Авторизація | Реєстрація

Перегляд теми

ПРОТЕСТ!!!

OLEG SADOVSKIY

Зареєстровано:
17 November 2006, 16:02

16 October 2007, 13:38  #81
Xolod...відкрию тобі маленький секретик :)....Деяким активним Ультрас не буду називати їх Ніки я цілий минулий рік втирав що сидячий фанатизм це снобізм і совок!!!! І що в результаті ..зараз пости цих фанатів карденально протилежні ..Більше того вони їздять на виїзда і фанатіяють на всіх домашніх матчах...так що ІНТЕРНЕТ СПАСЕ СВІТ!!!!!!!!!!!!!!!!! дискусія потрібна 100 відсотків...!!!!
Врятуємо "Ниву"

Xolod

Зареєстровано:
15 October 2007, 10:39

16 October 2007, 14:28  #82
    katleta
    Ти незрозумів, що я хотів сказати, або просто нехотів.

Ти вважаєш, що якщо людина яка сидить і дивиться футбол, то вона не вболіває, не переживає за рідний клуб? Якщо підходити з такої точки зору, то за "Ниву" вболівають лише чоловік 50 :). Невже незрозуміло, що з такою позицією можна зайти в глухий кут. Кожен вболіває в залежності від своїх поглядів на фанатизм, від виховання (не всі можуть встати і почати щось кричати), від емоційного стану і т.д..
    А те що люди можуть мінятись, то це загальновідомо і тому замість того щоб говорити ми фанати а вони ні, ми 12 гравець а вони неясно чого тут забули, можливо краще було б проводити політику "роз'яснення" а не "відсіювання".
    Невсяка людина може набратись хоробрості підійти до вас і попроситись в ваші ряди, тут може бути багато причин. Чому, наприклад, ви невивішуєте час коли ви збираєтесь (на футболі чи поза ним) (Інтернет звичайно спасе світ, але хто його немає про це недовідається:))? Чому ніколи ніхто не пробігає з прапором "Ниви" (фан-клубу) біля трибун, таке враження, що ви зісіли в своєму секторі і більше вам нічого нетреба? Чому в вас немає людей які займаються саме агітацією нович членів фан-клубу(кричати може кожен, а от розвивати щось це набагато важче)? Як ви допомагаєте новим учасникам адаптуватись у вашому середовищі? Коли збирається креативна група (а то я навіть непам'ятаю коли чув щось новеньке)? Навіть тут на форумі не незнайшов тему де можна щось запропонувати: якусь акцію чи тричалку (можливо погано шукав, але ИМХО ця тема має бути на видному місці). І замість того щоб писати це тут я би краще це запропонував би свої ідеї там.
    Змінено: Xolod, 16 October 2007, 14:47
    Всеодно заб'ємо більше

Gad

Зареєстровано:
    25 July 2007, 14:31

16 October 2007, 14:42  #83
      Катлета я не бачу себе поміж вами. Я не старий дядько.Фанатійте, але не забувайте, що команда головна на полі, а не ви. Чому немає жодного коментаря на рахунок гри, а все тільки про вашу тусню. Так можна підтимувати і бальні танці - головне щоб пригати та кричати, а що діється всеодно.

FCNT

Зареєстровано:
      9 February 2007, 00:35

16 October 2007, 14:45  #84
        Xolod
        ми збираємось перед грою за годину дві до гри - проводили агітацію перед початком сезону = хто хотів той прийшов і стоїть з нами на секторі
        пробігати з прапором -це куда??? до центрального входу і назад - далі дядьки в кепках не пускають- це тобі не данєцк де можна бігати туда назад хоч весь матч
        ті люди що приходять на стадіон є вболівальниками любителями футболу -не більше -як один з білої церкви нам був сказав- я ультра свого клубу але сижу і не співаю - який він тоді ультра чи фан - він простий боліла - не більше
        в нас всі хто може і хоче підтримувати команду на секторі приходять і співають хоча халявщиків за останній місяць в нас було до громааа - стануть ззаді і лише імітують вболівання - ну то вже їх проблєми
        ми на місці не стоїмо в совму розвитку- все йде поступово а з бухти барахти все супер не може бути- має все бути поступово вперед рухатись ???
        скажи що я не правий на рахунок всьо що вище викладено

