Авторизація | Реєстрація

Перегляд теми

Траву на стадіоні поливатимуть уночі

Fozzy

Зареєстровано:
16 November 2006, 16:31

28 July 2007, 10:26  #1
    Нову техніку для поливу газону планує закупити міський стадіон в найближчі два тижні. Спеціальні поливачі встановлять вздовж по боках та у центрі поля. Вдень вони ховатимуться під травою і не заважатимуть спортсменам. Вночі, при потребі, висуватимуться і зрошуватимуть газон.

Система знатиме, коли падав дощ

Вся система поливу буде комп’ютеризованою і керуватиметься за допомогою спеціального пульта. Поливачі самі визначатимуть вологість грунту. Після дощу, до прикладу, коли полив не потрібен, система не вмикатиметься.

– Такої системи поливу в західному регіоні не має ще жоден стадіон, – запевняє директор КП “Тернопільський міський стадіон” Ярослав Колісник. – В Україні такими оснащені тільки стадіони в Києві, Дніпропетровську, Донецьку та на олімпійській базі в Конча-Заспі.

Стадіон поливатимуть в самий сприятливий для трави період – вночі. До того ж в цей час є потрібний для оптимальної роботи системи тиск. Воду поливалки розбризкуватимуть на відстань до тридцяти метрів.
    Поле стригтимуть візерунками

Для догляду за газоном стадіон також придбає спеціальну машину з Англії. Апарат коситиме, збиратиме та каткуватиме траву, а також вкладатиме її у вигляді потрібного візерунку, наприклад, квадратами чи колами.

– Така машина досить скоро окупиться, – каже Ярослав Колісник. – Я думаю, не один район захоче до свята мати в себе гарно підстрижений і вкладений газон.

В доповнення до покращення газону на стадіоні обладнають озвучення. По периметру поля поставлять динаміки.

На всі ці покращення виконком міськради вже виділив 150 тисяч гривень.

Нагадаємо, ще навесні до тернопільського стадіону запрошували спеціалістів зі Львова, які працювали над газоном. Тоді частину трави поміняли, покриття вкаткували, підстригли, вирівняли і провели спеціальну процедуру, щоб до коріння трави доходив кисень.

За рахунок покращення якості газону міського стадіону Тернопіль може розраховувати стати супитником Львова під час проведення Чемпіонату Європи в 2012 році. На час проведення змагань в Тернополі могла б тренуватись збірна котроїсь країни із футболу.
    http://20minut.ua...

Pipo

Зареєстровано:
    19 May 2007, 11:06

28 July 2007, 11:38  #2
      Хе-хе-хе.Нарешті щось людське зро***ть для стадіона.;)Там навіть ремонткють зараз одну кімнату,де мабуть буде стояти вищезгаданий пульт керування.
      Я Микола:nyva1:

ZEPHYR

Зареєстровано:
      10 July 2007, 15:29

28 July 2007, 19:44  #3
        Pipo ти Денис???? воротнік ?????

ZEPHYR

Зареєстровано:
        10 July 2007, 15:29

28 July 2007, 19:49  #4
          Ліпше зробили нормальне табло а то сидиш і нічого не знаеш!!!! Підлив це добре но косарка це вже перебор. Там так нормально стрижуть полосками не гарно но зато рівно!!!!!!

Fritz

Зареєстровано:
          2 March 2007, 13:08

29 July 2007, 10:04  #5
          А ше обіцяли встановити пластикові сидіння на решті секторів, і відремонтувати трибуну біля табла. Щоправда через декілька днів після того як ця інформація прозвучала, ще декілька секторів накрили шифером.
          Я ще бачив, як нібито освітлення ремонтували. Але я так зрозумів, що вони встановили тільки на одному фонарі колючу проволку, а за другі навіть небрались. Ана рахунок табла ZEPHYRу РЕСПЕКТ!!! А то задовбало шо постійно ніби й на футбол приходять, а ідуть з матчу, питають який рахунок.