге, невже україномовного коментатора на Першому Українському Спортивнмоу Телеканалі не знайшли?
      Про регламент:
      Абсолютно не сподобалось, що Бріджстоун став монополістом на ринку резини. Тепер у цьому плані конкуренції немає. А жаль. Ще кілька років тому було з чого вибрати: Бріджстоун, Мішлєн, Гуд'єар, Піреллі... Кожна команда вирішувала що їй краще і вигідніше.
      Про гонку і її учасників:
      Феррарі - звісно здивувала традиційна їхня надійність, Масса починав з кінця через коробку. Райкконен ж продемонстрував те, чого не робив у МакЛарені у минулому сезоні. Він зміг створити відрив, хоча є гонщиком-бойовиком.
      Рено - за зраду жовто-блакитним кольорам втратив до стайні останні симпатії :) Ну Фізікелла на звичному рівні від'їздив, а от Ковалайнен... Ну поганий з нього гонщик, не знаю як в інших серіях, в Формулі-1 - точно. Допустив з 5 дитячих помилок.
      МакЛарен - Алонсо більше розчарував, програв у дебюті і опустився одразу на 4 позицію, давши Райконену величезну фору. А от Хемілтон порадував, перша гона - і одразу ж подіум, чи то через стратегію команди, чи через людський фактор механіків піт-стоп у нього був довшим за піт-стоп Фернандо і тому іспанець вийшов попереду в кінці гонки.
      БМВ - я почав їх поважати. Звісно, не вистачає досвіду ні механікам ні пілотам, тому вважаю вони не протримались до кінця гонки, а так би один з них був на п'єдесталі.
      Хонда - люблю Ґуґль і як почув що команда буде мати болід з Землею на борті (оригінально) почав придивлятись. Тільки дизайн не сподобався. Якби не знав, то не здогадався б, що на боліді рідна планета :)
      Про випадок з Култхардом і Вурцом:
      На мою думку винен все-таки перший, він ж бачив, що Вурц закрив внутрішній радіус, а він поперся і ледь не залишив австрійця без голови :(
      Підсумок:
      Без Шумахера (хоч я його ніколи і не любив) Формула втратила. Боротьби було мало (на трасі, а не в головах механіків та стратегів). Молодь ще необстріляна, ветерани нічог оцікавого не показують. Більше не буду вставати вночі на Формулу (принаймі у цьому сезоні).

Pipo

Зареєстровано:
      19 May 2007, 11:06

29 June 2007, 13:44  #5
        Цього року виграє або Хеиілтон або Алонсо.Ферарі не виграє однозначно.
        Їм когось не вистачає...:)
        Я Микола:nyva1:

Dan-82

Зареєстровано:
        1 March 2008, 08:38

1 March 2008, 08:57  #6
          Кімі Райконен і Ферарі ! Молодці
          Життя прекрасне!

Torres Nyva

Зареєстровано:
          6 March 2008, 15:49

29 March 2009, 16:38  #7
            Результаты Гран-при Австралии

1. Баттон "Браун"
            2. Баррикелло "Браун" +0.8
            3. Трулли "Тойота" +1.6
            4. Хэмилтон "Макларен" +2.9
            5. Глок "Тойота" +4.4
            6. Алонсо "Рено" +4.8
            7. Росберг "Уильямс" +5.7
            8. Буэми "Торо Россо" +6.0
            9. Бурде "Торо Россо" +6.2
            10. Сутил "Форс Индия" +6.3
            11. Хайдфельд "БМВ-Заубер" +7.0
            12. Физикелла "Форс Индия" +7.3
            13. Уэббер "Ред Булл" +1 круг
            14. Феттель "Ред Булл" сошел
            15. Кубица "БМВ-Заубер" сошел
            16. Райкконен "Феррари" сошел
            17. Масса "Феррари" сошел
            18. Пике "Рено" сошел
            19. Накаджима "Уильямс" сошел
            20. Ковалайнен "Макларен" сошел

Ihorinho

Зареєстровано:
            22 February 2007, 10:00

29 March 2009, 22:24  #8
              мені подобається команда МакЛарен.не знаю чому,просто ще колись,як побачив першу гонку,одразу вибрав її.дуже радів успіху Хемілтона минулого сезону.та й цього сезону початок непоганий.чув по Євроспорту,що його по якійсь причині підняли на пєдестал.а Ковалайнен..ех..ну чому ти так підводиш фанів твої команди.можна було б і більше скористатись провалом Ферарі.дуже хочу,щоб цього сезону саме МакЛарен виграли Кубок Конструкторів!;)

Mustang

Зареєстровано:

29 March 2009, 23:51  #9
              Ihorinho, ой, навряд-навряд.
              Я теж за "маків", але цьогоріч у них, в порівнянні з іншими, дуже слабка машина...