Авторизація | Реєстрація

Перегляд теми

Трансфери Вищої ліги

Elektron

Зареєстровано:
26 June 2007, 16:47

26 June 2007, 22:40  #1
    Команда возможные приобретения возможные потери

Динамо. н. Верпаковскис (Хетафе, Испания), з. Яценко, з. Романчук (оба – Днепр), п. Оберемко (Ильичевец), н. Бангура (Ле Ман, Франция), н. Бушич (Хайдук, Хорватия), з. Кицута, п. Герасимюк (оба – Арсенал), з. Башлай, п. Сытник (оба - Карпаты) н. Туре (Грасхоппер, Швейцария), в. Рева (Арсенал), з. Ещенко (Днепр), п. Чернат (Хайдук, Хорватия), з. Аладашвили, з. Имедашвили, н. Марцваладзе
    Шахтер з. Езерский (Днепр), в. Пятов (Ворскла), н. Приемов (Металлург Д), н. Гладкий (ФК Харьков), в. Лаштувка (Фулхэм, Англия), з. Свидерский, п. Ткаченко (оба – Черноморец), п. Бредун, п. Федецкий, з. Ермак, н. Селезнев (все – Арсенал), з. Стойкан, н. Фомин (оба – Металлист), п. Хамшик (Брешиа, Италия), н. Куверманс (АЗ, Нидерланды) з. Свидерский, н. Воробей (оба - Днепр), в. Лаштувка (Бохум, Германия), з. Стойкан (Динамо Бх, Румыния)
    Металлист. н. Джакобия (Арсенал), в. Тлумак (Карпаты) з. Стойкан, н. Фомин (оба – Шахтер), з. Хомин (Арсенал), в. Гуменюк
    Днепр.з. Свидерский, н. Воробей (оба - Шахтер), з. Ещенко (Динамо), з. Радченко, п. Костышин, н. Котенко, п. Лисицкий (все – Кривбасс) з. Яценко, з. Романчук (оба – Динамо), з. Езерский (Днепр), н. Чичиков (Локомотив, Россия)
    Таврия. п. Соляник, з. Розгон, п. Снытко, п. Кузнецов, п. Линев, з. Цилиншек, п. Иванов
    Черноморец. п. Чорний (Николаев), з. Шандрук (Арсенал), з. Шашиашвили (Динамо Тб, Грузия), з. Мжаванадзе (Анжи, Россия) п. Даниловский, з. Билозор (оба – Металлург Д), з. Свидерский, п. Ткаченко (оба – Шахтер), з. Симоненко (Арсенал), з. Нижегородов, з. Канделаки (Карл-Цейсс, Германия), з. Шашиашвили, з. Мжавандзе
    Металлург З. з. Вернидуб (Кривбасс) п. Тасевски (Левски), п. Михайленко (АПОП, Кипр), п. Демченко, н. Модебадзе
    Карпаты п. Каменюка (Заря), п. Кополовец (Закарпатье) в. Тлумак (Металлист), з. Распопов (Арсенал), з. Башлай, п. Сытник (оба – Динамо), н. Платон
    Металлург Д. з. Билозор, п. Даниловский (оба – Черноморец), з. Грубелич, п. Гомес, п. Касьянов (все - Сталь) н. Приемов (Шахтер)
    Кривбасс. з. Радченко, п. Костышин, н. Котенко, п. Лисицкий (все – Днепр), з. Вернидуб (Металлург З), п. Бурдули (Заря), з. Илеску (Академия, Молдова), п. Епуряну
    Заря. п. Конюшенко, п. Цихмейструк (оба – Ильичевец), з. Половков, з. Гаврюшов (оба - Сталь), п. Казанков (Металлист-2), п. Бурдули (Кривбасс) з. Пищур, п. Каменюка (Карпаты), п. Бачхиуа, з. Поклонский, н. Голоперов (Шахтер-2), н. Челидзе (Локомотив М, Россия), п. Зеленбаба, п. Онищенко
    Харьков. н. Гладкий (Шахтер)
    Арсенал. в. Рева (Динамо), н. Бито, п. Эссола (оба – Сталь), з. Симоненко (Черноморец), з. Хомин (Металлист), з. Распопов (Карпаты) з. Кицута, п. Герасимюк (оба - Динамо-2), з. Шандрук (Черноморец), з. Ермак, п. Бредун, п. Федецкий, н. Селезнев (все – Шахтер), н. Джакобия (Металлист)
    Ворскла. в. Пятов (Шахтер)
    Закарпатье. н. Бобаль (ИгроСервис) п. Кополовец (Карпаты)

Жирным выделены состоявшиеся переходы
    ва - возврат аренды
    ар - аренда
    са - свободный агент
    ф - форвард
    п - полузащитник
    з - защитник
    в - вратарь

Pipo

Зареєстровано:
    19 May 2007, 11:06

27 June 2007, 14:03  #2
      Кажуть шо Шахтар хоче купити форварда світового класу...(;))
      Та який більш-менш відомий форвард поламає собі кар'єру і поїде в Україну.
      Краще,най менше лапші вішають на вуха і вирощують власних зірок.
      Зтакими умовами,яні ті данєцкі мають,вони можуть своїх зірок,як на конвеєрі штампувати
      :|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|
      Я Микола:nyva1:

Ihor

Зареєстровано:
      17 November 2006, 16:29

27 June 2007, 15:16  #3
        Pipo
        А чого "лапша"? Вони вже дуже багато запрошували хороших, багато відмовляються, деякі є що думають... Якщо б вони казали і навіть не запрошували тоді б базара німа, а так...

