Авторизація | Реєстрація

Перегляд теми

ВСІМ!!!ВСІМ!!!ВСІМ!!!

Ihor

Зареєстровано:
17 November 2006, 16:29

16 July 2007, 22:44  #1
    Правила поведінки на секторі!
    Ультрас – це найактивніша, радикально налаштована і віддана своєму клубу та його кольорам категорія вболівальників. Головна мета ультрас – яскрава підтримка команди на всіх її матчах. Крім того, ми, як найактивніші фани , розраховуємо отримати визнання клубу, та важелі впливу на нього.
    Підтримка включає в себе як зовнішні її атрибути – прапори, банери, транспаранти, розтяжки, фара, модулі і т.д. (цим займають старші і більш досвідченні фанати) , так і внутрішні – те, що залежить від кожної людини на трибуні – співання пісень, скандування зарядів. Якщо ти вирішив бути з нами ти повинен вивчити всі пісні і заряди. Зробити це не важко – потрібно лише декілька матчів побути у нашому секторі, або прочитавши їх на сайті - http://www.fcnyva... .
    Крім того потрібно знати, що ми стоїмо за воротами на південій частині стадіону що находиться від центральної дороги і нас не важко не замітити через наявність клубної символіки на одязі. Наше ультрас-угрупування називається «TERNO FIELD ARMY» (TFA) . . Тож якщо в тебе виникли питання або бажання співпрацювати, звертайся до старших по фірмі (угрупуванні), ми будем раді у допомозі по створенню серйозного супорту (підтримки).
    Також зверни увагу!!! Ультрас – це еліта вболівальників, тому що саме вони забезпечують левову долю підтримки команді. І якщо ти вирішив так себе називати повинен взяти на себе певні обов’язки – бути адекватним, відповідати обраному стилю поведінки та місцю де ти знаходишся – ультрас-сектору, який має бути взірцем для всіх! Справжній ультрас не повинен опускатися до рівня тупого бидла, яке часто приходить на наш стадіон – з насінням, дудками, п’яним, з поведінкою та вдачею дрібного злочинця спальних районів. Також на секторі заборонено приносити заборонену піротехніку і займатись подібною протизаконною самодіяльністю! Якщо ти не будеш виконувати вище перечисленні правила ти буде прогнаний з фан-сектору і як це не прикро більше сюда не потрапиш.
    Але ми дуже сподіваємось, що все буде гаразд і «Нива» отримає в твоїй особі ще одного відданого фана!!! Ми чекаємо на вас!!!
    Приємного фанатіння!
    Деякі матеріали використано з сайту київського «Динамо» - http://ultras.kie....php?id=50 .

Fritz

Зареєстровано:
    2 March 2007, 13:08

21 July 2007, 16:31  #2
    ТИ прикольний адмін! Зроби банер!

Ihor

Зареєстровано:

23 July 2007, 12:00  #3
      Fritz
      Ггг, спасибі. Банер фірми буде однозначно))) Він впринципі вже є, на днях маю забрати...

Fritz

Зареєстровано:

24 July 2007, 09:43  #4
      Мене цікавить банер сайту. Бо є можливість його в деякі місця закинути. Це водночас було б і хорошою рекламою для сайту.

Ihor

Зареєстровано:

24 July 2007, 11:28  #5
        Fritz
        Ти про наш ультас-сайт? Да? Пока за банер з написом цього сайту ми нічого не думали, але по-любому зробимо йому рекламу коли закинемо більше інфи і він більш-менш почне нормально працювати.
        Мій кумир - РОЗМАН!!!

Fritz

Зареєстровано:

25 July 2007, 09:32  #6
        А він і так нормально працює! Я б сказав що він досить потужний. Інші сайти клубів другої ліги(і навіть першої) навіть близько такого немають.
        Але банер сайту треба 100%!

Ihor

Зареєстровано:

25 July 2007, 12:07  #7
          Fritz
          ггг, ти не розумієш мене))) Ти про сайт - http://www.fcnyva... чи http://tfa.org.ua/ . Якщо про перший то банер з написом сайту є, до речі банер великий і не дешевий, якщо на рахунок другого який нещодавно зявився то сайт дійсно "слабенький"...
          Мій кумир - РОЗМАН!!!

Fritz

Зареєстровано:

26 July 2007, 16:41  #8
          Тепер зрозумів. Але в якому місці на сайті той банер розташований? Бо я шось його небачу. Тут всюди банери"Тернопільський каталог сайтів" і "Закладка українське". Просто я теж маю сайт, але до банера руки ніяк дійти неможуть. Якшо зроблю, то можна буде махнутися ними.

Ihor

Зареєстровано:

28 July 2007, 01:42  #9
            Fritz
            Давай в неділю сам на нього подивешся, щоб я тут не розказував що і де він знаходиться. Ок?;)
            Ти часом не Р-ж?!
            Мій кумир - РОЗМАН!!!

Fritz

Зареєстровано:

29 July 2007, 09:53  #10
            Добре подивлюсь. А шо таке Р-ж?
            Доречі, оскільки, я так поняв ми тепер сусіди по сектору, спитай Андрія Зубра. То є я!

Ihor

Зареєстровано:

29 July 2007, 10:42  #11
              Fritz
              Ти писав що займаєшся сайтами, а я хнаю що в WSF є такий Рейдж, яким також цим займається, вот тому і питався чи ти не він.))))
              Ок, сьогодні думаю змаячимся на футболі;)
              Мій кумир - РОЗМАН!!!

STB

Зареєстровано:
              22 October 2008, 14:12

29 October 2008, 18:57  #12
              Було б дуже непогано, для загального вигляду сайту викинути на верхню частину головної сторінки якусь офотошопину картинку з ігрових моентів "Ниви" та її гравців, звичайно, якщо рулите в Фотошопі.
              :nyva1:

Mustang

Зареєстровано:
              16 November 2006, 14:36

29 October 2008, 19:57  #13
              STB, за 2 місяці на сайті буде новий дизайн. Це вже стало традицією - на Новий Рік повністю змінювати оформлення

denFF

Зареєстровано:
              29 September 2007, 17:26

29 October 2008, 20:26  #14
                :nyva1: