Авторизація | Реєстрація

Перегляд теми

ПРОТЕСТ!!!

OLEG SADOVSKIY

Зареєстровано:
17 November 2006, 16:02

3 October 2007, 12:24  #1
...ЛЮБІ ДРУЗІ :)...незнаю як вам? еле особисто мені дуже неприємно що більшість футболістів тернопільської "НИВИ" особливо приїжджі "заробітчани"
вперто ігнорують нас !!!!! НЕвиражаючи гідної подяки нам після гри я ....важаю якщо ми зараз непримусимо себе поважати то робити нам в (9 секторі) нічого..Ми Галичани люди горді і принципові тирпіти цей "ПАФОС" від футболістів ...ДРУГОЛІГОВОЇ КОМАНДИ!!!!!!!!!!!!просто неприпустимо!!!! Я думаю якущо футболісти не хочуть протягувати нам руки то нам потрібно обернутися до них спиною!!!!
Після з гри з Вересом було висловлино багато різних думок ...!!!! Але слова словами !!!! А на матч з "Нафкомом" потрібно щось конкретно мутити ...!!!!
....Можна запозичити досвід у колег по цеху які зіштовхнулися з подібною проблемою ..наприклад ЦСКА чи ДИНАМО...
Кароче...!!!!Суть акції з робочою назвою "Протест" полягає в тому що перших 45 хвилин матчу ми всі хто на 9 секторі проводимо в цілковитій мовчанці...!!!...Крім того виготовляється великий банер з натписом в стилі.....ВАША НЕЩИРА ПОДЯКА ПЛЮВОК В НАШІ ЩИРІ СЕРЦЯ....(ЧИ ЩОСЬ ТІПА ТОГО)
Крім того можна виготовити кілька розтяжок зі знаками оклику.... ! ..... !...... Які повинні примусити футболістів звернути на нас увагу..!!! Данна пропозиція була одобрена багатьма членами WSF...
А що думаєте з цього приводу ви???????
Врятуємо "Ниву"

Pipo

Зареєстровано:
19 May 2007, 11:06

3 October 2007, 12:27  #2
    Дійсно шось робити треба,бо тільки Коля Вірковський (респект йому уважуха) дякує нам після гри.
    Що ше не подобається:коли когось заміняють,то вони не можуть напружити м"язи і нам подякувати
    Я Микола:nyva1:

OLEG SADOVSKIY

Зареєстровано:

3 October 2007, 12:36  #3
    Pipo...якщо чесно то ще Грінченко і Дурай ...решта через раз...іто вони не підходять на бігові доріжки ...коли забивають гол вони не біжать до нас святкувати взяття воріт...Коли я був на матчі і Карпати-Дніпро і НАЗАРЕНКО прийшов на сектор і особисто подякував фанатам навіть за відверто посередній супорт.то я ледве НЕзаплакав...Чесно!!!! а ми чим гірші від Ультрас ...Дніпра?????
    Врятуємо "Ниву"

Vasyok

Зареєстровано:
    10 July 2007, 14:02

3 October 2007, 14:20  #4
      Повністю згідний. Був я на матчі з "Кривбасом" такої підтримки з фан-сектора команда ще не мала ніколи, а що у відповідь гравці дружньо навіть не підбігли щоб подякувати.

Henry

Зареєстровано:
      17 November 2006, 21:07

3 October 2007, 15:36  #5
        katleta - Діма, підготовка до будь-якого протесту як такого не повинна бути оголошена на сайті, який претендує на статус офіційного. Звернись до когось з наших в лічку, я тобі надам доступ на форум ТФА - там можна говорити про все, доступ туди маємо тільки ми.

boroda

Зареєстровано:
        12 February 2007, 22:00

3 October 2007, 23:12  #6
          Hlopci cilkom vas pidtrymuu! Dan' bolilnykam povynna buty!...
          ...Des misiac nazad basketbolna molodizka vyborola pravo u4asti v elitnomu dyvizioni Europy. Nas vbolivalo dekilka 4olovik, ale jak to kazut vbolivaly "daj Boze". To hlopci pisla mat4u nam zavzdy diakuvaly! Tak povynno buty!