Ihor

Зареєстровано:
        17 November 2006, 16:29

16 October 2007, 14:46  #85
          Xolod
          Почнемо з того що МИ НЕ Є ФАН-КЛУБОМ!!! Скільки раз це можна повторяти. Фан-клуб це щось інше і бути там є принизливо, це дійсно так.
          У команди є справжні фани - це ми і псевдофани - це кузьма! Ми хочемо всім показати що хто дійсно любить Ниву і переживає за неї повинен ставати і заряжати разом з нами.
          На рахунок агітації. Була створена на сайті окрема новина з текстом хто такі ультраса і чим вони займають, були виготовленні 1000 листівок які клеєли біля стадіо і залишали на кріслах перед матчем. Результату це практично не дало. Плюновши на це все ми сказали - хто хоче фанатіти по-справжньому і стати реальним 12-им гравцем прийде до нас сам. Люди пішли, помало, але нас все більше стає, а на серйозні матчі до 150 чоловік приходить...
          Ще раз - ЗАПРОШУЄМО ВСІХ НЕ БАЙДУЖИХ ДО НИВИ ЛЮДЕЙ СТАТИ З НАМИ В СЕКТОР І ДОПОМОГТИ У СТВОРЕННІ ДІЙСНО СВЯТКОВОЇ АТОСФЕРИ.
          Мій кумир - РОЗМАН!!!

Ihor

Зареєстровано:
          17 November 2006, 16:29

16 October 2007, 14:54  #86
            Gad Опубліковано 16.10.2007 10:27
            Я відчуваю як ти розчихляєш у тому що робиться поза футбольним полем у Європі. По ТВ в новинах побачив що і як і пздиш тут. Да, було, але можна сказати у відповідь слідуюче - "искуство требует жертв" і те що у більшості стичках вині мусара які не дають спокійно жити деяким!
            Хочу ще тобі таке сказати що є рух "ультрас", а є "хулс". Якщо ти не знаєш хто і по чому виступає з них нєх флудити!
            Мій кумир - РОЗМАН!!!

FCNT

Зареєстровано:

16 October 2007, 14:55  #87
              Gad
              на стадіоні є гравці і вболівальники- йде взаємний вплив одних на інших - коли болільники незалежно чи це фани чи прості вболівальники приходять на футбол то має бути взаємозвязок між цими двома силами- болілами ким би вони не були і футболістами ???
              але коли лиеш йде односторонній звязок а віддачі взаємної подяки за пітримки нема то що тоді залишається робити ??? інакше на цей процес не вплинути як такою акцією що була проведена в четвер

FCNT

Зареєстровано:

16 October 2007, 14:56  #88
                Gad
                закінчуй цей спір
                Змінено: FCNT, 16 October 2007, 15:12

OLEG SADOVSKIY

Зареєстровано:

16 October 2007, 15:02  #89
                Гад ...я все зрозумів соррі не ображайся ....але ти получаєшся типічний Інет-***ун...
                Кричиш що ми Убогі ...що в нас невистачає ідей, ми плагіатори !!!а сам як прийхло до діла то як з аєць в город ...Про таких "видатних" бійців як ти ще Гашек написав в свобу безцінному "проїзвіденєє" Солдат Швейк де головний персонаж був пародією на солдата!!!!
                Так само ти пародія на фанати ...Давай поїдь з нами на виїзд 4 жовтня в Хмельницький за свої кровні гривні !!! Ти сам себе заповажаєш і заповажаєш нас цих на перший погляд кілька придурків з голим торсом і я впевниний тебе більше буде цікавити життя цих 50 ТЕРЕ 60 фенів ...!!!! А не 3000 тисяч простих вболівальників, яки доречі !!!на виїзді не буде!!!!!

