Авторизація | Реєстрація

Перегляд теми

Фанатіння

Henry

Зареєстровано:
17 November 2006, 21:07

21 August 2007, 13:13  #1
    Чесн окажучи вражений від теми останніьої розмови в чаті між Ігором і "Футбол гьорл"... Хочеться і від себе сказати кілька слів, особливо про тему для чого ми фанатіємо. І так поцитатно

поклоняйтесь бренду, а ми будем жити людським життям і насолоджуватись ним

Смішно. Ти знаєш шось про життя кожного з нас? Думаєш серед нас діти чи що? Школярів серед нас обмаль, і то з нових. А черед "старічків-пєскосипів" магістри і бакалаври, люди які не сидять на місці, а працюють при чому не гружчиками, а на хороших посадах - і при міській раді і при хороших компаніях. Ти хочеш сказати що життя таких людей "не людське"? А чим же вони тоді добились цього? І звідси конкретне питання - а чого добилась ти?

І ще конкретно - поклонятись чомусь матеріальному - гріх. Тому не зовсім доречна твоя фраза. Бренд Ниви ми любимо, бо на ньому кожен з нас виріс але ідолопоклоніння ніхто ще не устроював.

От наївні як першачки......Думають що футболісти їх знають

А нам це для чого? Футболісти не боги, щоб мріяти про знайомства з ними. Це просто люди, які виконують свою роботу, і не завжди вони її виконують добре. Не побоюсь сказати, що багато хто із нас добивається в житті в даний момент значно більшого ніж добились на цей момент деякі футболісти - і що тепер - футболісти мають мріяти про знайомства з нами? Якийсь брєд ти пишеш.

Щодо центральних трибун і заряду нивааааа, нивааааа. Сидів я на останньому матчі серед вас, так кожен важ т.з. "заряд" глушили десятки дудок. про яку "англійську" підтримку ви говорите?))) Якщо ви самі не можете вигнати дударів, які сидять серед вас і мішають вам же - хто за вас це робити буде?

І останнє. Кожен приходить на стадіон зі своєю метою. Хтось просто подивитись футбол, хтось подзьобати насіння, хтось подудіти. Ми ж - пофанатіти, поспівати. Тобто ми проводимо з вами один і той же час, але по різному. Після футболу кожен йде по своїх справах, ане молитись на команду. Скажіть тепер - Чим же ваше життя людськіше за наше? Це так.. інформація для роздумів. В мене все

Ihor

Зареєстровано:
    17 November 2006, 16:29

21 August 2007, 13:34  #2
      Все абсолютно правильно. Респект.
      Мій кумир - РОЗМАН!!!

shatsia

Зареєстровано:
      17 November 2006, 09:28

21 August 2007, 13:53  #3
        Вірно сказано+++++
        [center]VIVA NYVA!!!!![/center]

Gray

Зареєстровано:
        16 November 2006, 16:46

21 August 2007, 14:07  #4
        Не має слів... Генрі сказано класно.... супер:)
        www.tfa.org.ua

Football Girl

Зареєстровано:
        14 May 2007, 15:08

21 August 2007, 22:07  #5
          Я нічо проти вас немаю,але чого ви обзиваєте всіх хто на центральних трибунах сидить бидлом і дебілами?Я тоже там сижу,то виходить я тоже така?

Ihor

Зареєстровано:

21 August 2007, 22:16  #6
            Football Girl
            Та ніхто вас так не називає (хотя і такі є), ви просто кузьма, люди які не вміють вболівати по-справжньому, по-сучасному, по-європейськи. Не потрібно за це ображатись, але так воно і є. Багато з вас просто не уявляє як це кайфово, особливо коли ти на виїзних матчах (***, а я цього року не поїду) коли адреналінчик піднімається, коли ти його тушиш пивком, коли подорожуєш з футбольними фанатами... Ти їдеш пофанатіти за команду за сотні кілометрів, ти відчуваєш гордіть за себе, за місто і за клуб - повір мені це ахуєні відчуття.
            Мій кумир - РОЗМАН!!!

