Авторизація | Реєстрація

Перегляд теми

Новий сезон - новий імідж.

Ihor

Зареєстровано:
17 November 2006, 16:29

28 June 2007, 01:32  #1
    Мужики! Через місяць розпочинається ЧУ серед команд другої ліги, через 3 тижні КУ... Є дуже багато роботи для тих хто фанатіє у фан-секторі (дехто це називає ультрасами :D ).
    Хочу вам поставити наступні питання, на яких чекаю відповіді чим швидше - тим краще.
    Що будем мутити з тою тканинною?! Ну мали мали робити прапори і банера, але як це будем мутити, хто знає як це робиться?! В когось є на рахунок цього якісь плани, задуми?! Адже якщо ми захочимо зробити прапор типу "F1"(квадратиками) то ж не будем перешивати нитками кожен квадратик, правильно? Як це зробити би це зробити розумно і професійно?!
    Чи будем мутити банер приблизно цих самих розмірів і з брезенту що і наш з назвою сайту латинськими "єлоа грін супортер"?! Якщо так то зважте що він буде дорогуватий і потягне більше половини грошей того що є на даний момент.
    Також потрібно скинутись в общак за липень, тому що плани в нас великі, а грошей то потрібно...
    Також не забуваєм про банера (тканинні) "Антидутка" і "АСАВ". Є якісь пропозиції щоб їх зробити?!?!?! Може їх (або один з них) під розтяжки замутити?!
    Є ще пару варіантів банерів з тканинни у темі яка посвяченна типам банерів, але я думаю з цим не буде великих складнощів.
    Пропоную тут все обговорити, а десь за 1-2 тижні до початку першого матчу Ниви зустрітись і замутити!!!
    Чекаю ваших відгуків!

shatsia

Зареєстровано:
    17 November 2006, 09:28

28 June 2007, 09:27  #2
      Є пропозиція замутити банер такий як наш перший "наше місто ...", а антідудку і т.д.можна зробити з допомогою "бомберів"... і пора вже переходити на акрилові краски...
      [center]VIVA NYVA!!!!![/center]

Ihor

Зареєстровано:
      17 November 2006, 16:29

28 June 2007, 12:17  #3
        shatsia
        Пора. Але я взагалі без поняття як це робити... Будем шось думати...
        Вова дивись. В нас зараз 300грн, на банер із брезенту піде під 250грн... А нам ше крім того мутити купа різного... Не знаю-не знаю...

Vovan

Зареєстровано:
        26 February 2007, 16:20

29 June 2007, 11:13  #4
          Доречі за червень в общак ще галяк народу здало, тому будете хто не здав здавати за два місяці.
          НИВА НАЗАВЖДИ !!!

DIONFCDK

Зареєстровано:
          17 August 2007, 03:56

17 August 2007, 04:06  #5
            ПРИВІТ З КИЄВА!!!
            ви поки на зародковій стадії але продовжуте в тому ж дусі і все буде ок.
            доречі хтось з вас збираєтьбся їхати на Динамо- 3 до Києва ми радо вас зустріли.!!! УДАЧИ!!!буде у нас можливість до вас завітати неодміоно заїдемо.
            п.с. я так бачу вас небагато але якщо 10 то вже можна щось мутити нормальне. спробуйте білими лентами шоу замути,поставити одного фотографа що те діло клацнув ,буде зашибись,можна чеки замінти на туалетний папір масштабніше буде
            Змінено: DIONFCDK, 17 August 2007, 04:09
            СЛАВА УКРАЇНІ.!!!

FCNT

Зареєстровано:
            9 February 2007, 00:35

17 August 2007, 10:59  #6
              DIONFCDK
              ФКДК-3 грає в якомусь селі- якби була можливість я б поїхав - якшо шо маєш мою асю а моєму профілі - якшо шо звяжись зі мною

travis_made

Зареєстровано:
              6 February 2007, 09:38

27 August 2007, 11:31  #7
                Rom4yk написав:
                DIONFCDK
                ФКДК-3 грає в якомусь селі- якби була можливість я б поїхав - якшо шо маєш мою асю а моєму профілі - якшо шо звяжись зі мною

ніби на базі в конча-заспі грає динамо-3

по темі:
                треба ше пару розтяжок намутити, може навіть і сам попробую, ідей море
                Змінено: travis_made, 27 August 2007, 11:34
                img177.imageshack.us/img177/7474/fcnyvafan12312312312312yl0.png