Врятуємо "Ниву"

OLEG SADOVSKIY

Зареєстровано:

16 October 2007, 15:07  #90
                Холод ...Нива грає ДОМА-ВИЇЗД...50%-50%
                А от 3000-4000 спроможні прийти на домашній матч
                А ми за свої гроші їздимо на виїзда...
                Коли пишеш коменти оцінюй все через призму цієї інформації..окей???
                Врятуємо "Ниву"

Xolod

Зареєстровано:

16 October 2007, 15:33  #91
                  2 Rom4yk
                  "проводили агітацію перед початком сезону " - а "Нива", що грає тільки 1 гру в сезоні? ИМХО це не правильно, треба це робити частіше.
                  "пробігати з прапором -це куда??? до центрального входу і назад" - та хоча би й так, ти сам же пишеш, що це не Донецьк. Прапор завжди піднімав дух і обєднував, для цього його і придумали.
                  "я ультра свого клубу але сижу і не співаю - який він тоді ультра чи фан" - я про це писав вище, повторювати свою думку небуду.
                  "з бухти барахти все супер не може бути- має все бути поступово вперед рухатись ???" - можливо ти і правий, але саме найкраще якраз і створюється імпульсивно.
                  "скажи що я не правий на рахунок всьо що вище викладено" - правий чи неправий, вирішувати не мені. Я хочу допомогти як улюбленій команді у тій чи іншій мірі тому і висловлюю свою думку, можливо відмінну від твоеї, але це ж незначить, що вона хибна.

Ihor
                  "Почнемо з того що МИ НЕ Є ФАН-КЛУБОМ!!!" - якщо обідив вабачай.
                  "Ми хочемо всім показати що хто дійсно любить Ниву і переживає за неї повинен ставати і заряжати разом з нами." - тобто любов вимірюється в децибелах крику. Хто більше і голосніше тоб більше уболіває.
                  "Була створена на сайті " - інтернет мають неусі, а пто те що є сайт "Ниви" знають ще меньше, а на форумі взагалі реєструються одиниці.
                  "виготовленні 1000 листівок які клеєли біля стадіо і залишали на кріслах перед матчем" - звичайно це добре, я їх бачив, але чесно кажучи зроблені вони були неякісно, і багато хто просто незвернув на них уваги (я деякий час займався рекламою, тому сприйміть це як здорову критику).
                  "Результату це практично не дало." - листівки як правило і дають такий єфект( це можна прочитати у будь якій книжці з реклами). На яку аудиторію було це розраховано. Крщий результат був би, якщо просто намалювати прапор з надписом "Ти потрібен Ниві", "Ти вже доріс, щоб стати ультрас?", "Еволюціонуй - стань ультрас", "Еволюціонуй - стань поруч з нами" чи щось подібне (приклади може не зовсім хороші, просто те що прийшло в голову).
                  "Плюновши на це все " - красномовно сказано :), а ви що думали що буде легко?

Є багато людей які погодяться вам допомогти, але це потрібно підготувати.

Всеодно заб'ємо більше

romko

Зареєстровано:
                  4 October 2007, 21:51

16 October 2007, 15:36  #92
                    Ihor написав:
                    romko
                    Ггг, а що ліверпульців заставити лешге?! Кумедний ти)))))))))

їх заставляти не треба. В них море і армія фанів, є кому дякувати і не просить їх ніхто..

romko

Зареєстровано:

16 October 2007, 15:39  #93
                      katleta написав:
                      якщо в рух підтянуться люди свідомі то це явище дуже швидко викоринеться...!!!!

повністю підтримую, треба залучати нових людей, збільшувати підтримку. Думаю це мало би бути першим пріорітетом фанів, а не вимагання поклону від футболістів..

romko

Зареєстровано:

16 October 2007, 15:43  #94
                        Нам (українським) ультрасам ще дуже далеко до Європи і навіть тої Росії

прошу переглянути
                        http://youtube.co...gynK6B-9dY

Xolod

Зареєстровано:

16 October 2007, 15:45  #95
                          katleta написав:
                          Холод ...Нива грає ДОМА-ВИЇЗД...50%-50%
                          А от 3000-4000 спроможні прийти на домашній матч
                          А ми за свої гроші їздимо на виїзда...
                          Коли пишеш коменти оцінюй все через призму цієї інформації..окей???