Elektron

Зареєстровано:
        26 June 2007, 16:47

27 June 2007, 19:14  #4
          Pipo
          "Шахтер" возьмет нападающего "Реала"?

Донецкий "Шахтер" заинтересован в услугах нападающего мадридского "Реала" и сборной Бразилии Жулио Баптишты.

Как передает испанское издание AS, "Горняки" сделали королевскому клубу выгодное предложение, но "Реал" хочет получить хотя бы половину суммы, потраченной на футболиста во время его перехода из "Севильи". Напомним, что два года назад "Реал" потратил на бразильца 24 миллиона евро.

Прошлый сезон Баптишта провел на правах аренды за лондонский "Арсенал", но ничем особым не запомнился, впрочем, как и вся команда.

Бывший игрок "Сан-Паулу" знает об интересе со стороны донецкого клуба, но надеется, что им заинтересуется более именитый клуб, выступающий в чемпионате топ-пятерки.

ТО ЧАСОМ НЕ ПРОТО ТИ ПИСАВ????;););)

Ihor

Зареєстровано:

27 June 2007, 20:17  #5
            Шахтар пробував запросити - Хунтелара, Мітю (оба Аякс), Аморузо (Реджина), Божинова (вроді Юве)... На рахунок Міті ще не ясно, але впринципі це не є супер-форвард, хоча по нашим міркам... Вот такі-то діла...

slavsja

Зареєстровано:
            11 January 2007, 11:46

27 June 2007, 21:30  #6
              За Хунтелаара це хохма. За ним всерйоз Ювентус "наглядає" і він, думаю, віддав би перевагу італійському гранду аніж українському. На Божинова теж багато охочих клубів з іменем є. Якби Ахмєтов купив Аморузо, то була б повна торба. Футболіст 1973 року народження нафіг не треба Шахтару. Краще Гладкому давати ігрової практики, може хлопець і вистрелить. А за Мітю це більш-менш гарний варіант. "Менш гарний", бо чи захоче їхати в Україну. "А більш гарний", тому що було б добре мати півзахисника такого рівня в нашому чемпіонаті. Тим більше Шахтару в єврокубках рубатися. Динамо теж, але особисто я на них маю меншу надію, ніж на "Кротів".

Ihor

Зареєстровано:

27 June 2007, 22:05  #7
                slavsja
                Ну це все так, але запрошували хлопців і давали я думаю за них більше чим європейські гранди...
                Так ти подивись скільки Аморузо забив в Серії А. З такими показниками ще років 3-4, а то й і більше спокійно міг би грати на українській землі!!!
                Забув, в інеті ще про Чевантона писалось, правда також налом получається з ним...

slavsja

Зареєстровано:

28 June 2007, 17:15  #8
                  Побігати і я ще зможу, але відіграти на високому рівні це вже інше питання. Нехай Гладкий побігає. Користь буде і для Шахтара і для зб. України, якщо розкриється. А то всі потім плачимо - нема в нас кваліфікованих гравців. Де вони візьмуться, коли наші гранди віддають перевагу Аморузо, Брандао, Шацьких ... Так, дійсно, забив Аморузо 17 м"ячів. Не поганий показник як для Серії А. Але я б сказав, що в цьому сезоні зіграла уся Реджина. Якщо вона хотіла зберегти прописку, то повинна була зіграти команда саме так. Ти за Аморузо якихось видатних подвигів ще десь чув? Ось якби Ахмєтов прикупив в загребському Динамо Луку Модріча і Едуардо да Сілву, це було б дійсно підсилення для єврокубків, я вже не говорю про чемпіонат України. Ось така моя думка. До речі, за Бушича з Спліта не чув? Він вже в розпорядженні Динамо? З єврокубковим Чорноморцем нашим шо там?

Ihor

Зареєстровано:

28 June 2007, 22:49  #9
                    slavsja
                    Я за Аморузо не те що давно чув і а й давно час від часу слідкую. Досить непоганий форвард і нема чого рівняти до Бренді з Шацьких!!! Звичайно хай Гладкого підключають, але не потрібно забувати що він ще молодий і те що конкуренція це дійсно клас для команди, а не навпаки... Головне щоб погляде не були такими прямолінійними як на рахунок Брандау - людина реально дубова, а його ставлять і ставлять...