ORK

Зареєстровано:
          25 April 2007, 13:51

4 October 2007, 15:59  #7
            katleta,а ти на якому вобше секторі стоїш????ти написав шо на 9!!ПОДУМАЙ ДОБРЕ!!!:o:o:o
            F.C.N.T.

OLEG SADOVSKIY

Зареєстровано:

4 October 2007, 19:19  #8
            Henry...напиши мені в лічку координати і ссилку...!!!!
            Соррі за ЗАГОН ...НЕЗНАЛ!!!

Врятуємо "Ниву"

romko

Зареєстровано:
            4 October 2007, 21:51

4 October 2007, 22:01  #9
              Йой! Хлопци! Та скіко там тих фанів шоб вони бігли дякувати! Ви маєте підтримувати команду, а подякувати чи нє, то вже діло футболістів! Респект тим хто розуміє шо фанам приємно, якшо подякувати, а ті хто не підходить дякувати то такими їх уродила мама! Нива не РЕАЛ де вся команда тримається на фанах! Пропоную там на зустрічах НИВИ з фанами(што чув в філармонії було) підняти це питання, або баннер "Фани для НИВИ, а НИВА для фанів?"

FCNT

Зареєстровано:
              9 February 2007, 00:35

5 October 2007, 08:21  #10
                romko
                ніякої зустрічі не було у філармонії

yUrA

Зареєстровано:
                22 March 2007, 14:51

5 October 2007, 09:34  #11
                  2 romko: "Йой! Хлопци! Та скіко там тих фанів шоб вони бігли дякувати!"
                  ну і шо ти сказав?скіко тих фанів?а ти на стадіон ходиш?!? а ти коли бачив таку підтримку команди(була звичайно вишка,але були інші часи)
                  img149.imageshack.us/img149/6730/fcnyvafan12312312312312mc7.png
                  img182.imageshack.us/img182/4273/zenit5tz4.jpg
                  img362.imageshack.us/img362/3692/acaboo8.png

і цим все сказано!

Pipo

Зареєстровано:
                  19 May 2007, 11:06

5 October 2007, 14:19  #12
                    romko написав:
                    Йой! Хлопци! Та скіко там тих фанів шоб вони бігли дякувати! Ви маєте підтримувати команду, а подякувати чи нє, то вже діло футболістів! Респект тим хто розуміє шо фанам приємно, якшо подякувати, а ті хто не підходить дякувати то такими їх уродила мама! Нива не РЕАЛ де вся команда тримається на фанах! Пропоную там на зустрічах НИВИ з фанами(што чув в філармонії було) підняти це питання, або баннер "Фани для НИВИ, а НИВА для фанів?"

Скільки їх би не було,але шо ми не заслуговуєм того,щоб нам подякувати,знаєш,яке то відчуття,коли слова не можеш сказати,бо горло болить.А наші футболісти ще не такі світові зірки,щоб так,вибачте за кацапщину,наплюватєльскі до нас ставитись.
                    Ми ж тоже люди і хочем,щоб нам дякували за то що ми робим.
                    Я Микола:nyva1:

ZEPHYR

Зареєстровано:
                    10 July 2007, 15:29

5 October 2007, 14:33  #13
                      Загалто навіть якби нас було і п"ят ьчоловік на секторі футболісти повині підійти до трибун і подякувати. Я не знаю точно в якій команді із вишки є правило обовязково після гри подякувати вболівальникам (за не виконання правила накладається штраф). Я розумію все але є люди в команді які вю гру бігають і в кінці їм не важко підійти до трибун.

romko

Зареєстровано:

5 October 2007, 17:51  #14
                        НІчого вони не повинні! Це особисте діло кожного гравця! Звичайно приємно коли всьо йде по схемі : підтримка вам, подяка нам! Але декотрих футболістів мати Уродила!
                        ЗІ 2 ЮРА
                        На футбол хожу завжди якшо в Тернополі, шоб підтримати команду, і ніколи не очікую шо мені за то мають дякувати!