А чому ти вважаєш, що я це невраховую? Якщо у вас є можливість поїхати на виїзд - супер, але є і інше. Наприклад, я неможу поїхати, бо банально невистарчає часу, в інших є інші причини - сім'я, робота, фінанси, тощо. Якщо хочеш хизуватись тим, "що я їздив, а він ні", то це виглядає по дитячому, таке враження, що ти їздиш, не для того, щоб підтримати команду, а для того, щоб засвітитись самому. Хто цікавиться - той знає, поважає, хто ні - тому всеодно. Я нівякому разі нехочу применьшити те що виробите для клубу.
                          Змінено: Xolod, 16 October 2007, 15:54
                          Всеодно заб'ємо більше

Andrii

Зареєстровано:
                          22 February 2007, 16:36

16 October 2007, 16:15  #96
                            "Чим відрізняється адекватний фанат від простого громадянина.???? Тим що нам насрати чи команда виграє3:0 чи програє 0:3"
                            Це для мене особисто багато про що говорить:|
                            Україна-чемпіон!!!
                            img204.imageshack.us/img204/652/fcnyvafan12312312312312ks6.png
                            img504.imageshack.us/img504/9426/shevagj6.jpg

OLEG SADOVSKIY

Зареєстровано:

16 October 2007, 17:00  #97
                            Що млять для тебе ясно що нам при 0:3 потрібно стояти і лузгати сонячник...
                            ??? А при 3:0 співати... вдруг как в сказке скрипнула дверь??
                            МИ співаємо одинаково незважаючи на рахунок ...!!!!
                            Врятуємо "Ниву"

OLEG SADOVSKIY

Зареєстровано:

16 October 2007, 17:25  #98
                            Xolod...не сміши людей.... банально невистарчає часу, в інших є інші причини - сім'я, робота, фінанси! НУ ЩО ТИ ЛІПИШ?????
                            Ти що глумишся з нас?????????? Поїхати на кілька виїздів в той самий Львів ...Хмельницький чи Франик може КОЖЕН!!!
                            ЦЕ ДОКАЗАНО!!!!
                            НЕ МОЖЕ ХІБА РОЗПІЗДЯЙСТВО, якщо ти справжній фен ти катаєш якщо Вболівальник втикаєш що непонятно???
                            ЗА ТЕРНОПІЛЬСЬКУ НИВУ 30 річні катають ...СЕРЕД НАС ВЧИТЕЛІ..ПСИХОЛОГИ ..ЮРИСТИ...ЖУРНАЛІСТИ!!!!
                            і люди інших професій з ВИЩОЮ або Н.ВИЩОЮ освітою .
                            І що відпрошуються з роботи !!!
                            Економлять зі скромної зарплати...
                            А ти думав хто прибиває виїзда????
                            Гамнярі в мега АППаСних клетка Бербері...!!!
                            Якрас основа нашого руху зрілі люди в віці 22-30 років.
                            Да таких небагато...Але на них треба рівнятися і поважати!!!!
                            Холод не дописуй більше маячні...!!!! Окей !!!
                            Я особисто тебе запрпошую 26 на 10 сектор...Підхоть допомагай ...!!!
                            А звіздіти в неті кожен може!!!!

Врятуємо "Ниву"

shatsia

Зареєстровано:
                            17 November 2006, 09:28

16 October 2007, 17:39  #99
                              Xolod
                              Кажеш шо треба з прапорами бігати... а ти в курсі хто навчив робити перекличку? як ходили наші пацани по 2 по 3 чоловіка в кузьму і пояснювали і розказували шо як і за чим робити. вам може це здається шо то ви самі додумалися але поки перші ми до вас не почнем перекличку ви сидите і лузаєте насіння і п"єте горілочку... а слабо почати вам першими хотя би перекличку чи своє НИИИИВААААА!!!!!
                              [center]VIVA NYVA!!!!![/center]

OLEG SADOVSKIY

Зареєстровано:

16 October 2007, 17:39  #100
                              .............А да ....Якщо хочеш хизуватись тим, "що я їздив, а він ні", то це виглядає по дитячому, таке враження, що ти їздиш, не для того, щоб підтримати команду, а для того, щоб засвітитись самому???
                              ...Саме за кількістю виїздів вимірюється престиж фаната так що це класика СНГ фанатизма ...!!!! Я цього не придумав!!!! Фанатіти в дома кожен може а от гнилий на виїзд не поїде???
                              Врятуємо "Ниву"