Pipo

Зареєстровано:

29 June 2007, 12:34  #10
                      A шо це за якогось мароканця Динамо на збір в Австрію взяло?Може хтось шось чув про нього?

slavsja

Зареєстровано:

29 June 2007, 13:11  #11
                        Добре Ігор, посперечались і досить. Ти мою позицію по Аморузо зрозумів. Признаю свою вину в тому, що поставив його в один ряд з Брандао і Шацьких. Ну, не судилося Шахтару Аморузо підписати так, я думаю, воно й на краще. За опис Брандао, цілком з тобою погоджуюсь. ;)
                        Ріро, а може цей мароканець це Ель Каддурі, який після травми оклигався?

slavsja

Зареєстровано:

29 June 2007, 13:14  #12
                          Ріро, новий мароканець таки є. Захисник, на якого ще претендував амстердамський Аякс. Почитати про нього можна тут: http://football.u...s_id=19700

slavsja

Зареєстровано:

29 June 2007, 13:22  #13
                            А ще Динамо ніби як підписало лівого захисника-атакуючого півзахисника. Читати тут: http://football.u..._id=19682. А трохи про нього на: http://football.u...s_id=19687

Pipo

Зареєстровано:

29 June 2007, 13:25  #14
                              Там ще на сайті футбола пише,шо Матузалем уже фактично гравець Сарагоси.Сьогодні має вирішуватись.Поїде він в Іспанію,чи лишиться в Данєцкє.Особисто я думаю шо Мату вибере Іспанію.Там і чемпіонат попрестижніше буде і платити можуть ненабагато менше.

Pipo

Зареєстровано:

29 June 2007, 13:27  #15
                                Може ше хтось щось знає про трансфери Ниви?

slavsja

Зареєстровано:

29 June 2007, 17:14  #16
                                  Так, я читав на рахунок Матузалема. Але не дуже вірю, чи не хочу вірити. На місці Ахмєтова я б Мату зберіг. Для мене це найкращий гравець ЧУ 2006-2007. Оце еталон справжнього професіонала. Не муркає, шо в Україні чемпіонат "нє очєнь", а класно грає як в чемпіонаті так і еврокубках. А за трансферні апетити Ниви мені теж цікаво. Напишіть, хто знає! До речі, шо там в нас з тренером? Буде Коваль?

Andrii

Зареєстровано:
                                  22 February 2007, 16:36

29 June 2007, 19:43  #17
                                    Та пля трансфери Ниви будуть напевно такі ж як і кожного року-без пафосу.Якщо і продавати когось,то явно не гравців основи!!!
                                    Україна-чемпіон!!!
                                    img204.imageshack.us/img204/652/fcnyvafan12312312312312ks6.png
                                    img504.imageshack.us/img504/9426/shevagj6.jpg

Ihor

Зареєстровано:

29 June 2007, 21:16  #18
                                      slavsja
                                      Да, Мату реально кращий футболіст України не лише минулого сезону, а останіх декілька років - крім того один з найулюбленіших і моїх гравців))) Дуже буде шкода, але я його впринципі розумію...

Pipo

Зареєстровано:

30 June 2007, 16:32  #19
                                        Как сообщает болгарская "TopSport", защитник "Литекса" Росен Кирилов может продолжить свою карьеру в "Таврии".

Футболист в ближайшую субботу должен вылететь в Симферополь, чтобы пройти медицинское тестирование.

Кирилов должен принять участие в контрольной игре "Таврии", которая запланирована на 1 июля. Ориентировочный соперник - шотландский "Хартс".

Росен Кирилов. 04.01.1973р. 183см/76кг.
                                        Провел 49 матчей за сборную Болгарии.

Заходьте на www.football.ua
                                        там повно інформації

Andrii

Зареєстровано:
                                        22 February 2007, 16:36

5 July 2007, 21:11  #20
                                          Бангура - игрок "Динамо"!
                                          Гвинейский нападающий подписал 5-летний контракт с чемпионом Украины.

Как стало известно Football.ua из достоверных источников, форвард французского "Ле Мана" Исмаэль Бангура подписал контракт с "Динамо", который рассчитан на 5 лет.

Сумма трансфера не разглашается, но по данным французской прессы она составила 5 миллионов евро. В последний момент в борьбу за 22-летнего футболиста вмешался "Монако", который испытывает нехватку игроков атакующего плана.

Напомним, что Бангура выступает в чемпионате Франции на протяжении двух сезонов и стал одним из лучших бомбардиров Лиги 1. Исмаэль невысокий (174 см, 75 кг) скоростной нападающий, обладающий сильным ударом с обеих ног. По отзывам очевидцев Бангура - один из самых прогрессирующих футболистов чемпионата Франции.

Україна-чемпіон!!!
                                          img204.imageshack.us/img204/652/fcnyvafan12312312312312ks6.png
                                          img504.imageshack.us/img504/9426/shevagj6.jpg