Football Girl

Зареєстровано:

21 August 2007, 22:35  #7
              Ihor 20.08.2007 21:30
              Football Girl 20.08.2007 21:27 - Це КУЗЬМА, пяна і практично вся футбольно не культурна.
              Дааа,ви нас не ображаєте......значить це ми п*яні не культурні..ну-ну
              Дехто приходить на футбол не вболівати а для того щоб подивитись на рівень розвитку футболу в Тернополі,а вам всьо КУЗЬМА..

Ihor

Зареєстровано:

21 August 2007, 22:40  #8
                Football Girl
                Ну і що ти хотіла в мому пості показати мені?! Да, купа там бухих які приходять на стадіо випити (або вже бухі) погнати собі, крикнути Ниииииваааа і т.д. Всі решта якщо не бухі то ФУТБОЛЬНО не культурні...
                Мій кумир - РОЗМАН!!!

Henry

Зареєстровано:

21 August 2007, 23:48  #9
                  Ну і що ти хотіла в мому пості показати мені?! Да, купа там бухих які приходять на стадіо випити (або вже бухі) погнати собі, крикнути Ниииииваааа і т.д. Всі решта якщо не бухі то ФУТБОЛЬНО не культурні...

Ігор, не будь таким категоричним ;) Наприклад є три категорії людей, яких я важко уявляю собі на секторі.

1. Наприклад - мій батько. Ти уявляєш собі 50-літнього чоловіка, заряджаючого Жовто-зелених чи "Вітер хитає?"))) Якось воно не по віку і не по статусу... В таких людей як правило своя позиція вже устоялась, і вона далека від зарядів про Москву і москалів. В основному вони її засуджують.
                  Але чи можна їх називати футбольно некультурними, якщо вони вже ходили на футбол коли нас на світі ше не було? :-)

2. Ще один приклад - моя дівчина. Я був категорично проти щоб вона йшла і хоч показувалась на сектор, інакше від криків "сіськи" прийшлось би евакуйовувати її самому. Та і жіночий голос ніяк серед наших би не слухався, а навпаки збивав би з ритмів.

3. Люди які не виросли на бренді "Нива" як ми. Я наприклад не піду фанатіти за інший ФК, чи за баскетбольну, волейбольну і т.д. команду, навіть якшо вона буде представляти моє місто і в неї буде фан рух. Якшо я і піду дивитись їх матч, буду просто місцевим "кузьмічом" :-)

Такі люди фактично рідко коли входять в фан рухи всіх країн за винятком хіба Туреччини і Греції... Тому тут питання про футбольну культуру є направленим на досить вузьку категорію людей, які не відповідають вищезазначеним трьом... так що не все так просто...

Все вище зазначене - імхо, тобто моя думка..

Football Girl

Зареєстровано:

22 August 2007, 10:12  #10
                    Тобто ви вважаєте,що фани це ті,хто приходить до вас на сектор і там з вами тусується,малює банери і тд.....Тоді хто ті людини,які приходять на футбол??
                    Адже серед них є такі що навіть не знають про ваш фан клуб.
                    Виходить простим смертим не можна взагалі ходити на футбол??!
                    Звичайно,є винятки які приходять щоб напитись,але їх не більшість...
                    А ваша думка,я вважаю,є занадто суб'єктивною..........

Henry

Зареєстровано:

22 August 2007, 10:40  #11
                      Тобто ви вважаєте,що фани це ті,хто приходить до вас на сектор і там з вами тусується,малює банери і тд.....Тоді хто ті людини,які приходять на футбол??

Так, абсолютно вірно. Сидіння на стільці, дудіння в дудку нічого спільного з фанатінням немає
                      Тоді хто ті людини,які приходять на футбол??

Кузьмічі, прості уболівальники, шанувальники футболу. Але аж ніяк не фанати.
                      Адже серед них є такі що навіть не знають про ваш фан клуб.