Vovan

Зареєстровано:
                        26 February 2007, 16:20

5 October 2007, 18:30  #15
                          romko
                          Дядя, а тобі чого дякувати, ти що цілий матч горло рвеш, за те що ти дав пять гривень і збагатив якусь бабульку коло стадіону і крикнув НИВАААА ніхто і не має дякувати.
                          Шем такого як ти не видів:)
                          НИВА НАЗАВЖДИ !!!

FCNT

Зареєстровано:

5 October 2007, 18:34  #16
                            romko
                            а може взагалі не ходи на стадіон= краще в театр сходи або кінопалац - нашо тобі футбол -футболісти самі для себе грають самі для себе очки набирають - і чого взагалі приходять по 3-5 тисяч народу на стадіон - просто так шоб 2-3 години пересидіти
                            короче- не пиши пурги

yUrA

Зареєстровано:
                            22 March 2007, 14:51

6 October 2007, 16:59  #17
                              народ.............!!!!!!є багато убитків...і в нас на сайті...заходим на ygs...
                              img149.imageshack.us/img149/6730/fcnyvafan12312312312312mc7.png
                              img182.imageshack.us/img182/4273/zenit5tz4.jpg
                              img362.imageshack.us/img362/3692/acaboo8.png

і цим все сказано!

romko

Зареєстровано:

6 October 2007, 18:47  #18
                                Мені з вас смішно, дякувати їм тре! Глотки ніхто нормально в нас не зриває на стадіоні. НИВА то трохи інший рівень шоб рівнятися на великі команди!
                                ЗІ Справжнього фана мало би більше хвилювати питання як побільше підтрики створити(там залучити знайомих, баннер), а не шоб йому дякували.
                                Нива своєю грою дякує, 8 голів, як не як, кожному фану радість.

FCNT

Зареєстровано:

6 October 2007, 18:49  #19
                                  romko
                                  ти звідки знаєш зриваєм чи не зриваєм - ти може за кіло соняшнику і літрою кока коли і не зриваєш а дехто і 3 дня відходить від матчу

а з питанням залучення- нам потрібні віддані справі люди а не чисто випадкові люди які лише опхизуватись хочуть шо вони фанати а насправді не співають і лише імітують вболівання - і таких хватає

ти мені скажи -для кого нива забиває голи вирає - для рубая чи коваля ??

а щодо команди одної людини то ти звернись в метадон княжу і їм подібні
                                  Змінено: FCNT, 6 October 2007, 18:51

Ihor

Зареєстровано:
                                  17 November 2006, 16:29

6 October 2007, 19:38  #20
                                    romko
                                    На сектрі більша половина горло зриває серйозно і під кінець дуже важко шось заряжати, але це пох...
                                    З таким як ти важко щось сперечатись, тому що бачу мало слідкуєш за тим що робиться поза трибунами загалом...
                                    Чув про чемпіонати області де в клубу є свої ультраса і там нема проблеми з подякую і т.д. Про багато країн небуду говорити, там в третіх-четвертих дивізіонах є офігені фани які лю***ть команду і команда любить їх... Про рівень давай не будем, адже це не виміірюється лише такими командами як Динамо, Шахтар, Дніпро...
                                    Моя позиція до цього так названого проесту... Я ввжаю що надзвичайних мір не потрібно вживати типа обиртання спиною і т.д., лтше банери, розтяжки. Є футболісти які завжди дякують фанам, є які втікають... Ніхто не задумувався що серйозний протест може наприклад обідити таких футболістів як Вірковський, Гринченко, Дурай які завжди дякують нам... Паньків також в останій домашній грі впевнено відстояв і дійсно так сказати щиро подякував... Респект йому, хотя Коля лучший ггг.
                                    Через роботу часу на організацію і допомогу у створені цього протесту не має, тому попрошу без лишнього фанатизму це все мутити.
                                    Мій кумир - РОЗМАН!!!