Фанклуби є в всяких там співаків і артистів з Дому-2, які ви ж дівчата і створюєте. В нас трошки інший рух і порівняти його з фанклубом це попутати праведне і грішне.

Ihor

Зареєстровано:

22 August 2007, 15:02  #12
                        Henry - 21.08.2007 23:48
                        Ну да, звичайно всі перечислені торою групи (1,2) це проста кузьма, але ж можна сказати що вони футбольно не культурні, так як фанатіти реально не вміють. 3-тя група получається кузьма проста:)))))) .
                        Мій кумир - РОЗМАН!!!

Football Girl

Зареєстровано:

22 August 2007, 19:35  #13
                          Я дуже рада,що ви всі дуже правильно фанатієте і ви тут всі такі розумні.
                          Але ви сеодно тут не правію.............................

Viktor

Зареєстровано:
                          22 February 2007, 13:07

24 August 2007, 13:19  #14
                            Важко судити хто правий а хто ні. Хотів би просто нагадати істину:
                            Скільки людей на світі - стільки й думок.
                            І слово - фанат - можна розуміти по різному.
                            А взагалі я сказав би що кожен хто приходить на "Ниву" (не 1 чи 2 рази подивитись), в якійсь мірі чи по-своєму вже є фанатом.

Ivan Vasylyovych

Зареєстровано:
                            20 August 2007, 15:39

24 August 2007, 14:18  #15
                              RESPECT HENRY;)!!!!!!!А різниця між фаном та вболівальником є,і потрібно не плутати грішне з праведним.______________Усіх пацанів з сектора з ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

travis_made

Зареєстровано:
                              6 February 2007, 09:38

27 August 2007, 11:46  #16
                                болєли в разі програшу команди за 15 хвилин до кінця з стадіона йдуть, фанати ж до кінця лишаюццо на секторі і підтримують команду, шо би з нею не було, хоть 0-7 програвати буде. в цій самій ситуації перші починають всю команду матом класти, а другі - далі заряжають і підтримують пацанів в нелегкий момент
                                img177.imageshack.us/img177/7474/fcnyvafan12312312312312yl0.png

Yaroslav

Зареєстровано:
                                17 August 2007, 17:52

9 September 2007, 18:39  #17
                                  Та чого Ви сперечаєтесь. Якщо Football Girl думає, що вона фанат, то це її думка. Хоч я назвав би активну частину Кузьми вболівальниками, бо вони теж переживають за команду, але вони не зовсім фанати. Чим вони готові пожертвувати заради команди? От побачите, попаде нам в кубку Динамо чи Шахтар і таких "фанатів" повний стадіон набереться і всі будуть розказувати як вони переживають за Тернопільський футбол.
                                  А то, що на трибунах серед кузьмичів повно бухих, то точно. Деякі навіть на стадіон зайти не можуть - ноги не тримають.

ВІТАЮ ВСІХ З ВИХОДОМ ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ У ФІНАЛЬНУ ЧАСТИНУ ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПИ... В 2012 РОЦІ;)

travis_made

Зареєстровано:

10 September 2007, 00:31  #18
                                    Pretorian написав:
                                    ВІТАЮ ВСІХ З ВИХОДОМ ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ У ФІНАЛЬНУ ЧАСТИНУ ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПИ... В 2012 РОЦІ;)

не накаркай, а то ше через їбучі вибори всякі і іншу хню, через яку підготовка до євро2012 відходить на 2ий план заберуть в нас європу і знов потім в відборі паритись

Henry

Зареєстровано:

10 September 2007, 21:49  #19
                                      McKAY -- нах.е.р політику з теми про фанатіння ясно?? Або доведи де перетинаються поняття фанатіння і політики.

travis_made

Зареєстровано:

12 September 2007, 00:41  #20
                                        всьо, давайте без флуду, постараюсь більше не згадувати і всім бажаю забути про політику, згадати про футбол (хоча б в цій темі)